Братът на Янек извънредно проговори за трупа край Желява
Човешките останки, намерени там, не са на брат ми, категоричен е Марио Миланов
„Намереният труп в село Желява не е на брат ми Янек“, това каза Марио Миланов, след като останките на неустановен човек бяха намерени край селото около 14.00 часа в понеделник. Още същия ден Марио е заминал за Желява, но е категоричен че случаят не е свързан с изчезването на Янек, пише в. Труд.
А и кметът на Желява е разказал, че преди повече от половин година е изчезнал местен овчар. „Прокуратурата и полицията работят много сериозно, надявам се много скоро да има развитие и резултат и по случая с Янек“, каза Марио Миланов. Той живее в Англия, но пристигна в България след изчезването на брат си.
43-годишният Янек Миланов е в неизвестност от 31 юли, като за последно бил видян в Дупница да се казва в джипа на Васил Капланов-Каплата.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

"43-годишният Янек Миланов е в неизвестност от 31 юли, като за последно бил видян в Дупница да се казва в джипа на Васил Капланов-Каплата."
Вие четете ли си статиите преди да ги публикувате. Първия обзац - объркан, без яснота. Вторият "За последно бил видян в Дупница да се КАЗВА......
Вече сте смешни, предизвиквате даже жал. И имате претенции за сериозна журналистика............