Ето от кои общини са жертвите на коронавируса в Бургаска област
Най-младата от тях е на 48 години
Петима са пациентите, които загубиха битката с коронавируса в Бургаска област. Както съобщихме, общо 108 са положителните тестове за COVID-19 за последното денонощие в региона.
Жертвите са от общините Бургас, Айтос, Поморие и Карнобат, съобщиха за Флагман.бг от РЗИ-Бургас. Най-младата от тях е 48-годишна пациентка. Тя е била настанена в Инфекциозното отделение няколко часа преди да издъхне. 8 дена преди това се е лекувала вкъщи, но симптоматиката не е била типична за коронавирус.
63 са заразените с коронавирус за последните 24 часа в Бургас, още петима са починали
Другите четирима починали са над 65-годишна възраст. Няма информация дали са имали придружаващи заболявания.
19 задържани при спецакция срещу наркоразпространението
Цветен телевизор „Велико Търново” струваше 7 работни заплати, а дистанционното бях аз
Цял живот използваме дафиновия лист само за супи и яхнии, но ето какви са истинските му ползи:
Всички искат рецептата за този сладкиш Негреса с ванилов крем - направо се топи в устата
Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи
В никакъв случай не хвърляйте саламурата от киселите краставички
Индонезия задържа 321 чужденци за онлайн хазарт
Нови случаи на хантавирус на круизен кораб? Подозират, че трети британец и испанка вероятно са заразени
Шок цени на самолетните билети планират авиокомпаниите
Четири огнища на шарка в Пловдивско ликвидира БАБХ
ЦРУ: Иран може да устои на американската блокада с месеци

Псевдо-жълти-гербоплатени-манипулативни-ковид-дезинформационни-джендъри ще бъдете засечени някъде навън и ще похапнете от кафявото