×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ден 100: Силен дъжд "удави" Велико народно въстание V


Ден 100: Силен дъжд "удави" Велико народно въстание V
Лошото време със сигурност е спряло не малко хора да се присъединят към днешния протест
16 Октомври 2020, Петък, 20:18 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Студенти от СУ и евродепутатка подкрепиха митинга
 

Силен дъжд бележи петото издание на Великото народно въстание в София. Около 2 хиляди души се  намират в периметъра между триъгълника на властта и бившия царски дворец към 20,10 ч. Студенти от СУ създадоха малък конфликт с полицията.

Заради по-голям транспарант те не бяха допуснати до митинга. Протестиращи се насочиха към конфликтната точка на ул. Раковски. В крайна сметка студентите бяха пуснати. Техен представител говори от трибунката на Отровното трио.

Той обясни, че след вчерашната им акция пред СУ са получили много обвинения - че са платени, че са ползвани от политически сили и т.н. Беше направена и жива видеовръзка с чужда евродепутатка, която бе излъчена с проектор.

Тя окуражи митингите против корупцията в България. Полицията отново е образувала своеобразни КПП-та и проверява багажите за опасни предмети.

Дъждът със сигурност е спрял не малко хора да се присъединят към въстанието, което бележи 100-ен юбилеен ден от началото на протестите. Основните искания са все така оставки на премиера Бойко Борисов и главния прокурор Иван Гешев.




В категории: Политика


16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Рускиня се разплака в "Ергенът" Рускиня се разплака в "Ергенът" 22/02/2026, Неделя 08:49 4
16
Коментара по темата
16.
Mecho
17.10.2020 10:29:05
0
9
Протестират против това правителство само ХОМО БАНДИТИ И КРИМИ ГЕРОЙЙ
ЗАЩОТО ГЕШЕВ ИМ ДИША ВЪВ ВРАТОВЕТЕ И СКОРО ГИ ЧАКА ЗАНДАН ХИХИХИ
ПОЗДРАВИ ОТ МЕЧОТО
15.
докато
17.10.2020 10:01:22
0
9
овчаря баБИКЯН,обесняваше в ,,ПАНОРАМА,,колко велика ще стане България когато ТОЙ,РР,ММ ЧАЛГАРЯ и РИСТЮ вземат власта,овцете се лутаха под дъжда като се чудеха накъде да поемат,ТАКА е БЕЗ ОВЧАР.
14.
Ужас
17.10.2020 09:35:35
0
11
Тези защо цапат тази хубава дума "Въстание" със смешните си напъни? И ми омръзна да ги слушам как имали "Огромна подкрепа от мнозинството граждани".. да , бе личи си! 100 човека на кръст се събрали да крякат. Смешници. Ходете и гласувайте, когато му е времето, стига сте се излагали!
13.
БОЙКО
17.10.2020 07:46:42
0
5
МЕСТЯЯЯЯЯЯ !!!!
12.
*********
16.10.2020 23:23:49
4
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
11.
хаха ако не сте разбрали още!!!!!!!!!!!!!!!
16.10.2020 22:15:02
41
5
Целта е ГРОБ до се пече на бавен огън и да се ряазпадне до изборите!Идва със страшна сила и никой не може да я спре НЕОПЕТНЕНИТЕ """"Има такъв народ""
10.
Моше
16.10.2020 22:08:47
34
12
Как няма студентите да подкрепят протеста, като сред тях младите расте безработицата и вземат по 400 лв. от бюрото по труда , а в МВР и МО ПЕНСИОНЕРИТЕ постоянно се увеличават. Ако все още някой студент не е разбрал все повече служители в гореспоменатите ведомства се възползват от правото си на ранно пенсиониране и правото да продължат да служат и започва да им се изплаща по 1200 лв. Пенсия и по 2300лв. Заплата което ако не ме лъжат сметките 3500лв. месечна, а студентите пред народното събрание по 400лв на месец. Това чесно ли е. Има ли такава държава.
9.
хаха АДМИНИСТРАТОРА
16.10.2020 22:07:35
5
2
ЩО ПИШЕШ С ГОЛЕМИ БУКВИ БЕ СЪЩО КАТО ОНЯ ОЛИГАОФРЕН С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ ААААААААААААА??????????????
8.
хаха АДМИНИСТРАТОРА
16.10.2020 22:04:26
6
2
ТИ ЛИ ГИ ПИСА ВСИЧКИТЕ МНЕНИЯ АААААААААААА??????????????НАДУШВАМ ТЕ ВЕДНАГА !!!!!!ЧЕ И 23 ПОЛОЖИТЕЛНИ ВОТА СИ СИ ПОСТАВИЛ НА КОМЕНТАР ЕДНО ХАХА !!!!!!!!!!НА ТОЗИ ИЗБУХАЙ 20 ОТРИЦАТЕЛНИ В СЕКУНДА !!!!!!!!!
7.
хаха АДМИНИСТРАТОРА
16.10.2020 22:04:26
4
1
ТИ ЛИ ГИ ПИСА ВСИЧКИТЕ МНЕНИЯ АААААААААААА??????????????НАДУШВАМ ТЕ ВЕДНАГА !!!!!!ЧЕ И 23 ПОЛОЖИТЕЛНИ ВОТА СИ СИ ПОСТАВИЛ НА КОМЕНТАР ЕДНО ХАХА !!!!!!!!!!НА ТОЗИ ИЗБУХАЙ 20 ОТРИЦАТЕЛНИ В СЕКУНДА !!!!!!!!!
6.
хаха АДМИНИСТРАТОРА
16.10.2020 22:04:25
4
2
ТИ ЛИ ГИ ПИСА ВСИЧКИТЕ МНЕНИЯ АААААААААААА??????????????НАДУШВАМ ТЕ ВЕДНАГА !!!!!!ЧЕ И 23 ПОЛОЖИТЕЛНИ ВОТА СИ СИ ПОСТАВИЛ НА КОМЕНТАР ЕДНО ХАХА !!!!!!!!!!НА ТОЗИ ИЗБУХАЙ 20 ОТРИЦАТЕЛНИ В СЕКУНДА !!!!!!!!!
5.
Хахахаа въстание било хаха
16.10.2020 22:01:05
7
15
Та до Турция ходиха за уикенда, та дъжда ги плаши, че и без пари, пиене и дрога, не им се протестира, ама възстания били 1,2,3,4,5 порновъстания измисления. Сега разбирам, защо нормалните хора се подиграват с тези "въстанници" - 0,1 % от населението!
4.
Гошо тръбата
16.10.2020 21:27:26
11
18
Какъв протест, това е гей парад, даже е повече от обикновен гей парада той вече с международно участие и е супер, мега, гей парад ,а някой му оказват въстание но то си е истинска гей революция.
3.
АНАЛНОТО ТРИО ПЛЮС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16.10.2020 21:21:09
6
21
""МАЛОБРОЙНА ГРУПА ИГРАЕЩА СКЕЧА""ВЕЛИКО АНТИНАРОДНО ОСИРАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!БЕЗ МАСКИ СЕЯТ КОВИД И ОМРАЗА!!!!!!!!!!!!ХАХАХАХА! СМЕШНИЦИ!ХАХАХАХА!!!!!!!
2.
Смешници
16.10.2020 21:17:55
11
25
Един файтон хора, въстание щели да правят. Бахти паляците, пфф...
1.
123
16.10.2020 20:57:42
16
40
абе какви са тия евродепутати на наши протести я да си гледат собсвения кенеф и да не ни учат как ще живеем и пак говорят за народ събрали се 2 хил човека и били народ айде марш откъдето сте дошли имало корупция сякаш в вашите няма не казвам че е хубаво аба всяка жаба да си знае гьола чужди не ни трябват
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Новият енергиен министър обеща компенсации при завишени сметки за ток Новият енергиен министър обеща компенсации при завишени сметки за ток КЕВР проверява разлики между ноемврийските и декемврийските фактури и възможен софтуерен проблем Мирослав Боршош оглави асоциация „Бранд България“ Мирослав Боршош оглави асоциация „Бранд България“ Изграждането на новата национална платформа е за популяризирането на страната в международен план Оранжерийните домати и краставици поевтиняват, а яйцата поскъпват Оранжерийните домати и краставици поевтиняват, а яйцата поскъпват Три сектора остават стабилни през осмата седмица на 2026 година, според данните на САПИ Блокаж в Бургас: Партиите не се разбраха за състава на РИК Блокаж в Бургас: Партиите не се разбраха за състава на РИК Партиите се обединиха единствено около предложението да има 4-ма зам.-председатели От полицията с подробности за трагедията в плувния комплекс в ж.к. "Славейков" От полицията с подробности за трагедията в плувния комплекс в ж.к. "Славейков" По време на международното състезание по плуване, на талантът му прилошало докато провежда загрявка. На младежа е помогнато да излезе от басейна, след което изпада в безсъзнание и се стига до фаталния край Шест ежедневни навика могат да увредят бъбреците и да повишат риска от инсулт. Шест ежедневни навика могат да увредят бъбреците и да повишат риска от инсулт. Шест навика увреждат системно бъбреците и повишават риска от инсулт Нови кметове на частичен вот избират в осем населени места Нови кметове на частичен вот избират в осем населени места Избори се провеждат заради оставки, смърт на действащи кметове и предсрочно прекратени пълномощия Извънредно: Тийнейджър почина в плувния басейн в бургаския ж.к. "Славейков" Извънредно: Тийнейджър почина в плувния басейн в бургаския ж.к. "Славейков" Спортно събитие бе почернено Филм с българско участие грабна "Сребърна мечка" в Берлин Филм с българско участие грабна "Сребърна мечка" в Берлин Копродукцията  "Нина Роза" триумфира на 76-ото издание на Берлинале, а Златната мечка отиде при германската драма Yellow Letters Излязоха подробности за фаталния кемпер на Калушев Излязоха подробности за фаталния кемпер на Калушев Експерт твърди, че превозното средство без проблем може да достигне до Околчица
"Маймунчето Пънч" е социален експеримент за разпознаване на хората в социалните мрежи "Маймунчето Пънч" е социален експеримент за разпознаване на хората в социалните мрежи Днес у нас темата за прошката звучи по-силно и освобождава този, който я дава, от обидата и гнева Драма на индонезийски остров, турист е отвлечен, похитители искат 10 млн. долара Драма на индонезийски остров, турист е отвлечен, похитители искат 10 млн. долара Според публикации нападението е станало след конфликт, информацията не е официално потвърдена Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта Сняг и поледици в Северна България, валежите продължават и през нощта Температурите падат под нулата, вятърът създава условия за виелици и навявания, в неделя времето се стабилизира „Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация „Другая Украина“ с разкритие за грабежи и отвличания от бойци на „Азов“ при мобилизация Вестникът оповести за страшни престъпления в Тернополска област, но украинските власти не са излезли с официална позиция CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му CNN: Руски агенти подготвяли покушение срещу Зеленски от наети жилища до резиденцията му Източник, близък до украинския президент, твърди за десетки опити за ликвидирането му в началото на войната Шестгодишно дете измъчвано от сатанисти либерали, Виктор Медведчук топи и Зеленски Шестгодишно дете измъчвано от сатанисти либерали, Виктор Медведчук топи и Зеленски Опозиционният украински лидер, който е собственик на 23 хектара земи край Бургас, говори за ужасни извращения в замъка Ротшилд до Париж, за кукли на бебета с отрязани крайници и оскубани коси Порасналият син на Томи Шелби заема неговото място във филма "Остри козирки" (ТРЕЙЛЪР) Порасналият син на Томи Шелби заема неговото място във филма "Остри козирки" (ТРЕЙЛЪР) Сериалът "Peaky Blinders" се завръща, но под формата на един последен филм Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Четирима военнослужещи са арестувани след инцидента край Париж Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС В Брюксел не очакват присъединяване още през 2027 г. – по-реалистичният хоризонт остава 2028–2030 година Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Законодателният орган одобри преименуването на международното летище, очаква се подписът на губернатора
Сергей Станишев Сергей Станишев Всички разбираме, че БСП е в смъртна заплаха Виц на деня Виц на деня Много е лошо да нямаш приятели, но е още по-лошо да си мислиш, че имаш такива. Виц на деня Виц на деня - Що е здраве?
- Когато всеки ден те боли на различно място.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Имате ли възможност да сторите добро, не я пропускайте!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори