Късо съединение подпали хотел и къща във Варна
Няма пострадали хора в огнените инциденти, само материални щети
4 пожара с са регистрирани на 19 октомври във Варна и областта, съобщават от полицията в морската столица. Около 15,30 часа е пламнала кухнята на къща в града. Причината за възникване на произшествието е късо съединение в контакт. Унищожени са покривна конструкция – 30 кв.м, мебели и електрически уреди, ПВЦ дограма, опушени са 50 кв. м. Няма пострадали хора.
Вчера вечерта е пламнало и котелно помещение на хотел в местност Манастирски рид. Причината за възникване на огъня е късо съединение на бойлера. Унищожени са бойлер и електрически кабели, опушени са 200 кв. м. Няма пострадали хора.
Постъпили са два сигнала за пожари в PVC контейнери, намиращи се във Варна. Няма пострадали хора. Унищожени са два контейнера за смет.
Кметицата на ГЕРБ отиде при ПБ, а лидер на структурата стана нейният заместник
Заловиха италиански бос на Камората в България
Дунав край Русе почти изчезна
Задържаният за тежкия побой над 5-годишно дете отрича: Падна от скала
Нетаняху разгневи Лондон, нарече Великобритания "ислямска република"
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
Кои имена празнуват на Голяма Богородица и какви са традициите?
Москва отхвърля примирие, което замразява фронта в Украйна
Кармичните изпитания и предизвикателства най-накрая приключиха за 4 зодиакални знака
