Пилонките на Марешки и кръстословица гарантират кворума в парламента
Недостиг на депутати смути редиците на властта
Тегаво начало беляза пленарното заседание днес. Депутатите не успяха да съберат кворум от първия път. Това предизвика суматоха в редиците на управляващите, които се чудеха кои са недисциплинираните депутати, уж предани на мнозинството, които не изпълняват дълга си да осигуряват работата на парламента в дни на политическа криза.
Най-любопитни бяха тв операторите в „кошарата“ в задната част на залата. Те водеха градивен спор кои са липсващите народни представители. Едната версия бе, че ги няма 5-6 депутати от ГЕРБ. Друга бе, че липсвали „пилонките“ от партията на Марешки „Воля“, което обаче бе опровергано от наблюдателен снимач - ценител на женската красота.
Напрежението все пак бе потушено при втория опит за регистрация, когато макар и трудно - заради дефектната система за гласуване, се „чекнаха“ 122 народни представители – един повече от нужните за кворума.
Председателят Цвета Караянчева, вече популярна и като ПКП, пък обяви почти тържествено, че Чавдар Велинов напуска парламентарната група на „БСП за България“ заради непреодолими различия с ръководството.
Това едва ли е развълнувало ветеранката от ГЕРБ Лиляна Друмева, по-известна като представител на Съюза на репресираните от комунизма, която съсредоточено „трошеше“ кръстословица на последния ред в залата.
Кейти Пери се шегува, след обвинението, че е насилила жена
Крехката Илияна в основата на взривоопасен триъгълник в "Ергенът"
Футболни звезди масово звънят на жрици на любовта, една от жените забременя
"Мяу ве": Огромен тигър скочи в публиката по време на цирк
Българският туризъм търси баланс
Гърция удари цигарен канал за €1 млрд., ръководен от Президента и Путин
Епична битка: Рибар улови 95-килограмова риба тон, влачен почти 16 км с джет
Световноизвестен цигулар почина внезапно по време на полет
Какво очаква в любовта всяка зодия до края на април 2026
Спортното училище "Юрий Гагарин" в Бургас отбелязва 53 години с демонстрации на открито
Най-богатият украинец си купи апартамент за $554 млн. в Монако
Атина въвежда ограничения за свръхтуризма

подпис ...............