Довечера връчват наградите ИКАР 2020, но без публика
Тази година за първи път беше иницииран зрителски вот
Тази вечер в Народния театър “Иван Вазов” ще бъдат връчени наградите ИКАР 2020, но за съжаление на почитателите и поддръжниците на номинираните актьори – без публика в залата. Решението бе взето с цел засилване на противоепидемичните мерки. Водещ на тазгодишните награди ИКАР ще бъде телевизионният и радио водещ Митко Павлов.
Церемонията ще бъде заснета от Българска национална телевизия и излъчена същия ден в програмата на БНТ1. Народният театър „Иван Вазов“ отменя планираните от 1 до 15 ноември 2020 г. спектакли и на трите си сцени.
Тази година за първи път беше иницииран зрителски вот, който има за цел да представи нагласата на публиките по отношение на номинираните спектакли за драматичен и куклен театър.
Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите
Шофьори на линейки в Бургас излизат на протест срещу глобите за превишена скорост и червен светофар
Атакувано е посолството на САЩ в Багдад
Професор Рачев с прогноза за времето до края на месеца
Правителствена информация: 400 наркозависими убити при удар срещу болница
Времето се обръща, зимата се завръща
25-годишна жена нападната с нож в "Меден Рудник": Извършителят задържан
Дневен хороскоп за 17 март 2026: Овенът да помисли за бъдещето си
Намалете лошия холестерол с тези храни
Скалата с обръщение към украинския си двойник
Морското турне на дует „Келтик“ и Николай Киселов за Деня на поезията започва от Бургас
Как да приготвите перфектната пица у дома: Лесна рецепта
