Бабикян обяви край на Великите народни въстания и намекна, че ще прави партия
Непрекъснато ми задават въпроса за партията, ако хората от протеста решат...
Няма да има ново издание на т.нар.Велико народно въстание, съобши Арман Бабикян от "Отровното трио" пред БНТ.
Градусът на антиправителствените демонстрации рязко падна в последния месец и това е накарало организаторите да направят бенефис на Великите въстания навръх 100-ият ден.
Според Бабикян обаче това не означавало, ме протестите ще спрат. Готвели нови изненади, за които гражданите тепърва щели да разберат.
На въпроса дали ще учреди партия той отговори: "Непрекъснато ми задават този въпрос. Започвам да се замислям. Лично не мога да взема решение. Лично сам нямам намерение да правя партия. Сам човек нищо не може да направи, но ако хората на протеста решат, ако има още хора, които са съгласни..."
Жоро Марев стана зам.-областен управител
Организира се кампания за кръводаряване в Поморие
Mикробус се удари в защитна бариера на Белия дом
Българинът затъва! Всеки четвърти с бързи кредити
САЩ поискаха от Румъния използването на бази за военни операции в Иран. Идва ли ред на България?
Шофьор изнерви тираджия с ниската си скорост на АМ "Тракия"
Три признака, че да си необвързан не е лошо
Тръгна по същество на делото срещу пернишките садисти Габриела и Красимир
Краста плъзна в Европа
11/03/2026, Сряда 14:39
0
Директорката на бюрото по труда в Карнобат Антоанета Пенева обяви как ще бъдат уволнени 796 работници
Училището в Ахелой ще има нов физкултурен салон

Грозна Торба
ВИЖТЕ КОМЕНТАРИТЕ МИ ТЪПИ ХОРА!
Моля да видите, прочетете коментарите ми и да сложите +
До скоро!
Бухохооохохохохохохохо, паляк
Напълни си сметките с дубайски мангизи, фърли жълтите стинки на тълпата, усра столицата с халясти и яца и си наби камшика. Партия щял да прави, пфф. Бахти паляка смешен
Гнусен и противен нерез.