Тризначките се разделиха на два лагера в Лондон! Двете спят на улицата, Любов завъртя семейство
От няколко години двете по-големи сестри от тризначките пребивават в Лондон
Сестрите Вяра и Надежда са в изострени отношения с Любов и майката си Любка, научи HotArena.
От няколко години двете по-големи сестри от тризначките пребивават в Лондон, а в последните месеци за пореден път са изпаднали в безизходица. Родни емигранти там споделят, че двете са бездомни, намират подслон в църкви и непрекъснато се оплакват от липса на финикийски знаци. Последното често правят във Фейсбук.
"Има ли някой да не приюти, на улицата сме?", с този апел се обърна Надежда от своя профил към сънародниците ни в Лондон на 12 октомври. А множественото число е за Вяра, която също изпада в немилост.
Според запознати причината е, че те трудно потискат егото си, липсва им дипломатичност и не търпят чуждо мнение, дори на шефа им индиец. С други думи имало работа, но недостойна за тяхната марка. Според различни информации положението им се утежнило когато поискали да се прекръстят превеждайки имената си на английски Фейт и Хоуп. Така хептен изпаднали в нелегалност.
Заради всичко това са в лоши отношения с любов, която се оказа най-адаптивна и трите. Тя е най-малко от триото. Живее в Лондон, създава семейство с добро и работливо момче от Турция, роди дъщеря, която вече наближава две годинки. Имат си дом. Майка им Любка също е в Лондон и им помага в отглеждането на внучката.
Другите две от популярния вече клан Станчеви се скитат немили-недраги по църкви където нощуват, хранят ги като подаяние, но не се замислят да се хванат за някаква работа. Преди време двете сестри признаха за влошените си отношения с Любов. По думите им тя взела всички пари спечелени от „Биг брадър“ и те не са видели стотинка от тях.
Кое е истина и кое е плод на емоция не се наемаме да кажем, но докато Любов демонстрира добър стандарт на живот Вяра и Надежда мизерстват като сменят работа след работа, пише „Телеграф“.
Нов рок проект от Бургас: DEO представя „Гледай ме в очите“
Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март
Германия отказва да се включи в военната подкрепа за Ормузкия проток
Израел има военни планове за още три седмици война с Иран
Специализирана трудова борса в сферата на туризма ще се проведе в Бургас
Коранът отеква силно, докато палестински рецитатори се събират в Газа
С този пухкав кекс винаги впечатлявам гостите, кремът отгоре го прави неустоим
БАБХ откри бактерии и плесени в училищни сандвичи след проверки в над 400 училища
Сложете край на навика „пране на 40 градуса“
Болница в Йерусалим лекува пациенти в подземно отделение заради ракетния обстрел
Смесете дафинов лист със сода и цял живот ще ми благодарите
Извънредно! Застреляха мъж в ауди в центъра на Бургас (СНИМКИ)
