Здравният министър призна: Очакват ни тежки месеци, имаме дифузно разпространение на COVID-19
Предложих допълнителни мерки, които да гарантират социалната дистанция, защото само чрез нея можем да прекъснем веригата на разпространение, сподели той
Очакват ни тежки месеци, призна министъра на здравеопазването Костадин Ангелов.
Имаме дифузно разпространение на COVID-19, написа той във Фейсбук.
„Вече не говорим за огнища и ако продължаваме с неглижирането на мерките, в един момент може да се окаже късно. Затова предложих допълнителни мерки, които да гарантират социалната дистанция. Само чрез нея можем да прекъснем веригата на разпространение на вируса“, сподели Ангелов в социалната мрежа.
От четвъртък гимназистите на онлайн обучение, затварят дискотеките
Очакват ни тежки зимни месеци – влизаме в грипния сезон и рискът здравната система да не издържи е реален, добавя той.
„Медицинските специалисти в болниците и в спешна помощ, здравните инспектори са на абсолютния си физически предел. От нас като общество зависи дали ще им помогнем, за да помагат те на нас“, коментира здравният министър.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

мн. дифузии, ж. Проникване на едно вещество в друго до пълното им изравняване по концентрация.
НЕ ЧЕ НЕЩО АМА Е СМЕШНО КАТО ПОЛЗВАШ ДУМИ С ГРЕШЕН ИЛИ НЕАДЕКРВАТЕН ПРЕВОД.
Децата безсимптомно заразяват своите родители ,роднини и своите учители.
Вече има смъртни случаи сред тях.
Винаги принципа на действие в нашата държава е един и същ,
Умира човек на пътя - правят пасарелка
Трябва ли хората да плащат с цената на живота си и да се взимат мерки когато е вече късно за някой
Da popita me
G-n Ministara ne mu li pisna ot
Лажиииии