Първият фестивал на бирата в Поморие събра целия град на крайморската алея (ВИДЕО)
Първите впечатления на посетителите са че бирата, прясната риба и скарата са на изключително достъпни цени
Поморийци и гости на града вече вдигат наздравици за успеха на първия бирен фест в морския град. Събитието е инициатива на Restaurant & Club 24, бира “Бритос” и Община Поморие.
В трите дни на фестивала от 16-ти до 18-ти октомври почитателите на живата бира ще имат възможността да й се насладят на мястото с най-красива морска панорама в града.
Под тентата на Restaurant & Club 24 фестивалът вече е в разгара си. Първите впечатления на посетителите са че бирата, прясната риба и скарата са на изключително достъпни цени.

"Събитието не се организира с комерсиална цел, а за да предостави възможността на местните и гостите на града да прекарат още хубави моменти край брега на морето", обявиха от Restaurant & Club 24.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Поздравления за коментара и 10+ от мен за това.......
А нашия тарикат я продава
Само в Б-я го има това нещастие за хората
СМЯХ,СМЯХ,СМЯХ,СМЯХ
Поне Кирчо намаза покрай "бирения фест"кафенето му беше пълно за разлика от Клуб 24
Добре го каза и баш така си е......
При нази кюфтака е на 1лв.бирата е стотинки.
Аз отсервирам масите да го знайте сички
Уит лоф Клер Айришка
Домусе от утре всички предавания да бъдат свързани с Курвид19.Ако подчинените не изпълняват гониш всички до един.Хорицата щат не щат и изпълняват,без пари накъде!?
Системата е такава .
Боко ---нарежда и по стълбицата надолу всички изпълняват.Всеки си пази хляба ,но простия българин не се усеща ,че днес е длъжен с маска,а утре ще бъде длъжен и с ваксина.Нямаш ли ваксина ,ни лекар ,ни банка,ни магазин ще те пуснат защото до тогава и с Чип требва да ходиш прост Българино.Ако не спрете да влизате сега без маски и да започнете да се бунтувате срещу тази престъпна система утрешния ден ще е късно.
Домусе от утре всички предавания да бъдат свързани с Курвид19.Ако подчинените не изпълняват гониш всички до един.Хорицата щат не щат и изпълняват,без пари накъде!?
Системата е такава .
Боко ---нарежда и по стълбицата надолу всички изпълняват.Всеки си пази хляба ,но простия българин не се усеща ,че днес е длъжен с маска,а утре ще бъде длъжен и с ваксина.Нямаш ли ваксина ,ни лекар ,ни банка,ни магазин ще те пуснат защото до тогава и с Чип требва да ходиш прост Българино.Ако не спрете да влизате сега без маски и да започнете да се бунтувате срещу тази престъпна система утрешния ден ще е късно.
Домусе от утре всички предавания да бъдат свързани с Курвид19.Ако подчинените не изпълняват гониш всички до един.Хорицата щат не щат и изпълняват,без пари накъде!?
Системата е такава .
Боко ---нарежда и по стълбицата надолу всички изпълняват.Всеки си пази хляба ,но простия българин не се усеща ,че днес е длъжен с маска,а утре ще бъде длъжен и с ваксина.Нямаш ли ваксина ,ни лекар ,ни банка,ни магазин ще те пуснат защото до тогава и с Чип требва да ходиш прост Българино.Ако не спрете да влизате сега без маски и да започнете да се бунтувате срещу тази престъпна система утрешния ден ще е късно.
Е нЕма безплатен обяд баце......
Ганьо иска съвсем нищо да не плаща и всичко да му е free,при подобни парти-купони и си бие гъза,сакън да не се изръси някой лев повече и да си направи кефа като бял човек....Да.....ама НЕ.....
Като не щеш да плащаш,стой си у дОма и нагъвай хляб и кисело мляко(една кофичка)
Така хептен евтино и без пари ще ти излезе.....
хахахахаха
това заведение май-не може си плати наема от лятото че сформира такива събития че и БИРЕН ФЕСТ го кръстили малоумниците!
Аз фестивал разбирам поне 10 вида бира
Егати