Турски учени обясниха защо мъжете си падат по пищни дами
Интересът на представителите на силния пол към пълните госпожици е вързан с храната преди всичко
Учени обясниха защо мъжете харесват момичета с по-пищни форми. Оказва се, че дебеланките привличат господата не само с фигура, но и с редица свои качества, пише турският вестник Milliyet. На първо място, интересът на представителите на силния пол към пълните госпожици е свързан с храната - едно от най-големите удоволствия в живота. Това е и едно от най-добрите занимания за среща между двама влюбени или пък съпрузи.
Ето защо, дори ако здравето ви е приоритет, диети трябва да се спазват от време на време, но те не трябва да се превръщат в цел в живота, предупреждават експертите.
Втората причина, поради която мъжете предпочитат пухкави жени, според експертите, са прегръдките. Много младежи признават, че е много по-приятно да прегърнеш именно такава дама.
На трето място, мъжете избират притежателки на пищни форми, защото с тях никога не е скучно. Пълните момичета са оптимистично настроени, имат мил характер и са много приказливи, което страшно допада на представителите на силния пол. Освен това тези дами изглеждат и по-здрави в очите на господата.
Мъжете са идентифицирали и две ключови черти, които пълните момичета притежават: те са по-уверени и се обичат такива, каквито са. Също така са способни да се справят с трудностите.
Последната черта на момичетата с наднормено тегло, която привлича мъжете, е тяхната привързаност и способност да се грижат за другите. Такива жени обичат да са повече време с половинките си. И си прекарват чудесно, независимо с какво се занимават.
Как да предотвратим свиването на дрехите при пране - полезни съвети за всяка материя
Външно: Няма информация за пострадали българи при атентата срещу джамия в Исламабад
4 зодии, за които съдбата ще се обърне след 15 февруари: идва време на стабилност, успех и вдъхновение
Президентът Илияна Йотова до Джей Ди Ванс в Милано
Бургаската футболна легенда Кишишев каза кой ще е шампион на България
Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя
Бебетата на Бъзби, които не пораснаха
Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево
Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан"
Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването
Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?"
Работна среща координира подготовката за Giro d’Italia – Bulgaria Grande Partenza 2026

Ей туй е хубава жена.
- Ще ги вземете ли ?
- Не. Но ето ми визитката. Като мадама да ги мери, ми се обадете на този телефон.
Хахахахахах мюсюлманин и учен дървен камък.