Заловиха тунизийски терорист в Добрич
Мъжът е издирван от френските власти
Тунизийски гражданин, издирван с червена бюлетина, е заловен в Добрич, след като нерегламентирано е влязъл на българска територия от Румъния през ГКПП "Кардам". При влизането от Румъния, чужденецът се е отклонил от проверка на граничните власти, като е избягал. По-късно, след гонка с полицията той е арестуван в Добрич.
Предстои прокуратурата в Генерал Тошево да му повдигне обвинение за незаконно навлизане на територията на страната. По неофициална информация тунизиецът е обявен за издирване от френските власти, пише Лупа.бг.
Проверява се дали лицето няма връзки с терористични организации, както и дали не е управлявал автомобил с подменени регистрационни номера.
Повече информация прокуратурата и МВР ще дадат на брифинг на граничния пункт в 15:00 часа.
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
Видният републиканец Линдзи Греъм почина внезапно, Тръмп тъжи
Елитът на подводния риболов превзе Коракя и Ропотамо, Валентин Люцканов вдигна Купа „Приморско“
Пластмасата залива Гърция, нивата по плажовете са далеч над нормите в ЕС
Общински съветник вдигна сватба в училищен двор с над 1300 гости
Пилот се заби в дърво на рали „Раховец-Лясковец“: Състезател е в болница, прекратиха тренировките
Новият лидер фантом на Иран изчезна от погребението на баща си, но се закле в кърваво отмъщение от Телеграм!
Драма до последната секунда: Аржентина сломи десет от Швейцария в продълженията и уреди суперсблъсък с Англия на Мондиал 2026
Блокада в Персийския залив: Иран затвори Ормузкия проток до второ нареждане след стрелба по кораб
Доналд Тръмп се похвали с „перфектен“ когнитивен тест и атакува журналисти, усъмнили се в здравето му
Летни бури и градушки удрят част от страната, но не и на морето!
Джуд Белингам подчини Норвегия в Маями: Англия е на полуфинал на Световното след драматичен обрат
Отиде си легендарният Кен Бейтс – човекът, който купи Челси за 1 паунд и промени историята на клуба

Много ме дразни,че тука си играят на гоненица с мишоците.Примерно- преди половин час в Нигерия гръмнаха 6-7 олигофрени,отвлякли американски гражданин.И викат "не знаем терористи ли са или бандити, щото не ги питахме много- много : "The US forces who conducted the mission killed six of the seven captors, the official said. The US believes the captors have no known affiliation with any terror groups operating in the region, and were more likely bandits seeking money."