Бандити разбиха врата на магазин с чук и задигнаха каса с пари
След първия удар охраната се намесва и сигнализира охранителната фирма на сградата
Трима маскирани бандити задигнаха касата на фирмен магазин в София. Става дума за офис в жилищен комплекс в столицата. 65-килограмовият сейф е изнесен за малко над 30 секунди, съобщава Нова телевизия.
Представителят на фирмата Янко Сиджимов разказа, че вратата е била разбита с голям чук.
„В 1.43 часа, трима маскирани паркират автомобил пред офиса и разбиват вратата. Регистрационният номер не се вижда. Все пак сме взели записи и от съседни сгради, но ще е трудно да го видим”, казва той в „Здравей, България“.
Вижда се, че действат с голям чук. След първия удар охраната на комплекса се намества и сигнализира охранителната фирма на сградата. Според Янко крадците са били подготвени и са знаели какво търсят.
„Живущите казват, че са чули силен трясък, като някои от тях дори реагират и слизат веднага”, казва управителят на фирмата. Според него прави впечатление, че крадците идват целенасочено към чекмеджето с парите. Чувал се и разговор, в който те дискутирали въпросната каса.
Янко разказва, че полицията е съдействала по много добър начин и са събрани много записи от камерите в близост до комплекса.
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания

Много ми е интересно къде се е наместила охраната