×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Черен рекорд: 2243 са новите заразени с коронавирус у нас, 42-ма са починали


Черен рекорд: 2243 са новите заразени с коронавирус у нас, 42-ма са починали
7 659 PCR теста за коронавирус са направени през последното денонощие. Една трета от тях са положителни
27 Октомври 2020, Вторник, 06:45 ч.
Автор: Флагман.Бг

77 с COVID-19 регистрирани в Бургас през последното денонощие

Нов рекорд по заразени и починали с коронавирус е регистриран у нас. 2243 са новите случаи, при направени 7659 PCR теста. 42 души пък са загубили битката с болестта, съобщава БНТ

29% от изследваните са заразени. В болница остават 2130 души, от тях 149 в интензивни отделения. Оздравели са 296 души.

Най-много са новите случаи в София-град - 913, в Пловдив са 209, 130 в Благоевград, 106 са във Варна, Русе – 87 и Бургас – 77.
 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
42
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
Емел МАХМУД Горещините в Европа се придвижват на изток Горещините в Европа се придвижват на изток 27/06/2026, Събота 13:00 2
42
Коментара по темата
42.
Носете маски тъпири
28.10.2020 00:10:30
0
0
като се шматкате като Миндовите кучки
41.
?????????????
27.10.2020 14:29:45
0
3
Кой да слушаме? Френския професор - вирусолог Люк Монтание, откривател на 3 опасни вируса, включително и най-голямото му откритие това на Хив-вируса, професор с нобелова награда по медицина, който казва че новия коронавирус е доста опасен и трябва да носим маски, или да слушаме детския лекар Мангъров, който изписва хапчета за настинка на деца?
40.
Ганчо
27.10.2020 12:34:48
4
3
Ковид е измислица !Налагат обикновения грип като Ковид
На всеки един континент без Антарктика има по един команден център като Брюксел командващ държавите и налагащ им ограничения.
Грешката бе че приехме Европа А сега и да искаме няма как да се самоизолираме . От Бойко нищо не зависи,той е една пионка управляващ на местно ниво и ръководен от централата.
39.
До 38
27.10.2020 12:20:54
7
1
Като не искаш да бъдеш заразен стои си вкъщи!!! Тъпанар прост! Толкова ли не разбра , че всички ще минем през това!!! Като те е страх толкова нещастник си стои вкъщи!!! Но няма да ми ограничаваш моята свобода!!!! Страхливец жалък
38.
До 35
27.10.2020 11:00:47
2
9
Ако не можеше да заразяваш други хор, нямаше да ми пук - ходи си троши главата сам! Но, когато заради твоята "свобода" ще страда някой друг, ще ти я огранича и още как. Олигофрен е този, който си мисли, че е сам за себе си на този свят и това, което се случва на другите, не го засяга. Лошото е, че когато го разбереш по трудния начин, няма да дойдеш и да пишеш тук, няма да си го признаеш.
37.
До 35
27.10.2020 10:57:20
1
6
Объркал ли демокрацията със слободията!! Ей сега, още тази зима, ще видите какво е демокрация и див, истински капитализъм!!
36.
До 26
27.10.2020 09:56:28
12
4
Ей олигофрен , стига си се надявал само на държавата да те пази !!! Комунистическо прасе такова! Никой не ти е длъжен да те пази , като искаш стои вкъщи следващата 1 година и няма да се разболееш.Аз съм човек който никога не е чакал на държавата. Така , че нито искам да ме пази , нито искам да ми ограничава свободата.Това е демокрацията! Който иска да излиза , да купонясва , да се разболява ако иска , си е негов проблем. А тези като теб дето чакат държавата все , да ходят в Северна Корея!!! Там ги пази , няма новозаразени!!!
35.
До 7
27.10.2020 09:46:36
1
5
Не смесвай личните си интереси, Бог и Тръмп в едно изречение! Все повече се убеждавам, колко прав е бил Чудомир за психологията на българина, когато е написал разказа "Тактика" . Финалът му е показателен за начина ти на мислене:

"Та искам да ти кажа: тактика трябва да има човек в тия времена, кумец! Тактика и политика, значи, ако искаш да си наредиш живота.
— Е, после продадохте ли свинете?
— Охоо! Като топъл хляб. В пет села само ги настанихме до една.
— Ами мряха ли?
— Мряха, как да не мряха. И те мряха, и другите мряха, ама нищо. Бай Теньо Казакът замина пак към морето да купи други. Ще набавим на хората свини бе, кумец, не бери грижа. За коледа без мръвка няма да ги оставим. Може ли? Нали сме хора? Нали сме християни? "
34.
До 14
27.10.2020 09:40:27
0
12
Грипната вълна се появява обикновено в края на ноември-началото на декември и продължава до към края на март. Така че, за съжаление, нищо не е изчезнало. Бог да ни пази!
33.
До 18
27.10.2020 09:35:50
2
18
Аве, шматка!
В Испания, Италия и Франция където дневната бройка е 30-40 к. също ли протестират против ГЕРБ?
И там ли според теб има грандиозена измама а?
Айде скрий се някъде ве МУХЛЯР!
32.
Измама
27.10.2020 09:19:48
13
10
Как изчезнаха всички познати заболявания и взеха само от ковид да умират?Как смъртността по месеци в сравнения с миналата година е същата,че дори и по-ниска?Защо след като “страшният ковид коси” няма минимално увеличение на смъртността?
31.
Българин
27.10.2020 09:08:17
10
16
Освен от КОВИД ,за други зболявания стопирани ли са смъртните слу4аи?Няма инсулт, инфаркт,ракови и т.н. ?Колко малка дуржава , колко МНОГО мошенници !!!
30.
44444
27.10.2020 08:54:09
3
16
Сами се пазете. виждате че държавата не НИ пази.
29.
Bill
27.10.2020 08:50:04
1
2
Както каза проф. Витанов, в момента на 50 българи се пада един, който е болен или оздравял от коронавирус.
Т.е. влизайки в хипермаркета, мола, Б1 и т.н., бъдете сигурни, че ще срещнете поне един вирусоносител. Дали ще бъде човека, седнал до вас или дали ще си е бъркал в носа и ще се е хванал се за някоя дръжка - късмет. Пазете се.
28.
Bil
27.10.2020 08:38:42
5
18
София - заразени за денонощието 900 и кусур, починали 3-ма.
Бургас - заразени 77, починали пак 3-ма.
Или имаме 15 пъти по-лошо здравеопазване в най-добрия град за живеене или нещо ни лъжат с дан ни те.
27.
Кмете,
27.10.2020 08:24:46
1
19
Защо персонала в ДКЦ -тата и личните лекари не са подсигурени с маски FFP3.Всекидневна е срещата с вируса. Защо не се направи една болница само за Ковид а се пръскат навсякъде.Когато е върлувала туберкулозата е направена отделна болница, за да те се смесват потоците.Защо не се направи същото? Семир нали се предложи?
26.
!!!!!!!!!!!
27.10.2020 08:21:47
12
14
Щом има двойни стандарти за карантинираните контактни на болен от Ковид-19 и за някои инкубационният период е 10 дни, а за други 3 дни, значи цялата конструкция на мерките е фалшива. Тези мерки се налагат с цел всяване на страх и паника, тормоз на населението, контрол и ограничаване на свободата и улесняване на злоупотребата с огромни финансови средства.



Понеже няма приходи в бюджета за премиерските безразборни предизборни харчове, има 2 възможности – или да фалираме като държава, или да надписваме бройката на болните с Ковид-19, за да запълним дупката с пари от Брюксел. Андрешковски тарикаткъци са това, а Андрешковското управление на ГЕРБ възпроизвежда Андрешковци и ни превръща в държавата на малките бедни тарикати.

Антония Първанова
25.
Иван
27.10.2020 08:18:16
5
19
КМЕТЕ КАКВО ЧАКАШ ЗАТВАРЯЙ,ОГРАНИЧИ И ДВИЖЕНИЕТО НА ЦИГАНИТЕ ИЗЛИЗАЩИ ОТ КВ.КОМУКА ТЕ РОВЯТ ПО КАЗАНИТЕ И РАЗНАСЯТ ЗАРАЗАТА ИЗ ГРАДА.
24.
dnstuff
27.10.2020 08:10:05
10
23
Затваряйте всичко... живея в къща и работя онлайн . И без заведения ще мина , тъкмо ще спестя някой хилядарка за месеца
23.
Селянин
27.10.2020 08:03:49
4
25
Съвсем нормално и очаквано. С този манталитет, толкова. И доста по зле ще става.
22.
До 13
27.10.2020 07:53:13
2
18
Каква икономика бе,тъпанар.....Кочината сгъна още през 1990 г.
21.
Аз
27.10.2020 07:51:27
40
19
Колкото повече протестират срещу Гербаджийската измет......толкова повече се разболяват.....дали ????? Измамата е грандиозна
20.
възмутен
27.10.2020 07:49:34
0
2
До там ли стигнахме - до закона на джунглата??? Като не сме цивилизовани да се заразяваме, да не спазваме, да си гледаме гъза. И все "не на мен няма да се случи". Да ама се случва и в някакъв момент умираме! Възрастните сами трябва да проявят самосъзнание ! а останалите също, здравето е най- ценно. стига с тези пари, ковчезите джобове нямат
19.
КороноТъпак
27.10.2020 07:48:49
18
24
Вторник е денят на АПОКАЛИПСИСА ! И минилият беше така с голямо количество новозаразени и починали. Заради сбърканата държава на сбърканяка Бойко Борисов всичко е каша със статистика, тестове и болници. И вторник е денят в който ПИШАТ и случаите от събота и неделя, когато са почивали статистиците и лабораториите. Недокладваните случай и т.н. ЗАБЕЛЕЖЕТЕ " при 50 % от заразените в София там починалите са само 5% ! Т.е. софиянци не умират от тази пандемия, единствено бедните провинциалисти съгласни срещу някой лев да сложат и ковид а акта за смърт !
18.
Pidal
27.10.2020 07:39:13
12
16
До 13
Не, това са изберателите на Герб. Тиквата не иска да им развали рахатлъка
17.
Ей
27.10.2020 07:38:36
37
17
Ей страхливи , безработни , не успяли , не реализирали се идиоти , дето жените ви ви бият за добро утро , малко на обяд и главно вечер!!! Като ви е страх от вируса , си стоите вкъщи , така няма да се заразите , ама оставете хората които не го е страх , хората които цял живот се борят , хората които имат смелост и им е писнало от измислени вируси и кризи да работят и изкарат и вашите пари нещастници! За такива като вас сигурно ще е добре и комунизма да се върне , тъй като сте идиоти и много ще се радвате и другите държавата да им наложи да са идиоти като вас!!!!
Който го е страх , да си стои вкъщи!!!!!!!
16.
Страхотна новина :-)
27.10.2020 07:37:59
11
21
Поне грипа изчезна като заболяване, пак е нещо.
15.
Marinero
27.10.2020 07:29:11
7
40
Важното е, че кебапчийниците и чалга верните са отворени. Те са Авангарда на нашата икономика.
14.
КороноТъпак
27.10.2020 07:28:44
17
4
Както се казва в една реклама : ама имате най-бързият интернет в Европа ! Апропо, оказа се, че новите собственици на фирмата пуснала 5G-то са свързани с .. ЦРУ. Ето защо лятоска Б.Б. И Цацаров пропуснаха да блокират пехвърлянето на акциите на фирмата. Ама не че има някаква връзка с вируса. Заради МОЛ-овете и училищата е. https://glasove.com/categories/novini/news/skandalen-srbin-i-ofitseri-ot-tsru-kupuvat-nova-televiziya
13.
До 9
27.10.2020 07:24:38
20
16
Не,тази година е разрешено само от ковид да се умира,такава в модата:)
12.
До 2
27.10.2020 07:23:28
10
0
Тъп галош
11.
Абе
27.10.2020 07:21:24
32
18
Абе аз да попитам страхливите идиоти , не сме ли в грипен сезон? Някой да е чул да има болен от грип ? Грип А , грип Б къде изчезнаха??? Ебати коронавируса , уби всякакви други болести хахахахаха
10.
До 1
27.10.2020 07:20:04
11
42
Грип още няма, ама след месец ще стане тотал щета. Тая зима на естествен подбор, който оцелее. То сега е хаос в болниците, не могат да се справят, а камо ли и грипа като цъфне. Елементарни мерки трябваше да се спазват, ама Ганьо си е Ганьо-да мрънка, недоволства и да си прави каквото си иска. Японците си носят маските без някой да им го налага, резултатът е налице. Ама де тая самодосциплина, съзнание и отговорност у нашенеца. Тц, Тц и дума да не става. Та, тъй, който оцелее.
9.
Ахх
27.10.2020 07:17:37
43
23
Аххх мама ви некадърна , НИКАКВО ЗАТВАРЯНЕ !!!! Вирус не може да се спре !!!! Много повече ще са жертвите от мизерия , глад , психическо разстройство и други болести породени от стрес!!!! Всички трябва да го минем този вирус !!!!! В Америка Тръмп каза , че оставя свободно да се разпространява за да се гони колективен имунитет !!! Ние сме западно настроени нали? Давайте след Тръмп !!! Бог е с него и ние след него
8.
5
27.10.2020 07:15:09
0
2
ДА СЕ ВЪВЕДАТ Задължителни и незабавни , моментални мерки!!! Ситуацията е крайно критична. Не ценим живота си, не ценим здравето си! Възрастните най-малко явно се ценят или им е все тая
7.
Bingo
27.10.2020 07:13:22
28
20
Вече не е модерно да се умира от грип, всичко е Ковид пък и за него болниците взимат повече пари. Интересно е колко от починалите са били в болница и колко са се лекували в домашни условия. Сигурно никога няма да разберем.
6.
учуден
27.10.2020 07:12:14
16
22
Бургас иска затваряне на всички места със струпване! Задължителна карантина на всички лица над 65 годишна възраст. Мерките са недостатъчни, не трябва да чакаме най-лошото, за да се сетим да се пазим. Държавата да ни пази, като сами не можем или просто не желаем.
5.
Бергамо
27.10.2020 07:11:35
25
35
Мръсни, изроди безотговорни -затваряйте училищата докато все още има кой да преподава дистанционно. Лавината вече е тръгнала и не може да се спре, но поне да отстраним от пътя и каквото все още може.
4.
Директор
27.10.2020 07:04:47
16
40
Училищата кога ще затваряме, или искате да уморите учителите. После кой ще треподава онлайн????
3.
Гербаджия
27.10.2020 07:03:18
24
39
ЗАТВАРЯЙ... Ганьо не разбира с хубаво.... ВЕЧЕРЕН ЧАС... ГЛОБИ... Фалити и това е иначе ще се влачим и догодина с трета вълна...
2.
Бг
27.10.2020 07:00:34
16
27
Тази година “грип” няма да има май!
1.
Rincewind
27.10.2020 06:58:41
0
1
Тъпанарите от ГРОБ вече безнадеждно закъсняха с мерките, затова втори локдаун е просто неизбежен. Заради дървени филокофи, фейсбук специалисти и обикновени селяндури, които отказват да спазват елементарна превенция и вярват на конструирани в Москва конспиративни теории, в момента в който отделенията се напълнят (а товя ще стане до 10 дни), на ГРОБ ще им се наложи да затвори цялата държава.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори