Кметът Димитър Николов подписа новия колективен трудов договор с културните организации
При подписването на документа кметът Димитър Николов обсъди с представителите на синдикатите въпроси, свързани с дейността на културните организации
Кметът Димитър Николов подписа с представители на синдикалните организации новия Колективен трудов договор с културните организации в общината. Документът регламентира трудовите правоотношения между страните.
При подписването на документа кметът Димитър Николов обсъди с представителите на синдикатите въпроси, свързани с дейността на културните организации. Сред коментираните теми бе и работата им в условията на епидемичната обстановка, породена от COVID-19.
Димитър Николов заяви, че въпреки трудностите, породени от извънредната ситуация, Община Бургас е направила няколко успешни стъпки за развитието на културния живот в града. Сред тях са обновяването на Дома на нефтохимика, строителството на новата модерна библиотека и новия детски научен център в зоната за обществен достъп на пристанището.
На подписването на документа присъстваха още зам.-кметът по култура, туризъм и спорт Диана Саватева и директорът на дирекция "Култура и връзки с обществеността" Весела Йорданова.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
