Защо заразеният Руско от жк „Меден рудник” се гръмна в дома си
Хора, бъдете отговорни, системата вече не издържа, зове негов близък роднина
Близък роднина на намерения тази сутрин мъртъв мъж в жк „Меден рудник” се обади в редакцията на Флагман.БГ, за да призове хората към по-голяма отговорност към здравето им. Човекът заяви, че познвал много добре Руско, брат му и рода им, познавал съседите им в комплекса.
„Тъй като всички се отнасяме безотговорно, крайно време е да ви кажа, че видях от първо лице вече нефункциониращата ни здравна система. Руско предпочете да сложи край на живота си, защото не искаше в последните си дни да тежи на най-близките”, каза нашият читател.
Извънредно! Заразен с COVID-19 се самоуби с ловна пушка в дома си
Жителят на жк „Меден рудник” бил диагностициран през миналата седмица с COVID-19, след като се почувствал неразположен. Приятелите му не знаят да е имал съпътстващи заболявания. Във вторник и сряда обаче състоянието му се влошило до там, че личният му лекар го е определил като напреднала бронхопневмония. Пациентът вече трудно дишал и имал много висока температура.
Изпратена е линейка в сряда вечерта, за да приведе болния човек в инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас. В приемно отделени обаче се оказало, че няма места нито в инфекциозното отделение, нито в реанимацията, където са тежките случаи. Това е била и причината Руско да бъде върнат обратно в дома му с линейката.
Той нямал семейство. С брат си делял двуетажна къща до ДГ „Делфин”.Брат му се грижел за него, доколкото е било по силите му, но с това съсотяние не можел да се пребори. Това била и причината Руско да вземе ловната си пушка и да стреля в главата си.
Развръзка по случая "Петрохан", две експертизи са готови
Три кражби по Южното Черноморие разкрити, откраднатото е върнато
ЦСКА срещу Монако и Салах в София!
ГЕРБ събира 700 делегати за кадрови промени, Борисов чертае курса за новия политически сезон
Жребият за Лига Европа! Левски посреща Милан в София
Близо 500 млади таланти от 6 държави превърнаха Несебър в международна сцена
Българите не обичат да плащат за филми и музика: Страната ни е последна в ЕС
4-годишно момиченце блъснато в Карнобат, пострадаха и две деца при верижна катастрофа
Белгия пише директно в рекламите: "Алкохолът вреди на здравето", пивоварите отвърнаха с протест
22-годишен криминално проявен спипан с пико и канабис в Поморие
Клиент измами бургаски таксиджия с 387 евро
94-годишна жена оцеля в калния ад в Непал, спасители я извадиха с багер

Спряха казармата и ето го резултата, неадекватни ревливи женчовци пищят в интернет и протестират че
не можели да носят някаква си пиклива маска за 10 минути, били се задушавали, лошо им ставало, цикъла им идвал; смешковци, да отиват в казармата да видят как се прави марш-на-скок с пълно бойно снаражение и противогаз на 40 градусов пек.
Сегашното положение нищо не е, изчакайте да дойде зимата, когато коронавируса е в най-благоприятната си среда.....
Сигурно е видЕл нЕкъв дивеч у угледалото и е стрелял ;)
Журналисти и курви е едно и също
Явно нищо хубаво никога не си видял ..няма и да видиш! Как знам ли? Ами много си прост и измислен за да разбереш,така че аре марш на майната си с вълшебните ти теории от 1001 нощ! Глупак
Измислен палячо седнал да ми налага малоумното си мнение..аре марш на майната си
Безотговорни управляващи подчиняващи се само на интереси и каквото каже богоизбрания ББ! Най-добрия град за живеене...и за умиране!