Полицейски шеф се напи и изнасили 13-годишната дъщеря на свой колега
Съдът определи превантивна мярка на поляка под формата на двумесечно предварително задържане
Този инцидент разтърси цяла Полша! Високопоставен полицейски служител от Щецин изнасили 13-годишно момиче под въздействието на алкохола. Длъжностното лице вече е арестувано, предава glas.bg.
Както стана известно, инцидентът е бил през уикенда. В събота полицаят отишъл да посети колегата си, с когото отдавна са приятели. Цяла вечер двамата мъже били на маса и пиели, а когато стопанинът по някое време заспал, полицаят влязъл в стаята на 13-годишната дъщеря на приятеля си. И там се случило немислимото.
Според полския новинарски портал Planeta мъжът е нападнал и изнасилил детето. След гаврата бързо събрал багажа си и напуснал апартамента на приятеля си. Шокираното и уплашено момиче по-късно разказало на майка си всичко и семейството веднага подал сигнал в полицията. Скоро заподозреният е задържан.
Съдът определи превантивна мярка на поляка под формата на двумесечно предварително задържане. Служителят е обвинен в сексуално насилие над дете. Ако се докаже, че полицаят е виновен, го грози лишаване от свобода за срок от 2 до 12 години.
Абсурдно убийство: Мъж удуши майка си, а в участъка се престори на заспал
Кървава драма: Млада жена загина след шокиращо нападение
Ива Петрова: Политическият разговор трябва да отстъпи място на експертния в името на устойчивото бъдеще на комплекса "Марица-изток"
Радев бистри футбола с делегация на Барса
След скандал в мрежата: Глобиха Александър Кадиев
Огнен ад в Банкок: 28 загинаха в бар, десетки са в болница
Като в хорър филм: Слон-убиец погуби 4 човека от едно семейство
АЕЦ „Козлодуй“ затъва в дългове, проф. Касчиев алармира за раздути обществени поръчки
Секс скандал съсипа живота на елитен съдия, намериха го мъртъв седмици след като го изхвърлиха от Световното първенство
Вълна от обири по гръцките плажове: Десетки българи ужилени само за два уикенда
Лудост на АМ Тракия: Дете с крака през прозореца при 130 км/ч
Белград връща Стоян Мавродиев на 14 юли, чака го арестът на НСлС
