Студент от Тракийския университет "пори" улиците на жк. „Лазур” надрусан с канабис, ето какво му се случи
Младежът е спипан по ул. „К. Величков”, до блок 15
19-годишният Николай Спасов остана без шофьорска книжка и с условна присъда, след като направи сериозно провинение само няколко месеца откакто има свидетелство за управление на МПС. Студентът от Тракийския университет в Стара Загора е спипан зад волана на Пежото си, модел 301, след употреба на наркотици, научи Флагман.бг.
На 4 октомври младежът е сгащен от полицейските служители по ул. „К. Величков“ до бл. 15 в жк. „Лазур”. Униформените го спрели за рутинна проверка, след което му направили тест за наркотици, като устройството отчело положителна проба за канабис. Така Николай прекарал следващите 24 часа зад решетките.
Няколко дена след това е бил изправен пред съда, където е признал вината си, че наистина е шофирал след употреба на марихуана, показа проверка на Флагман.бг в масивите на Районния съд. Спасов се разминал с условна присъда от 6 месеца в изпитателен срок от 3 години, сочи решението на магистратите.
Освен това 19-годишният студент няма да има право да сяда зад волана в следващите 10 месеца, тъй като шофьорската му книжка е отнета. Той ще трябва да плати и глоба от 300 лева за нарушението, което е направил на пътя.
Лошото време не позволява евакуация на екипажа на танкера, заседнал край Ахтопол, заяви Антон Златанов
САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години
Изтеглят заразена с листерия сьомга от голяма верига в България
Празнуваме Никулден, над 200 000 българи черпят днес
Как да създаваш по-привлекателно видео съдържание директно от телефона си
Ученици и учители искат 40-минутни часове
Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия
Радикални промени за три зодии
Как да премахнете жълтите петна от възглавници
Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер
Трима души загинаха при катастрофа между кола и товарен автомобил
Кой ще спечели "Игри на волята"

“За мишките капан, а за вълците пир”.
В случая "надрусан с марихуана"
Драги авторе на статията,застани с истинското си име,защото и ние и Вие знаем,че наистина прекалявате с изразите....осъзнайте се
Търсите посещаемост и целувате дупетата на господата полицай.....