Инспектори на хайка по пазарите в Бургас
Мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват, установяват проверяващите
Инспектори от няколко държавни агенции тръгнаха на проверки по пазарите в Бургас. Те установяват, че мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват.
„Проверките са предимно за наличие на маски от страна на продавачите и на купувачите. Инициирали сме ги съвместно с полицията. Засега всички правила са изпълнени. Всичко е наред. Тези, които подготвяха сергиите си рано сутринта, бяха с предпазни маски. Има желание и воля да се спазват всички правила“, каза пред бТВ Ивелина Стратева от Дирекция „Стопански дейности“.
По-късно на пазара ще дойдат проверяващите от РЗИ и от Инспекцията по храните.
„Вече имаме опит. Въведохме нормите. Проверките доказват, че се справяме. Можем обаче да кажем на хората всичко, да сложим табели и дезинфектори, да си дадат всички предписания, но гражданите са тези, които изпълняват нарежданията на органите на здравеопазването“, заяви управителят на „Бургаски пазари“ Живко Панайотов.
„От нас това, което се изисква, го правим. Всички искаме да сме здраве“, каза още той.
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

Ганьо разбира само ,като му бръкнат в кесията........Яко глоби.....и тогава мирясва и си сяда на гъзоТ.......
А като не си платиш глобата,вървят лихви и се трупат и пак ти си губещия.......
И щеш не щеш,си я плащаш (глобата )
Пък като не щеш да плащаш иди и се оплачи на арменския поп.......ама файда ..йок.......
Толкова ли е трудно....????
После.....като ви глобят,ревете като ощипани моми.....ко стана...що така.....???
Ми е така........
Затова,носете си маските....!!!!