Голяма трагедия! Изгониха 17-годишен от световен гранд и той се самоуби
Футболният талант посегнал на живота си заради депресията
Страшна трагедия разтърси Манчестър Сити. Доскорошният талант от школата на клуба Джереми Уистън се е самоубил, преддаде Блиц.
Причината за смъртта на 17-годишния футболист за момента е обявена само в публикации в социалните мрежи, но не е официално потвърдена.
Счита се, че Уистън е посегнал на живота си заради депресията, в която е изпаднал, след като наскоро е бил освободен от школата на „гражданите“. Манчестър Сити също излезе със съобщение за смъртта на младежа, но не посочи причината за смъртта. Роднините на футболния талант също отказват коментар по темата.
Джереми Уистън е роден в Малави, но е израснал на Острова. През 2016 г. е привлечен в школата на Манчестър Сити, преди наскоро да бъде освободен от там.
Предстои бяла Коледа! Обявиха жълт код за обилен снеговалеж в почти цяла България
Възрастен мъж загина при пожар в Благоевград
Предстои бяла Коледа! Обявиха жълт код за обилен снеговалеж в почти цяла България
24/12/2025, Сряда 11:38
0
Интензивен е трафикът за товарни автомобили на границата с Турция, а за леки коли на границата със Сърбия
Украински дронове атакуваха Москва
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново
24/12/2025, Сряда 10:58
0
Трагедия в спорта: 27-годишният Сиверт Гуторм Бакен е открит мъртъв в хотел в Италия
Зимата настъпва: В Северозападна България дъждът преминава в сняг, очаква се влошаване на времето
Българите пият по-малко домашна ракия, от Gen Z почти не посягат към нея
Взрив в Москва отне живота на двама полицаи и заподозрян при опит за задържане
Легендарният Елин Топузаков удари рамо на бургазлия
Януари 2026: Ново начало за Рак, Скорпион, Стрелец и Риби
Опасно време в страната по празниците
24/12/2025, Сряда 08:48
0
