Съпругата на Пламен Бобоков блесна в галерията на Ники Младжов (СНИМКИ)
Шармантната дама очевидно запазва присъствие на духа и не смята за нужно да спира изявите си в светските среди
Милионерската съпруга, набедена от доста медии за тайния агент на Васил Божков, заснел кадрите от спалнята на Бойко Борисов, блесна на едно от светските събития този уикенд в предизвикателен скъп тоалет.
Красивата Христина украси с присъствието си юбилея на галерия „Нирвана“, собственост на бизнесмена Николай Младжов.

Брюнетката демонстрира отлично настроение и привлече погледите към стройните си крака с ултракъс панталон, част от шикозен костюм.
Шармантната дама очевидно запазва присъствие на духа и отново се появи в светските среди, въпреки че съпругът й Пламен Бобоков и девер й Атанас Бобоков все още са арестувани по обвинение в организиране на престъпна група.

Учени създадоха машина, която превръща въздух в питейна вода! Къде се случи това
Млад мъж преби гаджето си, друг атакува майка си
Честно ли е: Краси цял сезон се чуди коя да избере и нищо! А Натали я нападна глутница
Страна от Централна Европа даде допълнителни 250 милиона евро военна помощ за Украйна
101-годишна баба е звезда във фитнеса
Избухна страшен скандал около спортна кола на 6 колела
Почина велик шампион от старата школа на тениса
Кметът на Варна: С бухалки не могат да ни отнемат свободата, защото сме обединени
Любима рецепта за зимата: Свински ребърца и една съставка, която е евтина, но страшно полезна
"Ножица-трепач" пристига в Бургас, може да станете част от мистерията
Зловеща катастрофа в страната, почина момиче
Кирил Петков към ГЕРБ и ДПС-НН: Има една линия, която не искате да прекосите

Готина е......и ПОРОКА е изписан на лицето и.......