Непълнолетно дете загина на пътя Варна-Добрич след челен удар между Мерцедес и Рено
24-годишен шофьор заби челно Мерцедес-а си в Рено, други четирима са ранени
Непълнолетно момче е загинало, а четирима души са пострадали при катастрофа на пътя Варна - Добрич. Това съобщиха от ОДМВР - Варна. Инцидентът е станал вчера около 17:00 часа на пътя Варна - Добрич. 24-годишният водач на лек автомобил „Мерцедес“ от село Одърци, по време на движение, губи контрол над МПС, навлиза в насрещното и се блъска с лек автомобил „Рено“.
Вследствие на сблъсъка в болнично заведение са отведени петима души. Непълнолетно момче от първия автомобил е починало в болницата. Жена на 84 години е настанена в Реанимация със съчетана травма и опасност за живота.
За живота на останалите - водачът на първия автомобил, водача на втория автомобил (на 58 г.) и жена на 63 г. също от втория автомобил няма опасност. Всички са настанени за лечение с различни фрактури и травми. Изясняват се причините и обстоятелствата около инцидента.
По случая е образувано досъдебно производство.
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган
