Здравният министър призна: Очакват ни тежки месеци, имаме дифузно разпространение на COVID-19
Предложих допълнителни мерки, които да гарантират социалната дистанция, защото само чрез нея можем да прекъснем веригата на разпространение, сподели той
Очакват ни тежки месеци, призна министъра на здравеопазването Костадин Ангелов.
Имаме дифузно разпространение на COVID-19, написа той във Фейсбук.
„Вече не говорим за огнища и ако продължаваме с неглижирането на мерките, в един момент може да се окаже късно. Затова предложих допълнителни мерки, които да гарантират социалната дистанция. Само чрез нея можем да прекъснем веригата на разпространение на вируса“, сподели Ангелов в социалната мрежа.
От четвъртък гимназистите на онлайн обучение, затварят дискотеките
Очакват ни тежки зимни месеци – влизаме в грипния сезон и рискът здравната система да не издържи е реален, добавя той.
„Медицинските специалисти в болниците и в спешна помощ, здравните инспектори са на абсолютния си физически предел. От нас като общество зависи дали ще им помогнем, за да помагат те на нас“, коментира здравният министър.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

мн. дифузии, ж. Проникване на едно вещество в друго до пълното им изравняване по концентрация.
НЕ ЧЕ НЕЩО АМА Е СМЕШНО КАТО ПОЛЗВАШ ДУМИ С ГРЕШЕН ИЛИ НЕАДЕКРВАТЕН ПРЕВОД.
Децата безсимптомно заразяват своите родители ,роднини и своите учители.
Вече има смъртни случаи сред тях.
Винаги принципа на действие в нашата държава е един и същ,
Умира човек на пътя - правят пасарелка
Трябва ли хората да плащат с цената на живота си и да се взимат мерки когато е вече късно за някой
Da popita me
G-n Ministara ne mu li pisna ot
Лажиииии