×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бившата база на „Комфорт” стана гнездо на проститутки и несретници


Бившата база на „Комфорт” стана гнездо на проститутки и несретници
Несретниците се събирали в изоставените халета край стадион „Черноморец” от поне 3-4 месеца
25 Октомври 2020, Неделя, 11:49 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, видео: Иван КОЛЕВ

Жриците от Старата поща явно са се прехвърлили на нов адрес

Някогашната база на „Комфорт” ООД – фирмата, която държеше маршрутките в Бургас до 2016 година, е превърната в свърталище на проститутки, наркомани и бездомници, сигнализира Стоян Тонев за рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг”.

Несретниците се събирали в изоставените халета край стадион „Черноморец” от поне 3-4 месеца, твърди Тонев. По думите му там от известно време заработвали проститутки и травестити, които след дългогодишна битка бяха прогонени от района на Старата поща. Те дебнели клиентите си на ул. „Спортна” и после ги придърпвали в тайното „любовно гнездо” в автомобилните халета на бившия собственик на маршрутките.

Репортер на Флагман.бг днес провери на място сигнала. Около 11 часа не открихме нито един човек, но видими бяха следите, че мястото се обитава. В две от помощните бараки имаше пригодени специални места, наподобяващи на легла. В основната сграда, където се ремонтираха маршрутките, има още една изоставена кола, която изглежда се ползва със същата цел – седалките са спуснати и дори на единия прозорец е поставен картон, явно за да не пече слънцето.

Някогашните административни помещения на втория етаж, по всичко личи, че също се обитават. В едно от тях имаше възглавница и дюшек, а в друго – бяха събрани няколко бюра, с които е направено нещо като легло.

Вижте повече във видеото:


В категории: Бургас


16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Прекрасно време над България на петък 13 Прекрасно време над България на петък 13 13/03/2026, Петък 07:53 0
Тервел ИЛИЕВ Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция 13/03/2026, Петък 07:51 0
Тервел ИЛИЕВ Новата перла на ЦСКА мина под венчилото Новата перла на ЦСКА мина под венчилото 12/03/2026, Четвъртък 21:31 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистим микровълновата за няколко минути Как да почистим микровълновата за няколко минути 12/03/2026, Четвъртък 18:58 1
16
Коментара по темата
16.
Бутиково Е !
26.10.2020 23:04:24
0
4
Защо тези привидни, маскирани възмущение, протести? Защо? Та нали всички сме щастливи да живеем в най-доброто място за живеене в целия Европ. съюз. Бутиково отвсякъде.
15.
*********
26.10.2020 11:05:29
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
14.
RE-1
25.10.2020 16:42:28
3
9
Проститутка отива при сър Джон. Предлага му се за 50 паунда. Сър Джон й дава 5 паунда за доверието и си продължава по пътя.
13.
Ванко1
25.10.2020 16:16:37
3
12
Има една малка доста симпатична ромка обикаля вечерта в района около Краснодар в уличките. Няколко пъти я виждам вече. Минавам от там като се върщам от брат ми. Миналата седмица като минавах от там, спрях да си оправя кабелите и зарядните в колата и дойде до прозореца. Дадах и 2 лева и 2 цигари, предложи ми и и други неща, но не съм педофил егати пък и по-голяма да беше откъде да я знам каква е може да има болести.
12.
Ехеее магелановци
25.10.2020 15:16:23
6
4
то си е е балник там от години

Открийте и другите е. балници в Бургас и ще има подаръци от Дядо Мраз
11.
До 5
25.10.2020 14:16:47
3
5
Тоя послушко какво може да направи освен да "усвоява"
10.
Източник
25.10.2020 14:03:23
2
9
А бившата търговска къща в Славейков?!
9.
хахаха ПАК ВИ ЗАЛОВИХ ФЛАГМАН!!!!!!!!!!!!!
25.10.2020 13:57:42
27
10
хаха""АДМИНИСТРАТОРА ЗАЩО НАБУХА 20 МИНУСИ НА КОМЕНТАР 7?????????????ПАК ВИ ЗАЛОВИХ ДА МАНИПУЛИРАТЕ ВОТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДАВАЙТЕ НАБУХАЙТЕ ОЩЕ МИНУСИ!!!!!!!!
8.
Флегс
25.10.2020 13:40:36
3
24
Аз знам за едно друго свърталище на евтини проститутки, намира се в една кооперация на ботева, до подземната улица. Тая паплач там сее из целия град, вземете мерки!
7.
ЗАЩО ЛЪЖЕТЕ!!!!!!!!!!!!!! БЕ
25.10.2020 13:33:11
30
5
ХАХА ФЛАГМАН ЛЪЖАТ!!!!!!!!ВЕДНЪЖ ХОДИХ ТАМ С ЕДИН КЛИЕНТ И ПАЗАЧА НИ ИЗГОНИ""ПРЕДЛОЖИХ МУ ДА НАПРАВЯ ЕДНА ТРЪБА АМА МИ КАЗА ЧЕ НЕ СИ ПАДАЛ ПО МЪЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!ЯВКАТА НИ Е ДРУГАДЕ АМА НЯМА ДА ВИ КАЖА КЪДЕ"""ХАХА
6.
*********
25.10.2020 13:21:31
4
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
..
25.10.2020 13:04:29
6
29
Къде си бе кмете? Излез от кочината и оправи шибания град
4.
Попчев
25.10.2020 12:46:51
3
23
Не е изоставена! Всички бивши работници идват в базата да плачат за затворената фирма. Някой остават на нощно бдение. Правят се молебени за да поднови дейност! В Зафирата спят Атанасов и Пецата! Горе в офисите спят Дамянка и Златка! В склада нощува куцата Мима
3.
Маршруткаджията
25.10.2020 12:38:22
9
21
Че то и преди си беше със същото предназначение! Всички шофьори бяха п*едали и предлагаха платена любов!
2.
*********
25.10.2020 12:19:38
4
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
*********
25.10.2020 12:04:47
3
14
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник  в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Той оглави РУ-Царево през юни 2025 година и за този кратък период има сериозни постижения в противодействието на престъпността Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Слабоумието на политиците от ЕС ни тласка в кризи, коментира той Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Историята на арсениевите вафли в модата на XIX век като извор на младост, но и не само Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Книгите вече са достъпни за читатели, които се интересуват от духовни учения  и историята на християнството  Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Телевизионният водещ, който скоро навърши 50, остава верен на БНТ, отказвайки примамливи оферта за 20 000 лева месечно Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Очаква се скоро най-западналата част от Порта да се превърне в притегателен модерен център за местните и гостите на Бургас Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Пролетни стойности на термометрите в цялата страна, очаква се слаб вятър и повече слънце В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  Броят на осъдените и санкционирани лица през годината спрямо тези през 2024 година се е увеличил с 13.44 % Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Археолози обясняват феномена с древна практика за умишлена модификация на черепа при бебета Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Държавният доставчик внесе предложение в КЕВР, окончателното решение ще бъде взето от енергийния регулатор в края на месеца
Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Автомобил се вряза в Temple Israel в Уест Блумфийлд, избухна пожар, а охраната откри огън по въоръжения нападател. ФБР и местните власти разследват мотива, след като в колата са открити и взривни вещества. Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря „Вече спечелихме, обяви той. „Наистина ли?“, питат враговете му Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Разследването сочи засилване на нелегалния биологичен трафик към редки и по-малко известни видове Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Никол Шерцингер, Кимбърли Уаят и Ашли Робъртс представиха песента Club Song и подготвят турне с концерти в САЩ и Европа Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Данни от европейската система за контрол показват увеличени сигнали за пестициди и токсични вещества в плодове и зеленчуци Легендарният Стив Харис навърши 70 години Легендарният Стив Харис навърши 70 години Основателят на Iron Maiden продължава да бъде една от най-влиятелните фигури в историята на хеви метъла Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш От Дака също поискаха да внасят руски петрол заради блокирания Ормузки проток  Китай започна днес свой Възродителен процес Китай започна днес свой Възродителен процес Пекин прие закон, който прокарва войнствен национализъм – последната фаза на всяка комунистическа диктатура Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Актрисата и певица, носителка на четирите най-престижни награди в шоубизнеса, разказва за успехите, трудностите и новите си мемоари Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Техеран няма сили да се бие и ще бъде разгромен, смята бившият военен министър на Донецката народна република
Атанас ЗАПРЯНОВ Атанас ЗАПРЯНОВ Виц на деня Виц на деня Най много обичам естествените жени,на които като им кажеш:
-"Искаш ли да правим с*кс?"
Те да ти викат:
-"Естествено".
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Цените на горивата са толкова високи, че като ми светне лампа в колата, се моля да е двигател.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори