×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ако сте тръгнали за Турция през ГКПП Малко Търново, трябва да знаете това


Ако сте тръгнали за Турция през ГКПП Малко Търново, трябва да знаете това
Всяка кола чака средно около час, докато премине граничния пункт
17 Октомври 2020, Събота, 09:24 ч.
Автор: Флагман.бг

Очаквано трафикът към южната ни съседка е натоварен, има опашки на границата

За огромно задръстване на ГКПП Малко Търново алармират читатели на Флагман.бг. Причината е големият брой желаещи да прекарат почивния ден в южната ни съседка. 

"Има огромна опашка на границата, тръгналите на път да го имат предвид и да се запасят с нерви", пише нашият читател.

Той вече час чакал на граничния пункт. 

"Като гледам, скоро май ще минем, обработката на документите става бързо. Но има много пътуващи към Турция за съботен шопинг, което може да доведе до още по-голямо задръстване в следващите часове", каза още той.
 


В категории: Малко Търново


12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
12
Коментара по темата
12.
тъй
20.10.2020 08:02:58
0
1
Чакаше се най-малко 3-4 часа, тези които бързаха от последна кола да си дадат документите и да минат първи не им стана работата, само дето забавиха колоната. За тези които казват няма смисъл да се ходи и тука ги има същите работи. да има, ама на 3 - 4 до 5 пъти по скъпи цени. Аз навъртях 650 км да съм дал 60 лв за гориво, няма да ви кажа колко спестих от ценовата разлика на това, което купих. Ако не затворят границата пак бих отишъл.
11.
салдито от чорлу
18.10.2020 09:18:34
2
3
вала,вала,нeка бунацитe да идват сас жинитe си ,нeка,смазахмe пак кавала ,и пак щe го смажeм за двe туби ариeл ,1 саат кeлeпир,чок гюзeл, бирчок булгар руспу,бирчок кeлeпир.
10.
ежко
18.10.2020 02:04:51
0
2
Другите тръгнали на шопинг и го бавят, понеже той отива по курви?!?
Иначе, тъпунгерите, дето се надсмиват на съботните туристи трабва да разберат, че всичките пари, които се оставят там, възвращаемостта от ачеството на продукта е много по-голяма от ментетата, коиот продават по нашите магазини. От царебвицата и пъпешите до маслините и ориза!
9.
Един
17.10.2020 16:44:52
8
7
И като теглиш чертата - къде е евтиното?
Едно, че имаш разход за пътни, друго, че дремеш като сопол по опашки с часове, отива ти целият ден, трето, че не дай боже, може да си докараш коронавирус.

Е...ам ти и шопинга и всичкото! И тук има всичко, което го има и там. Ама Ганя си мисли, че е на сметка и много вървежен, като ходи в Турция.
8.
Мрън
17.10.2020 16:29:57
2
7
Бедните българи, тръгнали на "Съботен Шопинг" в съседна държава? .. и се образувала опашкааааа..
7.
Бургазлийка
17.10.2020 13:29:48
0
11
Чакате, защото от турската страна се мрвате като оФце към гишетата и няма да се научите, че така се бави опашката. На Ганьо и да му о ясниш, че като е последна кола и мине първи на гишето пак ще чака. Но Ганьо бърза за евринджака и няма толкова мозък в главата си да го проумее
6.
hhhh
17.10.2020 12:50:49
8
13
Нали пари нямате ве ?Нали Бойко туй онуй...де сте тръгнали?
5.
Трол
17.10.2020 12:43:27
0
12
Бог да го прости д-р Хубчев. Помогнал е на много хора. Ще го помним с добро.
4.
Turcina
17.10.2020 11:47:37
11
12
Palni tapiri kade hodqt na maika si na putkata neka 4akat po 5 4esa
3.
Аха
17.10.2020 11:14:29
11
9
Луди хора, братче!
2.
До 1
17.10.2020 10:41:33
12
19
Ми като сте прости ще чакате.
1.
Tутко
17.10.2020 09:44:00
1
14
Час? Миналата събота бяхме в 6.20 на М.Търново, в 11 успяхме да пристигнем в Лозенград.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори