×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Един загинал и девет ранени при катастрофа на българска кола с мигранти в Хърватия
  • Американски военни конвои ще преминат през България на път към учение в Румъния
  • От днес влиза в сила Пактът за миграцията и убежището в ЕС
  • Цените на петрола достигнаха най-ниското си ниво от два месеца насам
  • Порой заля международния път между Русе и Букурещ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Обмислят затваряне на заведенията в София


Обмислят затваряне на заведенията в София
Може би трябва като следваща стъпка да се обмисли при големите ученици да се премине към дистанционно обучение, каза кметът Йорданка Фандъкова
24 Октомври 2020, Събота, 10:32 ч.

Следим какво става и в европейските градове, там има въведен и вечерен час, каза кметът на столицата Йорданка Фандъкова

Обсъждаме с колегите временното затваряне на нощните заведения. Днес имаме събиране на общинския щаб заедно с директора на столичната РЗИ и ще обсъдим този въпрос. Това го направиха много градове в червената зона в България, обяви кметът на София Йорданка Фандъкова пред Нова телевизия.

"Следим какво става и в европейските градове. Знаете, че там има и по-сериозни мерки като вечерен час, ще обсъждаме и това. Ако се окаже ефективна мярката със затварянето на нощните заведения, мисля, че вечерен час няма да е нужен.

Обсъждат се всички познати мерки, за да намалим събирането на хората и то при спазване на дистанция", добави тя.

"От 2 дни пуснахме допълнителни влакове в най-натоварените часове, но имаме и болни машинисти, но всички влакове се движат по разписание, за мен е важно градският транспорт да продължи да работи, за да живее София", увери тя.

"Наблюденията ни при премахването на синята и зелената зона тази пролет показаха, че това не е особено ефективна мярка, защото хората не слязоха наистина от колите си, а настъпи хаос при паркирането", категорична бе Фандъкова.

"Може би трябва като следваща стъпка да се обмисли при големите ученици да се премине към дистанционно обучение", добави столичният кмет.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Как да се справим с хроничното безсъние Как да се справим с хроничното безсъние 13/06/2026, Събота 21:00 4
Тервел ИЛИЕВ Храни за пречистване на черния дроб Храни за пречистване на черния дроб 13/06/2026, Събота 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Никола Цолов кара България да мечтае Никола Цолов кара България да мечтае 13/06/2026, Събота 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ "Нефтохимик" с много важно попълнение "Нефтохимик" с много важно попълнение 13/06/2026, Събота 18:14 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец с голям трансфер Черноморец с голям трансфер 13/06/2026, Събота 17:30 1
Георги РУСЧЕВ Горивата в България поевтиняват Горивата в България поевтиняват 13/06/2026, Събота 17:00 0
9
Коментара по темата
9.
До 7
24.10.2020 16:08:43
0
1
Ето за това говоря, за това мислене. Излизат всички и казват, ще стоим у дома но 80% от заплатите ни ще се изплащат, а не Ооостаааавкаааа, тъпотии платени.
8.
Крис
24.10.2020 12:30:58
3
8
Сетиха се да ги затворят тези развъдници на зараза , но дали не е късно вече... трябва и училищата също да се затворят от където най-много се заразяват ....
7.
До 6
24.10.2020 12:29:15
4
5
Бе кой от тая крадлива БКП пасмина ГЕРБ( а и всички други дотук) ще направи така,че да има пари.Това са повредени боклуци!
6.
До 3
24.10.2020 12:25:38
0
13
Забележи разликата, хората в Англия излязоха и заявиха, ще си стоим в къщи но искаме пари, как ще живеем иначе, и бам 80% от заплатата да си стоят по домовете, тук "искаме да работим" дори с намалени заплати. Виждаш ли колко е сбъркано мисленето на българина. Не управляващите, ние сме си виновни, докато не променим начина си на мислене, никога няма да се оправим.
5.
До 3
24.10.2020 12:22:08
1
5
Ами вместо 100 дни да се скандира "оставка" да се беше искало някаква промяна, нормалните страни дават до 80% от заплатата на хората а не на работодателя. И никой не крещи "оставка" а си излизат с исканията за някаква промяна.
4.
Забелязвате ли?
24.10.2020 12:07:41
3
13
Няма значение кой до колко вярва в опасността от ковид-19,обаче има нещо,което нокой не може да отрече-истерията около това се раздухва най-вече в помиярските и продажни медии,защо ли? :)
3.
321
24.10.2020 11:48:59
5
9
сума хора ще останат без работа ....и пари
2.
Поморие
24.10.2020 11:43:45
3
13
Правилно. Хората като не се сещат сами какво трябва да се направи и да не обикалят кръчмите като за последно, трябва мерки.
1.
Аз
24.10.2020 11:28:43
22
10
Изроди мръсни
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“
София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори