Владо Пенев и Дарина Павлова вечерят за 6 бона в пустинята
След като видяха най-големи фонтан в света, сега тримата се насладиха на изискана вечеря сред пясъците, обслужвани от една огромна армия от келнери, шофьори, готвачи и бармани
Невероятно луксозна вечеря за отбрани спретна Дарина Павлова на гостите си Владо Пенев и Марта Вачкова в пустинята на Дубай. Hotnews.bg вече писа, детективът в „Маскираният певец” отпразнува рождения си ден на топло в емирствата в компанията на двете най-добри приятелки.
След като видяха най-големи фонтан в света, сега тримата се насладиха на изискана вечеря сред пясъците, обслужвани от една огромна армия от келнери, шофьори, готвачи и бармани.
Въпреки полевите условия в пустинята, празнуващите разполагат със собствен бар, дивани за полягане след тежката вечеря и маса с бяла покрива и изискани сервизи. Подобна глезотия и установи, че цените започват близо 6 хиляди лева и освен превоз, гурме-кухня, яздене на камили и снимки със соколи, включват още музика и всякакви удобства на пясъка.
Търсят се 160 000 сезонни работници у нас, спешно наемат чужденци
Великобритания ни изпраща на помощ още три кучета
София издаде виза за проектирането на новия стадион на "Левски"
Язовир "Александър Стамболийски" е започнал да прелива
Германия раздава паспорти на конвейер
Средна заплата от 3176 евро в един сектор в София
Рецидивист отвлече жена и бебето ѝ в Пловдив
Над 2000 участници на маратон Каланджа в Синеморец
Набиха и ограбиха легенда на Формула 1
Кремъл издирва Гари Каспаров, иска го с белезници
Реал се раздели със звезден футболист
