×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Повече линейки и медицински екипи по Черноморието през август
  • Бразилия отказа визи на служители на администрацията на Тръмп заради опасения от намеса в президентския вот
  • Никола Цолов завърши седми в Гран при на Унгария, но остава на върха във Формула 2
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НА ЖИВО! УМБАЛ „Дева Мария” със стратегически ход в Ковид кризата


НА ЖИВО! УМБАЛ „Дева Мария” със стратегически ход в Ковид кризата
Извънредна пресконференция в лечебното заведение започна в 11 часа, очаквайте подробности!
29 Октомври 2020, Четвъртък, 11:02 ч.
Автор: Флагман.БГ

Здравното заведение анонсира, че ще съобщи важно решение

В УМБАЛ „Дева Мария” в момента тече извънредна пресконференция. Флагман.бг предава на живо.

Очакванията са да бъде съобщена важна новина във връзка с Ковид пандемията. От ръководството на главното заведение анонсираха, че то е стратегически ход.

Очаквайте подробности!


В категории: Бургас


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
...
29.10.2020 16:02:56
0
0
И "въртящ график"- "18 лекари и 23 медицински сестри ще се въртят по график".
Само 19-тия лекар и 24-тата медицинска сестра с въртящия календар- месеца минус три плюс година не се въртят!
14.
...
29.10.2020 14:40:19
0
0
И както А.Кадиев в телевизионното студио с колегата му Деси и гости се интервюираха за забава и на зрителите и изложиха следния материал:
"Един си поканил на гости приятелка... Влязла приятелката му у тях и
в коридора пуфнала. От неудобство вдигнала глава към тавана и му казала:
- Какъв интересен аплик имаш!
А той без да губи много време и отговорил:
- Ти, ако видиш в хола какъв полюлей имам -ще се насереш!"
13.
...
29.10.2020 14:24:21
0
1
12,
Идеята е едни средства да постъпят в общинско търговско дружество. Не става въпрос работещите за какво стават и за какво не, а още по-малко за терена.
С извинение, но вашето съждение е равносилно на следното: "Пръдна следователно се насра"
12.
ALT
29.10.2020 13:42:40
0
2
"Прихватизация" на бившата военна болница.
Щом за нищо не стават "великите специалистите" от ДКЦ "Св. Георги Победоносец", някой ще се облажи с терена и сграда в центъра на града. Все пак Ветрен си е доста далече.
11.
...
29.10.2020 13:09:58
0
0
После и кои са техните квартали в ония крайни парцели до камъка "Айтозъ", до стоматологията, до парка в "Славейков", до болница "На края на града".
10.
ОТ БУРГАС
29.10.2020 12:45:01
0
1
На Вниманието на РЗИ - Бургас
Как УМБАЛ Дева Мария открива инфекциозно отделение, без да има
Патоанатомично отделение.
9.
...
29.10.2020 12:34:40
0
1
7,
"Един предприемач като Семир"
Двама предприемачи ли имате впредвид или двойникът на Семир?

И на въпроса "Защо ...?" - сътрудничат си.
Ще платят наем на ДКЦ-то и в следващата таблица ще има отчетени увеличение на приходите на ДКЦ-то.
8.
...
29.10.2020 12:15:23
0
1
И какво като в съседното отделение се лекуват Ковид болни?
Който си ражда, да си ражда.
Значи, ако в съседното отделение са настанени пациенти след козметични пластични операции не е проблем, но с Ковид е проблем?
7.
Bingo
29.10.2020 11:52:12
1
5
Мен не ме интересува за какви пари става въпрос, важното е че държавата я няма никаква и се налага частни структури да оправят бакиите на Борисовото здравеопазване. Това решение е добро за пациентите на ,,Дева Мария" защото как ще се чувствате ако ви предстои раждане и знаете, че в съседното отделение се лекуват Ковид болни. Ако успеят да внедрят и централизирана система за насочване на линейките ще е чудесно. Извода е, че държавата отново се оказа неподготвена въпреки цялата дандания и заплахи от месеци се видя, че не са си мръднали пръста да подготвят допълнителни легла и обурудване за евентуална истинска вълна от заболели. Защо е нужно частна болница да наема легла и стаи от държавна за да лекува Ковид болни, като това можеше да се направи от държавата. Пределно ми е ясно, че един предприемач като Семир ще организира много по-добре цялата дейност, но остава въпроса къде е държавата в случая?
6.
...
29.10.2020 11:50:01
0
1
И за дезинфекциозно няма ли предвидят някоя табуретка, разтегателен фотьол?
5.
Пишете, но няма съдържание в статията
29.10.2020 11:42:23
0
3
А защо не изчакате да видите какво ще анонсират и тогава да пишете статии? Така сте заели място за статия, но новина няма
4.
WCимеонов
29.10.2020 11:34:56
2
7
1500 лева плаща здравната каса за Ковид пътеката. Хоспитализират се всички, дори и да имат леки симптоми, за да се "усвоят" парите. "Стратегическото" решение на арабина е да вкарат всички възможни легла в инфекциозно отделение и да приберат едни пари за хотелска услуга.
3.
;)
29.10.2020 11:30:00
1
4
Ще сменят стратата на заболяванията.
Може да се окаже, че ангина пекторалис , с народното название -една жаба е Ковид епидемията.
Проблема е, че и щъркелите си отидоха.
2.
Аха
29.10.2020 11:16:36
7
12
Стратегически ход за правене на пари
1.
Семире
29.10.2020 11:08:42
5
15
С колко пари е свързано този стратегически ход?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Адска тапа парализира Южното Черноморие, хиляди са в капан на излизане от морето (ВИДЕО) Адска тапа парализира Южното Черноморие, хиляди са в капан на излизане от морето (ВИДЕО) Колоната от Созопол и Приморско не мърда, хората питат кога АПИ ще пусне реверсивно движение Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Секс автомат в Слънчев бряг вдигна институциите на крак Машината работела денонощно пред нощен клуб, без фармацевт и реална проверка дали купувачът е пълнолетен С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора С милиони от имоти зад граница: Как Станимир Рагевски е планирал бягство от затвора Намерени SIM карти задействаха мащабна вътрешна проверка сред надзирателите Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Руснаците отстъпиха Свети Влас на украинци, поляци и румънци, цените минаха 2000 евро Новите купувачи вече търсят просторни жилища с морска панорама, паркомясто и условия за целогодишно обитаване Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Хотелиерите обясняват скока с по-скъпите храни, консумативи и заплати, а българските туристи са по-малко от миналото лято Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Една от най-разпознаваемите изпълнителки в българската поп музика е големият гост на тазгодишното издание, което ще се проведе на 1 август от 20:30 часа в Летния театър в Бургас Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Слънчевото време и прохладният морски бриз изведоха малки и големи по пешеходните зони на града Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Снимката раздели социалните мрежи - едни видяха опасност и селска проява, други защитиха мъжа, който забавлява детето си След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро Толкова е трябвало да плати Община Варна на топ звездата  ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел
Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Богати сме, но не сме глупаци. Милионерите бойкотират заведенията на Миконос Милионерите не са изчезнали от острова, но вече контролират разходите си и пренасят храненето и забавленията зад стените на частните имоти Безумие на Тракия: Шофьор се похвали как лети с над 220 км/ч Безумие на Тракия: Шофьор се похвали как лети с над 220 км/ч При тази скорост автомобилът изминава над 60 метра за секунда, а една грешка може да превърне магистралата в място на трагедия Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Шеф Манчев: Ако дойде Мишлен, един таратор ще струва 30 евро Според известния кулинар проблемът не е в уменията на българските готвачи, а в липсата на достатъчно клиенти, които могат редовно да плащат за елитна гастрономия От 1 август изпращат допълнителни линейки и медицински екипи по Черноморието От 1 август изпращат допълнителни линейки и медицински екипи по Черноморието Мярката трябва да ускори достъпа до Спешна помощ в най-натоварената част от туристическия сезон От последните минути: Доналд Тръмп спря войната в Иран От последните минути: Доналд Тръмп спря войната в Иран Затишието не е формално примирие - американската морска блокада остава, а военният вариант не е свален от масата Иран обвини Украйна за смъртоносен удар по кораб в Каспийско море Иран обвини Украйна за смъртоносен удар по кораб в Каспийско море Един моряк е загинал, а друг е ранен - Киев призна атаки срещу съдове, за които твърди, че превозват военни товари между Русия и Иран Доносът му се върна като бумеранг: Велосипедист засне собственото си нарушение и отнесе глоба Доносът му се върна като бумеранг: Велосипедист засне собственото си нарушение и отнесе глоба Мъжът изпратил кадри срещу шофьор, но полицията видяла как самият той се промушва опасно между две коли Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Най-мащабната евакуация след Втората световна война се извършва във Франция Пламъците се приближиха опасно до френския град, ветровете разширяват фронта, а Франция и Испания мобилизираха армии и хиляди пожарникари Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват Санкциите за електрическите превозни средства са над два пъти повече, въпреки че проверките на Пътна полиция са увеличени с 30% Градът на края на света, където е забранено да се умира Градът на края на света, където е забранено да се умира В Лонгиърбиен полярните мечки дебнат извън селището, алкохолът се продава с квоти, а слънцето изчезва за месеци
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори