НА ЖИВО! УМБАЛ „Дева Мария” със стратегически ход в Ковид кризата
29 Октомври 2020, Четвъртък, 11:02 ч.
Автор: Флагман.БГЗдравното заведение анонсира, че ще съобщи важно решение
В УМБАЛ „Дева Мария” в момента тече извънредна пресконференция. Флагман.бг предава на живо.
Очакванията са да бъде съобщена важна новина във връзка с Ковид пандемията. От ръководството на главното заведение анонсираха, че то е стратегически ход.
Очаквайте подробности!
В категории:
Бургас
Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България
Цигарите поскъпват от август, след това и от март догодина
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил

Само 19-тия лекар и 24-тата медицинска сестра с въртящия календар- месеца минус три плюс година не се въртят!
"Един си поканил на гости приятелка... Влязла приятелката му у тях и
в коридора пуфнала. От неудобство вдигнала глава към тавана и му казала:
- Какъв интересен аплик имаш!
А той без да губи много време и отговорил:
- Ти, ако видиш в хола какъв полюлей имам -ще се насереш!"
Идеята е едни средства да постъпят в общинско търговско дружество. Не става въпрос работещите за какво стават и за какво не, а още по-малко за терена.
С извинение, но вашето съждение е равносилно на следното: "Пръдна следователно се насра"
Щом за нищо не стават "великите специалистите" от ДКЦ "Св. Георги Победоносец", някой ще се облажи с терена и сграда в центъра на града. Все пак Ветрен си е доста далече.
Как УМБАЛ Дева Мария открива инфекциозно отделение, без да има
Патоанатомично отделение.
"Един предприемач като Семир"
Двама предприемачи ли имате впредвид или двойникът на Семир?
И на въпроса "Защо ...?" - сътрудничат си.
Ще платят наем на ДКЦ-то и в следващата таблица ще има отчетени увеличение на приходите на ДКЦ-то.
Който си ражда, да си ражда.
Значи, ако в съседното отделение са настанени пациенти след козметични пластични операции не е проблем, но с Ковид е проблем?
Може да се окаже, че ангина пекторалис , с народното название -една жаба е Ковид епидемията.
Проблема е, че и щъркелите си отидоха.