В сигнал до Флагман: Видео показва как цигански катун тероризира жк „Славейков“
Чрез вас искам да призова комптентните органи да вземат мерки, този кошмар вече не се търпи, пише наш читател
Изпращам ви клип, който е сниман зад мол „Галерия“ в жк „Славейков“ в Бургас. Нека всички да видят как един катун тормози стотици хора ежедневно. Обитателите нон стоп надуват циганска музика. Петък, събота и неделя обаче е някакъв ад. Започват от сутринта. Това пише наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
Кракото видео е снимано през деня, в което действително се чува силна музика.
„Дали този катун е законен и тук ли му е мястото? Отговор не чакам, защото го знам. Искам чрез вас да алармирам комптентните органи да вземат мерки. Тази лудница не може да се търпи вечно. От декември миналата година работя в мола. Тези са си все тук. Тази сутрин в 9:20 пристигнах на работа, те вече бяха надули музиката. Продължават и в момента“, оплака се нашият читател.
Той отбеляза, че сред обитателите на катуна има и много деца и малки бебета. Едно от тях не спирало да плаче.
Община Бургас редовно организира акции и гони пришълците, които най-често се установяват край жк „Славейков“. Това вече е част от работата на дирекция "Управление при кризи, обществен ред и сигурност" в продължение на години. Именно затова алармираме администрацията отново да предприеме мерки и да премахне поредния незаконен ромски лагер.
Подробности за зловещата трагедия, при която загинаха бебета близнаци
Очаква се президентът Йотова да започне процедурата по избор на служебен кабинет
Денков: Кирил Петков няма да е в листите на "Продължаваме Промяната"
Депутат от партията на Зеленски загина в катастрофа
Пеевски: За страната ни членството в Съвета за мир е шанс за първи път след Освобождението да има своя собствена позиция
Тежък побой над ученичка в Благоевград
Газова бутилка избухна в дом в село Люляково - възрастен мъж пострада
26 януари - празник на вярата и избавлението: кой празнува имен ден днес
Плащаме само в евро от края на седмицата - остава ли двойното етикиране на цените
Опасно време удря две области, риск от тежки наводнения
Тираджия уби дете при зверска катастрофа на Прохода на Републиката
