Мона Гочефф вдига втора сватба в Царево
Певицата и любимият й ще се врекат във вечна обич пред Бог край брега на морето
Актрисата, певица и инфлуенсър Мона Гочефф ще мине отново под венчило с любимия си Радослав, син на продуцента Димитър Гочев, на церемония на открито в Царево. Двамата си казаха заветното ДА преди 3 години на градинско парти край Вакарел, но тогава само подписаха граждански брак. Сега влюбените са решили да подновят обетите си и да се врекат във вярност и пред Бога.
Избрали са място Царево и по-точно църквата "Успение Богородично" там. Мона и Радослав решили да направят церемонията край морето през лятото, което за първи път изкараха на каравана на Черноморец. Двамата мислели да се венчаят църковно още в края на лятото, но покрай пандемията преместили датата за догодина. Младото семейство има син на година и девет месеца. Никола е одрал кожата на баща си и ще получи своето кръщение също догодина в Царево.
Така двата празника ще бъдат съчетани. Освен трепетите около втората сватба и кръщенето на Никола, Мона и Радослав признават, че съвсем скоро ще представят и новия си бранд. Не издават обаче какви стоки ще предлагат.
Певицата признава, че е загърбила професионалната си кариера за сметка на ролята си на майка. Но пък това й дава възможност да се развива като влогър. Съвсем скоро ще има повод и да празнува, защото ще достигне 100 000 последователи в Инстаграм, пише Телеграф.
Мавродиев вече е в ареста, защитата му: Работим на тъмно, не сме видели нито едно доказателство
Пътен инженер разби мита за вината на АПИ: България сама се заключи в ерата на металните мантинели
Баща загина като герой в морето, опитвайки се да спаси децата си
Манчестър на тръни, гори огромен пожар! Млада подпалвачка в ареста
Мечтана почивка се превърна в ужас: 4-годишно хлапе стреля фатално по бебе
Ас от Световното почина внезапно
Кола натресе линейка, спешният автомобил се обърна в канавка - има ранени
Млад световен шампион съден за убийство, каза само имената си в залата
Дарина Радева влиза в лабиринта на Георги Господинов на сцената на Народния театър
Георги Кандев излезе с позиция след разкритията за връзки с Картофа
Извънредно! Факултета гори! (ВИДЕО)
