Гала разкри с каква народна смес бори коронавируса и симптомите, които я измъчват
Водещата се оплаква от кошмарно главоболие и болки в цялото тяло
Водещата на "На кафе" показва, че един вирус не може да я повали и да спре предаването й от ефир. Гала се появи по нестандартен начин на екран, въпреки че е под карантина. За първи път в историята на сутрешното развлекателно предаване, всичко се случва по скайп и всеки от водещите е у дома.Припомня, че все пак блондинката не води за сефте от дома си. През 2017 година тя и половинката й Стефан, водеха предаването от леглото си, а Гала дори имитираше Виктория Бекъм, повдигайки палаво краче в пижама. Водещата разкри какво пие, за да пребори коварната болест.

"Имам все още вкус, не ям скариди, а залагам на прашец с мед и джинджифил", призна тя и добави, че все пак пие и множество лекарства. Всички около мен се чувстват добре, успокои останалите панелисти блондинката.
"Всички ме плашат, че след 5-ия ден симптомите се влошават, а положението постоянно се мени. Засега симптомите при мен са едни и същи, а най-много ме измъчва главоболието. Имам грипоподобна симптоматика и болки в цялото тяло и мускулите", добави водещата. Всички панелисти й пожелаха бързо оздравяване, а при тези им думи до Гала изникна любимият й Стефан, който усмихнато помаха на камерата.
Над 1,3 млн. българи пътуваха за три месеца, чужбина излиза по над 480 евро на човек
Пенсионната възраст върви към 70 години, бъдещата пенсия ще е средно 63% от заплатата
Николай Димитров: Модернизираме училищния двор на ПГТ "Иван Вазов" в Слънчев бряг
Килър, маскиран като немощен старец, разстреля бос на кавказката мафия в Израел
Земетресение с магнитуд 4,1 разтърси Централна Турция
МЗ категорично: Болниците нямат право да искат кръводарители като условие за лечение
Тежък челен сблъсък между два тира затвори пътя Русе - София край Луковит
Стана ясна причината за смъртта на Доли Партън: Кънтри легендата е водила кратка битка с рак
Първи случай на западнонилска треска у нас за сезона
Песков потвърди тайната визита на шефа на ЦРУ в Москва, говорили ли са и за България?
Над 2000 студенти ще учат с държавно финансиране срещу минимум 5 години работа
Търсят футболисти в Бургас за филма за Стоичков, кастингът е на стадион Лазур
