×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Meteo Balkans предупреждава за интензивни валежи, вятър и градушки
  • Почивката в Гърция с 30-40 процента по-солена
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Недостижима: Гърция пак води в туристическа класация за Европа


23 Октомври 2020, Петък, 20:20 ч.
Автор: Флагман.бг

Курортите от южната ни съседка са водещи на континента

Шест луксозни гръцки хотели и курорти влизат в класацията "Top 30 Resorts in Europe: Readers’ Choice Award" на списание Condé Nast Traveler, считано за библията на международните пътувания, съобщава гръцкото издание Ekathimerini.com.

След гръцките курорти се нареждат Франция и Италия с по пет курорта, докато Ирландия има четири, Португалия и Кипър - три, Турция - два и накрая Испания, която попада в класацията само с един. Подреждането се прави ежегодно в списание Condé Nast Traveler. Най-високо оцененият гръцки курорт е The Romanos, Luxury Collection Resort в Месиния, принадлежащ към групата Constantakopoulos, която заема осмо място.

От същата група хотелът The Westin Resort Costa Navarino, също в Месиния, се нареди на дванадесето място, съобщава Bloomberg TV Bulgaria. Освен със своите хотели и курорти, Гърция се откроява и в друга класация, публикувана в Condé Nast Traveler Condé Nast Traveler -"Top 10 Hotels in Europe: Reader’s Choice Awards 2020".

На четвърто място е хотел Archipelagos в Миконос, следван от Istoria в Санторини на пето място и Katikies Sun Rocks, също в Санторини, се класира на седмо място.

Освен това Condé Nast Traveler предлага списък с двадесетте най-добри хотели в Гърция и Турция, отново въз основа на предпочитанията на читателите. От тях 16 са в Гърция и само четири в Турция.


В категории: Бизнес


Коментари
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия може да срещне любовта до дни Тази зодия може да срещне любовта до дни 11/05/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Зодиите с най-голяма склонност към романтика Зодиите с най-голяма склонност към романтика 11/05/2026, Понеделник 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае Заговор срещу Владимир Путин? Какво се знае 11/05/2026, Понеделник 19:05 8
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Без таван на цените ще борим скъпотията, левът остава на етикетите още една година Търговците ще имат свобода и да си вдигат надценката  Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол Градушка помля посевите в Плевенско, удари и Кърджали, тъмни облаци надвисват и над Ямбол  На места валежите са интензивни Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Оставиха в ареста „мозъка“ на фишинг бандата, източвала банкови сметки, но измамените се увеличават Съобщенията продължават да се изпращат на хора по телефона, а от ГДБОП обясниха, че причините за това може да са свързани или с незадържани други бандити, или се дължат на алгоритъма на програмата Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Зоват д-р Мартин Кръстев да напусне Общинския съвет на Бургас, след като "скъса" с Промяната Стана ясно защо той напусна партията, оставката му ще е само началото на поредица от публични раздели  Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Скандал със заместник-министър: Оценявала ли е проекти за 1,5 млн. евро в полза на съпруга си? Проверяват я за конфликт на интереси Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Прокурори обсъдиха вредите от наркотиците и наказателната отговорност с ученици в Айтос Дискусията между прокурори и ученици постави акцент върху рисковете от употребата на наркотични вещества и последствията за непълнолетните Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Искат 250 000 евро за къщата на Калушев край Царево Зловещата хижа "Петрохан" също се продава - цената е 1 милион евро Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Откриват новата сграда на пожарната служба в Камено на 14 май Специализиран противопожарен автомобил ще бъде на 24-часово дежурство в района, а инфраструктурата е проектирана така, че да осигурява бърз изход на екипите към основната пътна мрежа Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Момичетата на БК „Свети Влас” се класираха за финалите на държавното първенство по баскетбол Отборът на БК „Свети Влас” за момичета до 12 години постигна значим успех и ще участва в Републиканското първенство Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Ти си вдъхновение за всички: Джирото с жест към незрящия Виктор Асенов Организаторите на едно от най-големите спортни състезания в света публикуваха видео с 30-годишния българин в социалните си мрежи
Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Испания, Ирландия и Словения обявиха бойкот, няма да излъчват Евровизия Юбилейното 70 издание на конкурса ще се проведе във Виена Унгария въвежда еврото, ето кога Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас Санторини ограничава достъпа на туристи Санторини ограничава достъпа на туристи Допускат се до 8000 души да посещават острова ежедневно от круизните кораби 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата 45 години без Боб Марли: Легендата, която превърна регето в глас на свободата Вижте любопитни факти от биографията на музиканта Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Самолет на Turkish Airlines се запали на летище в Непал Пътниците са в безопасност, на борда е имало 277 пътници Легендарният отряд „Азов“ се завръща Легендарният отряд „Азов“ се завръща Бойците започват акция в Мариупол с цел деокупация на града Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Инвестиция за милиарди евро: Румъния започна мегапроект в Черно море Neptun Deep за €4 млрд. трябва да донесе първи газ през 2027 г. и да засили ролята на Румъния в региона
Кирил Домусчиев Кирил Домусчиев Корабът потъва, а оркестърът на заемите, чиновниците и синдикатите свири Виц на деня Виц на деня Разговор между две приятелки:
- Как може да ме наричаш глупачка пред всички?!
- Извинявай, но не си ме предупредила, че го криеш...
Виц на деня Виц на деня Разпит в полицията:
- Вашият съсед да ви е давал наркотици?
- Не.
- А жена му да ви е давала?
- Извинете, за наркотици ли говорим все още?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Като минеш 50г. е по-лесно да преживееш раздяла, отколкото махмурлук.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори