×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мангъров: Не е вярно, че не съм влизал в COVID отделение. Да се фотографирам ли?


27 Октомври 2020, Вторник, 19:22 ч.

От Инфекциозната болница разпространиха позиция, че доцентът няма отношение в лечението

Не работя в COVID-отделение, аз съм началник на детската клиника на Инфекциозна болница (СБАЛ по паразитни и инфекциозни болести „Проф. Иван Киров“), но когато има нужда ходя непрекъснато в COVID отделение. Аз не получавам 1000 лв. върху заплатата, защото аз не съм от така наречените "на първа линия", но аз работя в Инфекциозна болница. Всеки ден ходя там, това е част от болницата. Това коментира доц. Атанас Мангъров пред Телевизия "Евроком".

Припомняме, че от болницата разпространиха позиция, че доц. Мангъров не е влизал в COVID-сектора на лечебното заведение и не е известно да е участвал в лечението на заразени пациенти, 

"Това са глупости и инсинуации, които знам защо ги правят тези. Опитват се да ме дискредитират, защото им казвам неща, които за тях са неудобни. Не е вярно, че не съм влизал в COVID отделение. Какво трябва да представя? Да се фотографирам като влизам ли? Това са глупости. А между другото изпълнителният директор Проф. д-р Татяна Червенякова в момента, в разгара на епидемията, е отпуск", допълни той.

"Аз съм ръководител на катедрата по инфекциозни болести, член в състава е и тя. Тя се води проф. към Медицинския университет и съм и разписал молбата за отпуск в разгара на епидемията. Да си вземеш чукалата и да отидеш в отпуск", обясни доц. Мангъров.

От Инфекциозната болница коментираха, че не е известно Мангъров да е участвал в лечението на заразени пациенти.

"Лечението е, което се провежда на всеки, който е там, в Инфекциозна болница. Там няма да видите човек, който няма поне два антибиотика, независимо от състоянието му. Там се кара по една схема, която за съжаление, въпреки моите усилия не мога да променя. Но с болните, с които аз се занимавам лечението е по съвсем друг начин. Аз лекувам моите пациенти по друг начин", обясни инфекционистът.

Екипът на телевизия "Евроком" се свърза и с СБАЛИПБ "Проф. Иван Киров". Те потвърдиха, че изпълнителният директор Проф. д-р Татяна Червенякова е в отпуск, като може да бъде намерена от понеделник (02.11.2020г.).


 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Флагман.БГ Защо ни боли глава през нощта? Защо ни боли глава през нощта? 09/11/2025, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Страшна екокатастрофа заплашва България Страшна екокатастрофа заплашва България 09/11/2025, Неделя 22:00 4
Леден душ за Лудогорец
Леден душ за Лудогорец 09/11/2025, Неделя 20:28 3
11
Коментара по темата
11.
Фюрера
28.10.2020 02:52:26
5
4
Тоя се прави че лекува деца а ги гърби с по 200-300 лева на преглед, баси миндила от малчуганите тръгнал да прави пари. И тоя ще ми говори за истина и морал, .....хората няма какво да ядат а тоя взима половин работна заплата за един преглед. ..отделно държавата му е дала безвъзмездна помощ от половин милион за да си направи частна лаборатория от която да граби от хората. и тоя същия ще се прави на защитник на хората. олигофрен долен директно в затвора
10.
Аз
27.10.2020 22:42:42
8
9
А бе хора, вие май по това време сте доста напред с алкохолния материал! Повтаряте се като малоумни. А малоумен е тоя, на когото давате трибуна. В Европа вече го обявиха за меко казано човек не с акъла си. А тези, които го подкрепят са същите като него. Спрете алкохола и мислете, ако има все още разум в главите ви.
9.
d-r Mengele
27.10.2020 20:49:24
1
4
На каналa, Джангър, яж ми ***!
8.
ХАХА НАТИСКАШ ПОЛОЖИТЕЛЕН !!!!!!!!!!!
27.10.2020 20:33:53
4
3
ИЗСКАЧАТ ДВА ОТРИЦАТЕЛНИ !!!!!!!!!!!!!ТАКА ЛИ СЕ ОТЧИТАТЕ НА ПОРЪЧИТЕЛИТЕ //платците//ХАХА
7.
ХАХА НАТИСКАШ ПОЛОЖИТЕЛЕН !!!!!!!!!!!
27.10.2020 20:33:52
4
3
ИЗСКАЧАТ ДВА ОТРИЦАТЕЛНИ !!!!!!!!!!!!!ТАКА ЛИ СЕ ОТЧИТАТЕ НА ПОРЪЧИТЕЛИТЕ //платците//ХАХА
6.
ХАХА НАТИСКАШ ПОЛОЖИТЕЛЕН !!!!!!!!!!!
27.10.2020 20:33:50
4
3
ИЗСКАЧАТ ДВА ОТРИЦАТЕЛНИ !!!!!!!!!!!!!ТАКА ЛИ СЕ ОТЧИТАТЕ НА ПОРЪЧИТЕЛИТЕ //платците//ХАХА
5.
ХАХА НАТИСКАШ ПОЛОЖИТЕЛЕН !!!!!!!!!!!
27.10.2020 20:33:45
2
5
ИЗСКАЧАТ ДВА ОТРИЦАТЕЛНИ !!!!!!!!!!!!!ТАКА ЛИ СЕ ОТЧИТАТЕ НА ПОРЪЧИТЕЛИТЕ //платците//ХАХА
4.
ЩО БЛОКИРАШ
27.10.2020 20:30:37
3
4
ВОТА БЕ ПОДЛОГО
3.
до 1 ЯСНО Е ЩО ГО ПЛЮЕШ
27.10.2020 20:08:34
8
8
ЩОТО ВИ ПРЕЧИ ДА ПЛАШИТЕ ХОРАТА !!!!!!!!!!А УПЛАШЕН ЛИ Е МНОГО ЛЕСНО Е ДА КРАДЕТЕ –"""УСВОЯВАТЕ ДЕ"!!!!ТО И ЗАТОВА НЕПРЕКЪСНАТО ПЛАЩАТЕ СТАТИИ ДА """ПОМПАТЕ""" СТРАХ!!!ХАХА ТИ ЛИ ПЛАТИ СТАТИЯТА И ВЕДНАГА ПЛЮНКИ
2.
до 1 ЯСНО Е ЩО ГО ПЛЮЕШ
27.10.2020 20:08:34
9
9
ЩОТО ВИ ПРЕЧИ ДА ПЛАШИТЕ ХОРАТА !!!!!!!!!!А УПЛАШЕН ЛИ Е МНОГО ЛЕСНО Е ДА КРАДЕТЕ –"""УСВОЯВАТЕ ДЕ"!!!!ТО И ЗАТОВА НЕПРЕКЪСНАТО ПЛАЩАТЕ СТАТИИ ДА """ПОМПАТЕ""" СТРАХ!!!ХАХА ТИ ЛИ ПЛАТИ СТАТИЯТА И ВЕДНАГА ПЛЮНКИ
1.
я
27.10.2020 19:50:41
21
11
не ни занимавайте с тоя да работи където иска На всички стана ясно че не е в час с К19 взема по 200 лева на преглед пък няма да вземе 1000 Плюс това те му ги начисляват от счетоводството не му ги дават на ръка Говори само глупости жалко че много му се връзват на глупостите И ДРУГО НИКОЙ НЯМА ДА ГО ДОПУСНЕ в ковид отделение по престилка и без маска Пълно куку Искаше в началото да се изтъкне като голям инфекционист и наговори всичко което знае за грипа ама се оказа друго и сега не иска да направи крачка назад и да си признае грешката
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Защо ни боли глава през нощта? Защо ни боли глава през нощта? Главоболието, което ни събужда посред нощ или ни измъчва в ранните часове на деня, е проблем, с който се сблъскват много хора Страшна екокатастрофа заплашва България Страшна екокатастрофа заплашва България Според мрачен сценарий реките ще се свиват, почвите ще се изсушават, а енергийната система ще загуби естествения си буфер Убийствени цифри! Колко медала има Насар в последните 6 големи първенства и колко всички останали в тима Убийствени цифри! Колко медала има Насар в последните 6 големи първенства и колко всички останали в тима Ако Херкулес от Червен бряг започне да се състезава за друга страна, рискуваме да изчезнем от картата на световното вдигане на тежести Никога не правете тези вредни неща преди лягане Никога не правете тези вредни неща преди лягане Ако имате такива навици, по-добре забравете за тях Нова тенденция в земеделието у нас Нова тенденция в земеделието у нас Трудностите в земеделието накараха немалка част от производителите да рискуват и да експериментират Гръм в Рая! Виктор и Кристина заживяха заедно? Гръм в Рая! Виктор и Кристина заживяха заедно? Тотален обрат в чувствата и решенията показаха двама от участниците в "Ергенът“ и както знаем, това са Виктор Иванов и Кристина Пламенова Знаете ли от къде идва проблемът с преяждането? Знаете ли от къде идва проблемът с преяждането? Тревожни данни показват, че начинът, по който се хранят много хора, е вреден. Оказва се, че повече от половината българи вечер ядат не от глад, а от емоция Нов удар по джоба ни! След Нова година вдигат цените на пакетните почивки и екскурзии Нов удар по джоба ни! След Нова година вдигат цените на пакетните почивки и екскурзии ДДС ще вдигне цените на пакетните почивки и екскурзии, които се предлагат от туроператори и туристически агенти Каква е разликата между инфаркт и инсулт, и какво да правим в първите минути? Каква е разликата между инфаркт и инсулт, и какво да правим в първите минути? Изисква се бърза реакция и колкото по-добре разбирате техните признаци, толкова по-големи са шансовете ви да останете здрави и живи Колко монети можете да изсипете в магазина - законът слага таван Колко монети можете да изсипете в магазина - законът слага таван „С буркан може, с торба или щайга – не“, обобщи Николай Вълканов
Притеснително: При война бункерите в Гърция ще съберат едва 2 милиона души Притеснително: При война бункерите в Гърция ще съберат едва 2 милиона души В Гърция има 2892 убежища за цивилното население с общ капацитет почти 2 милиона души, при население малко на 10 млн. души Никога не правете тези вредни неща преди лягане Никога не правете тези вредни неща преди лягане Ако имате такива навици, по-добре забравете за тях Нов удар по джоба ни! След Нова година вдигат цените на пакетните почивки и екскурзии Нов удар по джоба ни! След Нова година вдигат цените на пакетните почивки и екскурзии ДДС ще вдигне цените на пакетните почивки и екскурзии, които се предлагат от туроператори и туристически агенти Трима загинаха при силна буря в Испания Трима загинаха при силна буря в Испания Ужасно бедствие Пари за Везните, а Телецът да се пази, възможни са аварии Пари за Везните, а Телецът да се пази, възможни са аварии Хороскоп за деня – 9 ноември 2025, неделя Голяма верига остана без гориво заради санкциите Голяма верига остана без гориво заради санкциите Финландската Teboil е собственост на руската компания "Лукойл“ Ужасяващо торнадо помете Бразилия, има жертви и адски разрушения Ужасяващо торнадо помете Бразилия, има жертви и адски разрушения Най-малко петима души са загинали и 130 са ранени в щата Парана Лечебната билка на 5000 години, която лекува 600 болести Лечебната билка на 5000 години, която лекува 600 болести Едва наскоро съвременната медицина признава терапевтичните й ефекти Техеран планирал да убие посланика на Израел в Мексико Техеран планирал да убие посланика на Израел в Мексико Атентатът е осуетен Извънредно! Откриха първа следа от изчезналата във Витоша Стефани Извънредно! Откриха първа следа от изчезналата във Витоша Стефани Охранителни камери са я засекли край хижа "Алеко"
Румен ХРИСТОВ Румен ХРИСТОВ Соросоидите - вън от СДС Виц на деня Виц на деня - Господин Съдия, този като го блъснах, говореше по телефона и пиеше ракия!
- Той може да прави каквото иска в хола си, госпожо!
Виц на деня Виц на деня - Захарчеее! - вика клиент към сервитьорката.
- Дааа, кажете? - разтапя се тя.
- Захарче дай, ма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Автомобилът е създаден да стигнеш от точка А до точка В. Ако е по-скъп може да стигнеш и до точка G.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори