Инспектори на хайка по пазарите в Бургас
Мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват, установяват проверяващите
Инспектори от няколко държавни агенции тръгнаха на проверки по пазарите в Бургас. Те установяват, че мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват.
„Проверките са предимно за наличие на маски от страна на продавачите и на купувачите. Инициирали сме ги съвместно с полицията. Засега всички правила са изпълнени. Всичко е наред. Тези, които подготвяха сергиите си рано сутринта, бяха с предпазни маски. Има желание и воля да се спазват всички правила“, каза пред бТВ Ивелина Стратева от Дирекция „Стопански дейности“.
По-късно на пазара ще дойдат проверяващите от РЗИ и от Инспекцията по храните.
„Вече имаме опит. Въведохме нормите. Проверките доказват, че се справяме. Можем обаче да кажем на хората всичко, да сложим табели и дезинфектори, да си дадат всички предписания, но гражданите са тези, които изпълняват нарежданията на органите на здравеопазването“, заяви управителят на „Бургаски пазари“ Живко Панайотов.
„От нас това, което се изисква, го правим. Всички искаме да сме здраве“, каза още той.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ганьо разбира само ,като му бръкнат в кесията........Яко глоби.....и тогава мирясва и си сяда на гъзоТ.......
А като не си платиш глобата,вървят лихви и се трупат и пак ти си губещия.......
И щеш не щеш,си я плащаш (глобата )
Пък като не щеш да плащаш иди и се оплачи на арменския поп.......ама файда ..йок.......
Толкова ли е трудно....????
После.....като ви глобят,ревете като ощипани моми.....ко стана...що така.....???
Ми е така........
Затова,носете си маските....!!!!