×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Черен рекорд: 2243 са новите заразени с коронавирус у нас, 42-ма са починали


Черен рекорд: 2243 са новите заразени с коронавирус у нас, 42-ма са починали
7 659 PCR теста за коронавирус са направени през последното денонощие. Една трета от тях са положителни
27 Октомври 2020, Вторник, 06:45 ч.
Автор: Флагман.Бг

77 с COVID-19 регистрирани в Бургас през последното денонощие

Нов рекорд по заразени и починали с коронавирус е регистриран у нас. 2243 са новите случаи, при направени 7659 PCR теста. 42 души пък са загубили битката с болестта, съобщава БНТ

29% от изследваните са заразени. В болница остават 2130 души, от тях 149 в интензивни отделения. Оздравели са 296 души.

Най-много са новите случаи в София-град - 913, в Пловдив са 209, 130 в Благоевград, 106 са във Варна, Русе – 87 и Бургас – 77.
 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
42
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче 26/06/2026, Петък 15:00 2
42
Коментара по темата
42.
Носете маски тъпири
28.10.2020 00:10:30
0
0
като се шматкате като Миндовите кучки
41.
?????????????
27.10.2020 14:29:45
0
3
Кой да слушаме? Френския професор - вирусолог Люк Монтание, откривател на 3 опасни вируса, включително и най-голямото му откритие това на Хив-вируса, професор с нобелова награда по медицина, който казва че новия коронавирус е доста опасен и трябва да носим маски, или да слушаме детския лекар Мангъров, който изписва хапчета за настинка на деца?
40.
Ганчо
27.10.2020 12:34:48
4
3
Ковид е измислица !Налагат обикновения грип като Ковид
На всеки един континент без Антарктика има по един команден център като Брюксел командващ държавите и налагащ им ограничения.
Грешката бе че приехме Европа А сега и да искаме няма как да се самоизолираме . От Бойко нищо не зависи,той е една пионка управляващ на местно ниво и ръководен от централата.
39.
До 38
27.10.2020 12:20:54
7
1
Като не искаш да бъдеш заразен стои си вкъщи!!! Тъпанар прост! Толкова ли не разбра , че всички ще минем през това!!! Като те е страх толкова нещастник си стои вкъщи!!! Но няма да ми ограничаваш моята свобода!!!! Страхливец жалък
38.
До 35
27.10.2020 11:00:47
2
9
Ако не можеше да заразяваш други хор, нямаше да ми пук - ходи си троши главата сам! Но, когато заради твоята "свобода" ще страда някой друг, ще ти я огранича и още как. Олигофрен е този, който си мисли, че е сам за себе си на този свят и това, което се случва на другите, не го засяга. Лошото е, че когато го разбереш по трудния начин, няма да дойдеш и да пишеш тук, няма да си го признаеш.
37.
До 35
27.10.2020 10:57:20
1
6
Объркал ли демокрацията със слободията!! Ей сега, още тази зима, ще видите какво е демокрация и див, истински капитализъм!!
36.
До 26
27.10.2020 09:56:28
12
4
Ей олигофрен , стига си се надявал само на държавата да те пази !!! Комунистическо прасе такова! Никой не ти е длъжен да те пази , като искаш стои вкъщи следващата 1 година и няма да се разболееш.Аз съм човек който никога не е чакал на държавата. Така , че нито искам да ме пази , нито искам да ми ограничава свободата.Това е демокрацията! Който иска да излиза , да купонясва , да се разболява ако иска , си е негов проблем. А тези като теб дето чакат държавата все , да ходят в Северна Корея!!! Там ги пази , няма новозаразени!!!
35.
До 7
27.10.2020 09:46:36
1
5
Не смесвай личните си интереси, Бог и Тръмп в едно изречение! Все повече се убеждавам, колко прав е бил Чудомир за психологията на българина, когато е написал разказа "Тактика" . Финалът му е показателен за начина ти на мислене:

"Та искам да ти кажа: тактика трябва да има човек в тия времена, кумец! Тактика и политика, значи, ако искаш да си наредиш живота.
— Е, после продадохте ли свинете?
— Охоо! Като топъл хляб. В пет села само ги настанихме до една.
— Ами мряха ли?
— Мряха, как да не мряха. И те мряха, и другите мряха, ама нищо. Бай Теньо Казакът замина пак към морето да купи други. Ще набавим на хората свини бе, кумец, не бери грижа. За коледа без мръвка няма да ги оставим. Може ли? Нали сме хора? Нали сме християни? "
34.
До 14
27.10.2020 09:40:27
0
12
Грипната вълна се появява обикновено в края на ноември-началото на декември и продължава до към края на март. Така че, за съжаление, нищо не е изчезнало. Бог да ни пази!
33.
До 18
27.10.2020 09:35:50
2
18
Аве, шматка!
В Испания, Италия и Франция където дневната бройка е 30-40 к. също ли протестират против ГЕРБ?
И там ли според теб има грандиозена измама а?
Айде скрий се някъде ве МУХЛЯР!
32.
Измама
27.10.2020 09:19:48
13
10
Как изчезнаха всички познати заболявания и взеха само от ковид да умират?Как смъртността по месеци в сравнения с миналата година е същата,че дори и по-ниска?Защо след като “страшният ковид коси” няма минимално увеличение на смъртността?
31.
Българин
27.10.2020 09:08:17
10
16
Освен от КОВИД ,за други зболявания стопирани ли са смъртните слу4аи?Няма инсулт, инфаркт,ракови и т.н. ?Колко малка дуржава , колко МНОГО мошенници !!!
30.
44444
27.10.2020 08:54:09
3
16
Сами се пазете. виждате че държавата не НИ пази.
29.
Bill
27.10.2020 08:50:04
1
2
Както каза проф. Витанов, в момента на 50 българи се пада един, който е болен или оздравял от коронавирус.
Т.е. влизайки в хипермаркета, мола, Б1 и т.н., бъдете сигурни, че ще срещнете поне един вирусоносител. Дали ще бъде човека, седнал до вас или дали ще си е бъркал в носа и ще се е хванал се за някоя дръжка - късмет. Пазете се.
28.
Bil
27.10.2020 08:38:42
5
18
София - заразени за денонощието 900 и кусур, починали 3-ма.
Бургас - заразени 77, починали пак 3-ма.
Или имаме 15 пъти по-лошо здравеопазване в най-добрия град за живеене или нещо ни лъжат с дан ни те.
27.
Кмете,
27.10.2020 08:24:46
1
19
Защо персонала в ДКЦ -тата и личните лекари не са подсигурени с маски FFP3.Всекидневна е срещата с вируса. Защо не се направи една болница само за Ковид а се пръскат навсякъде.Когато е върлувала туберкулозата е направена отделна болница, за да те се смесват потоците.Защо не се направи същото? Семир нали се предложи?
26.
!!!!!!!!!!!
27.10.2020 08:21:47
12
14
Щом има двойни стандарти за карантинираните контактни на болен от Ковид-19 и за някои инкубационният период е 10 дни, а за други 3 дни, значи цялата конструкция на мерките е фалшива. Тези мерки се налагат с цел всяване на страх и паника, тормоз на населението, контрол и ограничаване на свободата и улесняване на злоупотребата с огромни финансови средства.



Понеже няма приходи в бюджета за премиерските безразборни предизборни харчове, има 2 възможности – или да фалираме като държава, или да надписваме бройката на болните с Ковид-19, за да запълним дупката с пари от Брюксел. Андрешковски тарикаткъци са това, а Андрешковското управление на ГЕРБ възпроизвежда Андрешковци и ни превръща в държавата на малките бедни тарикати.

Антония Първанова
25.
Иван
27.10.2020 08:18:16
5
19
КМЕТЕ КАКВО ЧАКАШ ЗАТВАРЯЙ,ОГРАНИЧИ И ДВИЖЕНИЕТО НА ЦИГАНИТЕ ИЗЛИЗАЩИ ОТ КВ.КОМУКА ТЕ РОВЯТ ПО КАЗАНИТЕ И РАЗНАСЯТ ЗАРАЗАТА ИЗ ГРАДА.
24.
dnstuff
27.10.2020 08:10:05
10
23
Затваряйте всичко... живея в къща и работя онлайн . И без заведения ще мина , тъкмо ще спестя някой хилядарка за месеца
23.
Селянин
27.10.2020 08:03:49
4
25
Съвсем нормално и очаквано. С този манталитет, толкова. И доста по зле ще става.
22.
До 13
27.10.2020 07:53:13
2
18
Каква икономика бе,тъпанар.....Кочината сгъна още през 1990 г.
21.
Аз
27.10.2020 07:51:27
40
19
Колкото повече протестират срещу Гербаджийската измет......толкова повече се разболяват.....дали ????? Измамата е грандиозна
20.
възмутен
27.10.2020 07:49:34
0
2
До там ли стигнахме - до закона на джунглата??? Като не сме цивилизовани да се заразяваме, да не спазваме, да си гледаме гъза. И все "не на мен няма да се случи". Да ама се случва и в някакъв момент умираме! Възрастните сами трябва да проявят самосъзнание ! а останалите също, здравето е най- ценно. стига с тези пари, ковчезите джобове нямат
19.
КороноТъпак
27.10.2020 07:48:49
18
24
Вторник е денят на АПОКАЛИПСИСА ! И минилият беше така с голямо количество новозаразени и починали. Заради сбърканата държава на сбърканяка Бойко Борисов всичко е каша със статистика, тестове и болници. И вторник е денят в който ПИШАТ и случаите от събота и неделя, когато са почивали статистиците и лабораториите. Недокладваните случай и т.н. ЗАБЕЛЕЖЕТЕ " при 50 % от заразените в София там починалите са само 5% ! Т.е. софиянци не умират от тази пандемия, единствено бедните провинциалисти съгласни срещу някой лев да сложат и ковид а акта за смърт !
18.
Pidal
27.10.2020 07:39:13
12
16
До 13
Не, това са изберателите на Герб. Тиквата не иска да им развали рахатлъка
17.
Ей
27.10.2020 07:38:36
37
17
Ей страхливи , безработни , не успяли , не реализирали се идиоти , дето жените ви ви бият за добро утро , малко на обяд и главно вечер!!! Като ви е страх от вируса , си стоите вкъщи , така няма да се заразите , ама оставете хората които не го е страх , хората които цял живот се борят , хората които имат смелост и им е писнало от измислени вируси и кризи да работят и изкарат и вашите пари нещастници! За такива като вас сигурно ще е добре и комунизма да се върне , тъй като сте идиоти и много ще се радвате и другите държавата да им наложи да са идиоти като вас!!!!
Който го е страх , да си стои вкъщи!!!!!!!
16.
Страхотна новина :-)
27.10.2020 07:37:59
11
21
Поне грипа изчезна като заболяване, пак е нещо.
15.
Marinero
27.10.2020 07:29:11
7
40
Важното е, че кебапчийниците и чалга верните са отворени. Те са Авангарда на нашата икономика.
14.
КороноТъпак
27.10.2020 07:28:44
17
4
Както се казва в една реклама : ама имате най-бързият интернет в Европа ! Апропо, оказа се, че новите собственици на фирмата пуснала 5G-то са свързани с .. ЦРУ. Ето защо лятоска Б.Б. И Цацаров пропуснаха да блокират пехвърлянето на акциите на фирмата. Ама не че има някаква връзка с вируса. Заради МОЛ-овете и училищата е. https://glasove.com/categories/novini/news/skandalen-srbin-i-ofitseri-ot-tsru-kupuvat-nova-televiziya
13.
До 9
27.10.2020 07:24:38
20
16
Не,тази година е разрешено само от ковид да се умира,такава в модата:)
12.
До 2
27.10.2020 07:23:28
10
0
Тъп галош
11.
Абе
27.10.2020 07:21:24
32
18
Абе аз да попитам страхливите идиоти , не сме ли в грипен сезон? Някой да е чул да има болен от грип ? Грип А , грип Б къде изчезнаха??? Ебати коронавируса , уби всякакви други болести хахахахаха
10.
До 1
27.10.2020 07:20:04
11
42
Грип още няма, ама след месец ще стане тотал щета. Тая зима на естествен подбор, който оцелее. То сега е хаос в болниците, не могат да се справят, а камо ли и грипа като цъфне. Елементарни мерки трябваше да се спазват, ама Ганьо си е Ганьо-да мрънка, недоволства и да си прави каквото си иска. Японците си носят маските без някой да им го налага, резултатът е налице. Ама де тая самодосциплина, съзнание и отговорност у нашенеца. Тц, Тц и дума да не става. Та, тъй, който оцелее.
9.
Ахх
27.10.2020 07:17:37
43
23
Аххх мама ви некадърна , НИКАКВО ЗАТВАРЯНЕ !!!! Вирус не може да се спре !!!! Много повече ще са жертвите от мизерия , глад , психическо разстройство и други болести породени от стрес!!!! Всички трябва да го минем този вирус !!!!! В Америка Тръмп каза , че оставя свободно да се разпространява за да се гони колективен имунитет !!! Ние сме западно настроени нали? Давайте след Тръмп !!! Бог е с него и ние след него
8.
5
27.10.2020 07:15:09
0
2
ДА СЕ ВЪВЕДАТ Задължителни и незабавни , моментални мерки!!! Ситуацията е крайно критична. Не ценим живота си, не ценим здравето си! Възрастните най-малко явно се ценят или им е все тая
7.
Bingo
27.10.2020 07:13:22
28
20
Вече не е модерно да се умира от грип, всичко е Ковид пък и за него болниците взимат повече пари. Интересно е колко от починалите са били в болница и колко са се лекували в домашни условия. Сигурно никога няма да разберем.
6.
учуден
27.10.2020 07:12:14
16
22
Бургас иска затваряне на всички места със струпване! Задължителна карантина на всички лица над 65 годишна възраст. Мерките са недостатъчни, не трябва да чакаме най-лошото, за да се сетим да се пазим. Държавата да ни пази, като сами не можем или просто не желаем.
5.
Бергамо
27.10.2020 07:11:35
25
35
Мръсни, изроди безотговорни -затваряйте училищата докато все още има кой да преподава дистанционно. Лавината вече е тръгнала и не може да се спре, но поне да отстраним от пътя и каквото все още може.
4.
Директор
27.10.2020 07:04:47
16
40
Училищата кога ще затваряме, или искате да уморите учителите. После кой ще треподава онлайн????
3.
Гербаджия
27.10.2020 07:03:18
24
39
ЗАТВАРЯЙ... Ганьо не разбира с хубаво.... ВЕЧЕРЕН ЧАС... ГЛОБИ... Фалити и това е иначе ще се влачим и догодина с трета вълна...
2.
Бг
27.10.2020 07:00:34
16
27
Тази година “грип” няма да има май!
1.
Rincewind
27.10.2020 06:58:41
0
1
Тъпанарите от ГРОБ вече безнадеждно закъсняха с мерките, затова втори локдаун е просто неизбежен. Заради дървени филокофи, фейсбук специалисти и обикновени селяндури, които отказват да спазват елементарна превенция и вярват на конструирани в Москва конспиративни теории, в момента в който отделенията се напълнят (а товя ще стане до 10 дни), на ГРОБ ще им се наложи да затвори цялата държава.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“ Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Участничката от „Ергенът“ не спести тежки думи и директно го определи като изключително злобен човек Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Симона Радева беше отведена с белезници от дома си, за да излежи присъдата си от 3 години и половина Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция Емблематичното лице на „На кафе“ излезе в най-дългата ваканция в историята на Нова телевизия В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче Малкото е женско и впечатлява с бялата си окраска – истинска рядкост при този вид Радев: Спряхме скандални поръчки - 1 млрд. евро за мантинели и 47 млн. за рязане на клони около жп релси Радев: Спряхме скандални поръчки - 1 млрд. евро за мантинели и 47 млн. за рязане на клони около жп релси Фирма коси 3 декара трева през зимата за 250 хиляди лева. Добре ли е? Има стотици такива неща. Отвсякъде е текло, посочи  той Кола се вряза в кабинета на дентална клиника Кола се вряза в кабинета на дентална клиника За щастие при зрелищния сблъсък тази сутрин няма пострадали, а екипът благодари на съседите и приятелите за светкавичната помощ Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос Той заменя Красимир Енчев, който бе начело на структурата от 2012 година  Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата Евтиният трик с влажен чаршаф охлажда тялото чрез изпарение, но експертите напомнят, че здравето е по-важно от икономията на ток
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Известен със своя агресивен стил, Стойков влиза в ринга след участия на големи международни сцени и битки срещу елитни съперници, решен за победа.
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори