Инспектори на хайка по пазарите в Бургас
Мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват, установяват проверяващите
Инспектори от няколко държавни агенции тръгнаха на проверки по пазарите в Бургас. Те установяват, че мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват.
„Проверките са предимно за наличие на маски от страна на продавачите и на купувачите. Инициирали сме ги съвместно с полицията. Засега всички правила са изпълнени. Всичко е наред. Тези, които подготвяха сергиите си рано сутринта, бяха с предпазни маски. Има желание и воля да се спазват всички правила“, каза пред бТВ Ивелина Стратева от Дирекция „Стопански дейности“.
По-късно на пазара ще дойдат проверяващите от РЗИ и от Инспекцията по храните.
„Вече имаме опит. Въведохме нормите. Проверките доказват, че се справяме. Можем обаче да кажем на хората всичко, да сложим табели и дезинфектори, да си дадат всички предписания, но гражданите са тези, които изпълняват нарежданията на органите на здравеопазването“, заяви управителят на „Бургаски пазари“ Живко Панайотов.
„От нас това, което се изисква, го правим. Всички искаме да сме здраве“, каза още той.
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи

Ганьо разбира само ,като му бръкнат в кесията........Яко глоби.....и тогава мирясва и си сяда на гъзоТ.......
А като не си платиш глобата,вървят лихви и се трупат и пак ти си губещия.......
И щеш не щеш,си я плащаш (глобата )
Пък като не щеш да плащаш иди и се оплачи на арменския поп.......ама файда ..йок.......
Толкова ли е трудно....????
После.....като ви глобят,ревете като ощипани моми.....ко стана...що така.....???
Ми е така........
Затова,носете си маските....!!!!