×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ремонтът пред жп гарата в Бургас продължава и днес
  • Заради бума на AI: Карибски остров удари джакпота с националния си домейн
  • Бившият директор на ФБР е обвинен в заплаха за живота на Доналд Тръмп
  • САЩ пускат паспорти с образа на Тръмп – вижте как ще изглеждат
  • „Хвърляни живи от 16 метра височина“: Откриха масов гроб от Втората световна война
  • България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела
  • Полицейска гонка, спречкване и скъсан пагон: Задържаха шофьор без книжка и с 1,67 промила
  • Министерският съвет се събира на едно от последните си заседания
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бандити разбиха врата на магазин с чук и задигнаха каса с пари


Бандити разбиха врата на магазин с чук и задигнаха каса с пари
Трима маскирани задигнаха касата на фирмен магазин в София. Те разбили вратата с голям чук
Ключови думи: бандити, касата, маскирани
16 Октомври 2020, Петък, 10:49 ч.
Автор: Флагман.Бг

След първия удар охраната се намесва и сигнализира охранителната фирма на сградата

Трима маскирани бандити задигнаха касата на фирмен магазин в София. Става дума за офис в жилищен комплекс в столицата. 65-килограмовият сейф е изнесен за малко над 30 секунди, съобщава Нова телевизия. 

Представителят на фирмата Янко Сиджимов разказа, че вратата е била разбита с голям чук.

„В 1.43 часа, трима маскирани паркират автомобил пред офиса и разбиват вратата. Регистрационният номер не се вижда. Все пак сме взели записи и от съседни сгради, но ще е трудно да го видим”, казва той в „Здравей, България“.

Вижда се, че действат с голям чук. След първия удар охраната на комплекса се намества и сигнализира охранителната фирма на сградата. Според Янко крадците са били подготвени и са знаели какво търсят.

„Живущите казват, че са чули силен трясък, като някои от тях дори реагират и слизат веднага”, казва управителят на фирмата. Според него прави впечатление, че крадците идват целенасочено към чекмеджето с парите. Чувал се и разговор, в който те дискутирали въпросната каса.

Янко разказва, че полицията е съдействала по много добър начин и са събрани много записи от камерите в близост до комплекса.
 


В категории: Крими


2
Коментара
Мария АРНАУДОВА Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив 29/04/2026, Сряда 11:32 0
2
Коментара по темата
2.
Редактор
16.10.2020 14:24:21
0
1
Искали са да кажат, че си го е наместил ;) Флегмани, какво да ги правиш. Правописа и логиката им все пак са пословични.
1.
Георги
16.10.2020 12:29:27
0
7
"След първия удар охраната на комплекса се намества"

Много ми е интересно къде се е наместила охраната
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Пластмасовите бутилки и кенчета стават платени Пластмасовите бутилки и кенчета стават платени Екоминистерството пусна промени за въвеждане на депозитна система за пластмасови и метални контейнери за напитки Зоофилът Жельо: Върнете ми кучето, то ми е необходимо (ВИДЕО) Зоофилът Жельо: Върнете ми кучето, то ми е необходимо (ВИДЕО) Ела да си оправяш бакиите, привика го жена му Тинка Ще разбере ли Бойко Борисов днес истинския риск за ГЕРБ Ще разбере ли Бойко Борисов днес истинския риск за ГЕРБ Крайно време е старите лица в тази партия да осъзнаят, че политическият им път е изминат, защото времето не спира за никого Мартина Вълова от Несебър: Работих в козметична фирма, експлоатираха ме и не ми платиха Мартина Вълова от Несебър: Работих в козметична фирма, експлоатираха ме и не ми платиха Случаят представлява индивидуален трудов спор, а бившата ни служителка отправи и писмено искане за заплащане на значителна сума, за да „обмисли“ промяна на основанието за прекратяване на трудовия си договор, твърдят от компанията  Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Тънково създава възможности за активен и пълноценен социален живот Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Тънково създава възможности за активен и пълноценен социален живот Модерният пенсионерски клуб  предлага възможности за активно участие в социалния живот, нови технологии и културни инициативи Населението на България се стопи, в края на 2025 г. сме били 6 423 207 души Населението на България се стопи, в края на 2025 г. сме били 6 423 207 души Населението намалява с 14 153 души през 2025 г., като броят на жените продължава да преобладава в по-възрастните групи Потресаващо! Спипаха Жельо от бургаския кв. Банево да прави секс с куче, твърди, че било по любов Потресаващо! Спипаха Жельо от бургаския кв. Банево да прави секс с куче, твърди, че било по любов Четриногото е иззето и настанено в приют  Нова мода сред звездите - махат си силикона Нова мода сред звездите - махат си силикона Цеци Красимирова и Илияна Лазарова легнаха под ножа Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Мъжът паднал от фасадата на сграда по време на работа Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси Капково ценообразуване, спешаване за покупка, фалшиви отстъпки са част от триковете
Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Гръцките власти налагат ограничения за защита на екосистемите и борба със свръхтуризма Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Извършвани чрез изкуствен интелект (ИИ), включително в създаването на фалшиви видеоклипове и аудиозаписи Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток 142-метровата луксозна яхта „Nord“, свързвана с руския милиардер Алексей Мордашов, е плавала от Дубай към Мускат в Оман през уикенда Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Бившият канцлер Олаф Шолц пък е осъществил четири пътувания за над 6000 евро.
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори