Класна стая на бъдещето вече имат в СУ „Любен Каравелов“ в Несебър
Интериорът на стаята е решен в пастелни цветове
СУ „Любен Каравелов” – Несебър се сдоби с модерно оборудвана класна стая, която предлага отлични условия за прилагане на иновативни методи на обучение.
Интериорът на стаята е решен в пастелни цветове, създаващи приятна и уютна обстановка за учениците. Мебелите са представени от единични модули, които позволяват пренареждането им в различни форми с цел работа в екип.
Стаята е оборудвана с тъчскрийн дисплей с инсталиран Windows 10, бяла дъска и мултимедия. В нея може да се осъществява обучение по различни учебни предмети, като се използват разнообразни съвременни ресурси. Предстои закупуването на таблети за всеки в класната стая, което ще доведе както до по-активно участие на учениците в образователния процес, така и до осъществяване на по-добър и системен контрол върху тяхната работа.
В обновената и модернизирана класна стая са инвестирани около 16 000 лева от бюджета на СУ „Любен Каравелов“ – Несебър.
Бивш енергиен министър на Украйна е задържан при опит да напусне страната с влак
Трус със сила 3,5 по Рихтер люшна до България
От Кремъл отричат за отровата от жаба и Навални
Проф. Кантарджиев: Опасна инфекция се завърна у нас след 29 години
Мечката Деси стана на 38 г.
Свършиха презервативите в олимпийското село, от МОК се дивят
Ледената кралица Вон ще претърпи нова операция
Звездата Жулия Симон е болна, пропуска преследването в биатлона
По настояване на "Възраждане": ГДБОП издирва кой стои зад сатиричната страница "Копейкин"
Джип се вряза в подлеза до Катедралата във Варна
Обстановката около Петрич се усложнява, дъждът не спира
Атанас Атанасов: Никой от ДСБ не е ходил в хижа "Петрохан", но Сандов...
