Седем ченгета от РПУ в Благоевград са с коронавирус
7 служители на Първо полицейско управление в Благоевград са с коронавирус. Те са без симптоми и са под карантина, предаде БНР. Част от тях са извършвали проверки по домовете на граждани дали спазват карантинните мерки.
Това е една от вероятните причини да се заразят, обявиха здравните власти, като препоръчаха проверките да се извършват от дистанция.
Зам.-кметът по хуманитарните дейности на Русе Енчо Енчев за втори път е с положителна проба за корона вирус. Той е настанен в болница с тежка двустранна бронхопневмония.
Енчо Енчев се е почувствал зле в неделя и е потърсил лекарска помощ. В Белодробната болница в Русе лекарите установили, че е с тежка двустранна бронхопневмония, а тестът му за коронавирус е положителен. Това се случва за втори път, след като през юли изследването му показа наличие на вируса, но тогава той нямаше никакви симптоми.
Кметът на Русе Пенчо Милков уточни, че засега колегата му е в добро състояние и разчита на лекарите. Председателят на ОбС Иво Пазарджиев също е с пневмония и положителен тест за корона вирус.
Мъж с шест съпруги почина от инфаркт след фатален ултиматум
Парите ще валят: кои зодии ще направят най-силния старт на 2026
Как да направим вкусно кисело зеле с по-малко сол - тънкости от опита
Легендата Роберто Карлош претърпя многочасова операция
Черна хроника - 453 жертви по пътищата на България за годината
Скандал във Франция: Мбапе дарил 60 300 евро на полицай
Лукас Окампос с диагноза лицева парализа
Как да избегнем махмурлука на 1 януари
Тайните за красота на французойките
Синът на Джон Траволта правнук на Елвис Пресли
Нана Гладуиш с вино, хайвер и… кренвирши: „Да живее простотията!“
Гришо взе 500 000 лв. от държавата, но отказва да играе за България
