Мария Илиева: Влюбена съм!
Актрисата отговаря на „20-те въпроса на Мария Игнатова“ в „Папараци – ново 20!
Тази неделя в единствения по рода си комедиен таблоид у нас – „Папараци – ново 20!“ зрителите ще се забавляват с откровенията на една от най-обичаните певици у нас – Мария Илиева. Тя ще разкрие най-интересните си истории в отговор на „20-те въпроса на Мария Игнатова“.
На 1 ноември Мария Илиева ще хвърли истинска бомба в „Папараци – ново 20!“. Пред водещата тя ще признае, че е влюбена. На въпрос на Мария Игнатова – как изглежда влюбената Мария Илиева, певицата без да се замисли отговоря – „Ето така - като мен. Сияйна, мога да скоча толкова високо, колкото не съм си представила, че бих могла. Имам този заряд. Щастлива съм. Обичам да събирам хубавите моменти. С тях се обграждам и това ми дава огромна доза устрем. Аз харесвам мислещи хора и това е единствената причина интересът ми да бъде задържан по-дълго време.“
Сред въпросите, които ще зададе водещата е и „Чия е Мария?“. „Първо на публиката ми и второ на човека, в който съм влюбена и обичам.“ Признава Мария Илиева. В отговор на това откровение Мария Игнатова се пошегува, че явно в студиото има две влюбени Марии.
Всичко това естествено ще доведе и до въпрос за личното пространство и как се отразява на певицата и семейството й известността. „За мен известността не е била никога самоцел, а следствие на това, което правя. Всеки има личен живот, върхове, падове, разочарования, щастие, но личното пространство ми е много свидно и оскъдно и много мразя някой да си вре носа. Не обичам някой да се завира в моя интимен свят“ – ще сподели Мария Илиева.
Каква е глобата, ако не гласувам?
На вота: Следят на всеки 10 минути дали СИК излъчват на живо преброяването
Волтова дъга удари почерпен мъж на ГКПП "Кулата"
Дете е в кома след тежката катастрофа край Добрич
Ученик намушка смъртоносно с нож учителката си в Русия
Високоскоростен влак се сблъска с камион, машинистът загина
Жена спаси давещ се мъж. След това разбра, че е издирван за убийството на съпругата си и любовника ѝ
"Самолетът на Страшния съд“ на САЩ кръжи около командния център за ядрена война
Настъпва ли кpaят нa бeзплaтнoтo caниpaнe и тoвa мoжe ли дa e дoбpa нoвинa
Румен Радев отряза окончателно ПП-ДБ (ВИДЕО)
По тази рецепта леля Стефка приготвя пухкав класически козунак "на конци"
Моджтаба Хаменей е в критично състояние и не може да ръководи Иран, съобщава разузнаването
