Инспектори на хайка по пазарите в Бургас
Мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват, установяват проверяващите
Инспектори от няколко държавни агенции тръгнаха на проверки по пазарите в Бургас. Те установяват, че мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват.
„Проверките са предимно за наличие на маски от страна на продавачите и на купувачите. Инициирали сме ги съвместно с полицията. Засега всички правила са изпълнени. Всичко е наред. Тези, които подготвяха сергиите си рано сутринта, бяха с предпазни маски. Има желание и воля да се спазват всички правила“, каза пред бТВ Ивелина Стратева от Дирекция „Стопански дейности“.
По-късно на пазара ще дойдат проверяващите от РЗИ и от Инспекцията по храните.
„Вече имаме опит. Въведохме нормите. Проверките доказват, че се справяме. Можем обаче да кажем на хората всичко, да сложим табели и дезинфектори, да си дадат всички предписания, но гражданите са тези, които изпълняват нарежданията на органите на здравеопазването“, заяви управителят на „Бургаски пазари“ Живко Панайотов.
„От нас това, което се изисква, го правим. Всички искаме да сме здраве“, каза още той.
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

Ганьо разбира само ,като му бръкнат в кесията........Яко глоби.....и тогава мирясва и си сяда на гъзоТ.......
А като не си платиш глобата,вървят лихви и се трупат и пак ти си губещия.......
И щеш не щеш,си я плащаш (глобата )
Пък като не щеш да плащаш иди и се оплачи на арменския поп.......ама файда ..йок.......
Толкова ли е трудно....????
После.....като ви глобят,ревете като ощипани моми.....ко стана...що така.....???
Ми е така........
Затова,носете си маските....!!!!