Мощен удар на ГДБОП в Банско, арестуван е известен бандит от групата на Гаргата
Качулки щурмували дома на Йордан Рискьов и го откарали за София под конвой
Антимафиоти осъмнаха рано днес в Банско, Баня и Разлог. Акцията е по повод крупна финансова измама, реализирана с "любезното съдействие" на популряния банскалия Йордан Рискьов, човек от групата на Гаргата, залавян с наркотици, пише struma.com.
Рано днес ГДБОП София щурмували дома му в търсене на документи, свързани с финансовите злоупотреби. Рискьов е транспортиран за София под ковой. Припомняме, че преди време той бе задържан по време на наркосделка, продавайки наркотици на двама банскалии, при обиските у него бяха намерени амфетамини, канабис и кокаин.
Цялата група от дилъри на небезизвестния разложанин Атанас Мечев- Гаргата, сред които е и задържания днес бяха вкарани в ареста. Очаквайте подробности за финансовите му злоупотреби. Служители на ГДБОП вардят и един от входовете към етажите на Общинска администрация Благоевград. Не е ясно какво правят точно там антимафиотите.
Румен Радев: Властта организира манифестации, а не протести – народът е възмутен от олигарсите
Красимир Вълчев опроверга: Родителските срещи не са трик срещу протеста
В отговор на критика на Тръмп: Зеленски заяви, че винаги е готов на избори
Бургаският държавен университет и „Арсенал“ АД с меморандум за стратегическо сътрудничество
Шантавите ритуали по света за Коледа
Новият план за парк „Витоша“ орязва ски зоната до 122 хектара и блокира бъдещето на зимния туризъм
КЗК погна МВР, „Български пощи“ и „Столичен автотранспорт“
Жълтите петна по спалното бельо изчезват с този неочакван продукт
Пухкава пълнена торта с Нутела – бърза, мека и много ароматна
Учени и магистрати в Бургас обединиха усилия срещу киберпрестъпността на национален форум
Топ астролог обяви най-щастливата зодия за следващите 20 години
Звездата от „Сексът и градът“ Ким Катрал се омъжи на тайнa церемония в Лондон
