Неграмотната Емануела бясна, губи 24 бона заради затворените дискотеки
Певицата изригна срещу мерките за разпространение на коронавируса
Фолк фурията Емануела скочи гневно на мерките срещу разпространението на коронавируса у нас. Те се отразяват най-много на изпълнителите, които няма как да работят, след като затвориха дискотеките в няколко града. Конкретно Емануела няма да реализира 6 участия за двете седмици, в които клубовете са затворени, показва проверка на колегите от Lupa.bg. Хонорарът на певицата за един ангажимент е 4000 лева, така че тя ще загуби 24 бона. Явно това е причината да е бясна.
Финансовата криза удари чалгата, където певиците стоят без работа и се оплакват, а други гледат да припечелят от реклами. Затова и Емануела изрази гневната си позиция по темата с Ковид-19. Публикуваме мнението на чалгаджийката без редакторска и коректорска намеса. Видно е, че грамотността на певицата е на ниво 6 клас, но затова пък със самочувствие коментира здравно-социални и икономически теми:
"Брей, този вирус има вечерен час?!!! Кога ще спрат, градския транспорт или метрото, там също има струпвания? Както и Държавни учреждения!!! Предлагам, всички които, явно и не явно се страхуват от вируса да се активират с искания, жалби и подписки, всички тези места като, банки, метра, Чез, топлофикация, градски транспорт, Парламента, офиси на фирми, които не работят онлайн, също да бъдат затворени!!! Да работят само хранителни магазини и то не голямите вериги, а малките магазинчета, за да няма струпвания и Аптеки! Като ще се търси ефект от спиране на зараза, еми нека е ефективен, а не целенасочен!!!"
Любов, саможертва и бунт в „Солунските атентатори“ на сцената в Бургас
Община Царево получи нов електрически автомобил за социалните услуги
Летище Берлин спря 445 полета заради стачка
Откриха нов крем, борещ се срещу рак на кожата в ранни изследвания
Предадоха на съд обвиняемия за убийството на Магдалена Русева в Хасково
Златка Райкова с нова стъпка в публичната си кариера
Заплати и имоти: Колко години трябва да работим неуморно, за да си купим дом в Стара Загора, София и Варна
Канят на обществено обсъждане за визията на Стария Несебър
Каква е скритата причина за липсата на енергия
Камион се озова в канавката на АМ "Тракия", Динко от Ямбол се намеси
БАБХ свиква кризисен щаб заради огнища на шап в Гърция
Зеленски се оплака: Войната в Иран отклонява световното внимание от Украйна

ТИЯ ДЕТО СИ ПРАЩАТ ДЕЦАТА БОЛНИ НА ДЕТСКА ГРАДИНА И НА УЧИЛИЩЕ, ЩОТО НЕ ИМ СЕ ЗАНИМАВА, ДА НЕ СА ПО-СВЕСНИ? :)
Иначе бих й го подал.
За разлика от 90% работещи вуФ Влагмана!