Луиза Григорова обясни за необичайното име на детето си
Открихме го в списък със стари български имена. Бран е старо славянско име, което с времето се е превърнало в Бранимир, каза тя
Скоро в новия арт и кино сезон ще се включи и актрисата Луиза Григорова-Макариева. В момента актрисата обаче е изцяло посветена на първите трепети около майчинството и на малкия Бран, който се появи на бял свят на 30-и септември.
„Много сме добре и е изключително приятно. Ролята на майка се оказа нещо, което много ми харесва. Не очаквах, че ще е толкова хубаво. Откакто малкият е вкъщи съм изгубила ума си”, сподели Луиза.
Майката обясни решението за избора на име на сина си, отбеляза Пик. „Открихме го в списък със стари български имена. Бран е старо славянско име, което с времето се е превърнало в Бранимир. Зад него стоят страшно много значения. Едно от нещата, които най-много ни впечатли е, че има един уелски бог, който се казва Бран дъ Брейв – Бран Смелия и е покровител на моретата. Ние искаме нашето дете да бъде силно и смело и дадохме това име”, каза Луиза.
След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити
Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати
БДУ укрепва медицинското си направление с нови доценти
Ако ЦСКА реши тези пет проблема - ще мачка всички наред
Почина обичан бургазлия
Бургаската звезда LYNN представя впечатляващо видео към сингъла си „Влез“
Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка
Хората от тази държава са най-щастливите в света
Футболист на "Черноморец 1919" пред трансфер в елита
Историята на Сам Чабански – човекът, който обича Странджа
Ученици от Бургас се срещнаха с творците на филма „Нестинарка“
Равносметката от 51-вото Народно събрание
