Заловиха тунизийски терорист в Добрич
Мъжът е издирван от френските власти
Тунизийски гражданин, издирван с червена бюлетина, е заловен в Добрич, след като нерегламентирано е влязъл на българска територия от Румъния през ГКПП "Кардам". При влизането от Румъния, чужденецът се е отклонил от проверка на граничните власти, като е избягал. По-късно, след гонка с полицията той е арестуван в Добрич.
Предстои прокуратурата в Генерал Тошево да му повдигне обвинение за незаконно навлизане на територията на страната. По неофициална информация тунизиецът е обявен за издирване от френските власти, пише Лупа.бг.
Проверява се дали лицето няма връзки с терористични организации, както и дали не е управлявал автомобил с подменени регистрационни номера.
Повече информация прокуратурата и МВР ще дадат на брифинг на граничния пункт в 15:00 часа.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Много ме дразни,че тука си играят на гоненица с мишоците.Примерно- преди половин час в Нигерия гръмнаха 6-7 олигофрени,отвлякли американски гражданин.И викат "не знаем терористи ли са или бандити, щото не ги питахме много- много : "The US forces who conducted the mission killed six of the seven captors, the official said. The US believes the captors have no known affiliation with any terror groups operating in the region, and were more likely bandits seeking money."