Блъснаха две деца в Средец
И двете момченца са добре, без опасност за живота, а причината за ПТП-о е неправилно пресичане на малчуганите
Две деца са блъснати в Средец през уикенда, информират от ОД на МВР в Бургас. И двете момченца са добре, без опасност за живота, а причината за ПТП-о е неправилно пресичане на малчуганите.
На 17-ти октомври, около 18 часа на ул."Васил Коларов", "Сузуки Витара" с бургаска регистрация, управляван от 60-годишен мъж то Средец блъска 4-годишно момченце, което е внезапно изскочило на платното. Водачът не е успял да спре и го е блъснал. Детето получило контузия на главата, но било без други видими наранявания. 27 годишната майка отказала момченцето да бъде прегледано в УМБАЛ - Бургас.
На 18-ти октомври, около 19:30 часа на кръстовището на улиците „Бузлуджа” и „Хаджи Димитър” в Средец, в задната част на „Форд Транзит”, с бургаска регистрация, управляван от 32-годишен мъж от Средец, блъснал внезапно излязло на пътното платно 11-годишно момченце от Средец, което получило фрактура на левия глезен, но е без опасност за живота. След получаване на медицинска помощ, със съгласието на майката, момченцето напуснало болничното заведение.
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло
250 души се струпаха при масов бой в Димитровград, 17 са задържани
Седем вечерни грешки, които ви крадат съня и ви оставят изтощени
Тръмп превърна дима в мита: Иска Канада да плати за горските пожари
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
5
Емрах остана без книжка за година, но обеща да не ходи пеша
Емоционалната изповед на Тихомир Янакиев развълнува Созопол навръх празника на града (ВИДЕО)
Дневен хороскоп за 18 юли: Любовта носи изненади
