Инспектори на хайка по пазарите в Бургас
Мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват, установяват проверяващите
Инспектори от няколко държавни агенции тръгнаха на проверки по пазарите в Бургас. Те установяват, че мерките срещу COVID-19 в морския град се спазват.
„Проверките са предимно за наличие на маски от страна на продавачите и на купувачите. Инициирали сме ги съвместно с полицията. Засега всички правила са изпълнени. Всичко е наред. Тези, които подготвяха сергиите си рано сутринта, бяха с предпазни маски. Има желание и воля да се спазват всички правила“, каза пред бТВ Ивелина Стратева от Дирекция „Стопански дейности“.
По-късно на пазара ще дойдат проверяващите от РЗИ и от Инспекцията по храните.
„Вече имаме опит. Въведохме нормите. Проверките доказват, че се справяме. Можем обаче да кажем на хората всичко, да сложим табели и дезинфектори, да си дадат всички предписания, но гражданите са тези, които изпълняват нарежданията на органите на здравеопазването“, заяви управителят на „Бургаски пазари“ Живко Панайотов.
„От нас това, което се изисква, го правим. Всички искаме да сме здраве“, каза още той.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ганьо разбира само ,като му бръкнат в кесията........Яко глоби.....и тогава мирясва и си сяда на гъзоТ.......
А като не си платиш глобата,вървят лихви и се трупат и пак ти си губещия.......
И щеш не щеш,си я плащаш (глобата )
Пък като не щеш да плащаш иди и се оплачи на арменския поп.......ама файда ..йок.......
Толкова ли е трудно....????
После.....като ви глобят,ревете като ощипани моми.....ко стана...що така.....???
Ми е така........
Затова,носете си маските....!!!!