×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Славчо Атанасов: Опозицията е в капан, превърна Цвета Караянчева в мъченик


Славчо Атанасов: Опозицията е в капан, превърна Цвета Караянчева в мъченик
Цвета Караянчева не е откраднала и лев, но колегите от опозицията прекалиха с отровата и я превърнаха в политически мъченик, каза Славчо Атанасов
16 Октомври 2020, Петък, 08:52 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Ако направим предсрочни избори, това ще е катастрофа за държавата, каза бившият кмет на Пловдив

Искането на остава вкарва опозицията в политически капан, защото сплоти управляващото мнозинство и превърна Цвета Караянчева в политически мъченик. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ депутатът от Обединени патриоти Славчо Атанасов.

„Тя в какво ли не бе обвинена, има един римски принцип, че дозата прави отрова. Колегите от опозицията малко прекалиха с дозата“, добави той.

„Най-опасното нещо е да превърнеш опонента си в политически мъченик. Това стана с мен в Пловдив и вече десета година най-мощната партия заедно със съюзниците си не могат се справят със случая „Славчо Атанасов“, заяви бившият кмет на града под тепетата. 

След като Антон Хекимян го пита коя е тази лидерка от Крушевица, която на 28 години е станала приватизаторка, депутатът каза, че водещият задавал отговора. 

„Това безспорно е лидерката на БСП Корнелия Нинова. Истината е, че приватизацията в България бе направена по един криминален начин и никой не го оспорва. Аз най-малко мога да бъдат обвиняван в пристрастия към пловдивското ръководство на ГЕРБ, които излъгаха десетки хиляди избиратели на вота“, добави той.

„Пловдив не се управлява добре от ГЕРБ. Нетърпим съм към крадците. Подкрепих Цвета Караянчева, защото не е корумпирана и не е откраднала нито стотинка държавна пара“, заяви Атанасов. 

Тя е най-толерантният председател на Народното събрание досега, добави той.

„Няма политик, който да не е направил гаф, т.е. да е настъпил мина. Когато започват арменските кланета, външният министър на Англия лорд Грей казва „Какво искате от страната ми? Аз не мога да кача английския боен флот на връх Арарат“, припомня бившият кмет на Пловдив. 

„Ако англичаните обаче бяха изпратили бойния флот да блокират пристанищата, след месец турската икономика щеше да рухне“, добави той.

„Ако направим предсрочни избори, това ще е катастрофа за държавата, защото вотът ще е през януари при нечувана пандемия, която от 100 години не е имало. В цял свят се избягват изборите през зимата, защото на новото правителство ще му трябват поне два месеца, за да навлезе в дълбочина в същността на държавните проблеми“, каза още Славчо Атанасов. 


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити 16/05/2026, Събота 20:20 0
9
Коментара по темата
9.
ХА, ХА, ХА
16.10.2020 15:10:00
0
3
Що се пънете да правите характеристика на Цвета? Той Бойко ви го каза: ПКП
8.
Дам
16.10.2020 15:09:51
0
2
В мъченик хахахха.Ако се измъчва за всяка простотия ,която изтърсва ежедневно трябва направо да се канонизира приживе хахахаах
7.
siso
16.10.2020 13:22:50
0
3
що бе славчо опозицията тя я няма тия съживявяш опозицията лия искара най да не казвам къква в държавата и тя ли пак подкани народа да върви пяш.ЦВЕТА НЕБИЛА САМА МНОГО СА У ГЕРБ
6.
Трт
16.10.2020 12:54:46
0
6
Славчо като всички измислени патриоти обичат да са постоянно наведени хора без капка морал още малко и никой няма да те помни Славчо
5.
бивш симпатизант на нфсб
16.10.2020 12:28:34
0
5
Славчо Атанасов когато се кандитатира за кмет обвиняваше Гербче фалшифицират изборите а сега пее друга песен ето затова патриотите повече няма да видят парламент защото си гонят собствените интереси
4.
Най0кофти е да нямаш достойнство
16.10.2020 10:26:20
0
13
Не е мъченик, а много изложила се ПКП.
Човек без достойнство за мен не е човек
3.
Аз
16.10.2020 09:19:46
20
30
ПАЧАВРА ПРОДАЖНА
2.
Славче
16.10.2020 09:12:01
22
25
Депутатът от „Обединени патриоти“ (ОП) Славчо Атанасов обвини ГЕРБ и Дани Каназирева в манипулиране и фалшифициране на местните избори в Пловдив. Той направи това от парламентарната трибуна по повод дебатите за промени в Изборния кодекс....

Ама не ти пречи да сте коалиция иначе :-)
1.
Глупости
16.10.2020 09:09:29
3
14
За да бъде някой мъченик, трябва да има морал и свята кауза.
Тези двете никак не се връзват с изявите и поведението на г-жа Караянчева. А напъните да я изкарат мъченица само показват духовната нищета на мнозинството български политици.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тайно общество докара жена до ръба, а тя призна: Исках да се самоубия Тайно общество докара жена до ръба, а тя призна: Исках да се самоубия Пострадали разказват за психотормоз, разбити семейства и загуби за десетки хиляди евро НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни НАП: В момента дизелът е най-евтин за последните 40 дни За последно горивото се е търгувало на по-ниска цена на 3 април, когато е струвало 1,71 евро за литър Шокиращо! Отвориха компютъра на Ивайло Калушев, откриха папка с чисто голи момченца Шокиращо! Отвориха компютъра на Ивайло Калушев, откриха папка с чисто голи момченца Прокуратурата, която ръководи разследването, не е давала официална информация от два месеца Турция предлага да се изгради военен тръбопровод за Румъния през България Турция предлага да се изгради военен тръбопровод за Румъния през България Конекторът трябва да осигури енергийните нужди на Източния фланг на НАТО Невидимото богатство на Бургас оживява тази вечер Невидимото богатство на Бургас оживява тази вечер Музеи, галерии и знакови обекти посрещат посетители със специални изложби, ревюта, демонстрации и концерти След смяната на лева с еврото: Милионерите в България намаляха наполовина След смяната на лева с еврото: Милионерите в България намаляха наполовина Превалутирането към еврото и новата парична рамка променят класацията на банките и кредитните депозити Ивайло Мирчев призна: Не трябваше да изострям ситуацията с доставчика на Glovo Ивайло Мирчев призна: Не трябваше да изострям ситуацията с доставчика на Glovo Приемам, че хора на публични позиции като мен трябва да полагат повече усилия, за да не изострят подобни ситуации, признава депутатът  Батак отбелязва 150 години от Априлското въстание с литийно шествие и заря Батак отбелязва 150 години от Априлското въстание с литийно шествие и заря Градът отдава почит на героите Петър Стоянович за DARA: „Bangaranga“ е шанс за България, не я критикувайте Петър Стоянович за DARA: „Bangaranga“ е шанс за България, не я критикувайте Историкът призова обществото да подкрепи изпълнителката и отбеляза контраста между международното признание и реакциите в социалните мрежи Наредиха на полицаите с камери да излязат незабавно от храстите Наредиха на полицаите с камери да излязат незабавно от храстите Вместо да се фокусираме върху броя на актовете и фишовете, ще оценяваме успеха си по това колко ранени и загинали има, подчерта вътрешният министър 
Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити Координационният щаб изрази благодарност към Международния комитет на Червения кръст за оказаната помощ и подкрепа при репатрирането на тленните останки САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение Американският министър на енергетиката Крис Райт обещава дипломатическо решение, но военна намеса остава опция Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Анкара под напрежение заради регионалните рискове и продължаващите икономически предизвикателства Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Българската изпълнителка впечатли с хитовото си парче и вече предизвиква вълна от реакции пред големия финал на „Евровизия 2026“ Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Националният отбор на ислямската република ще играе в Сиатъл при условие „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена Международни реакции и дебати за историческата достоверност и холивудската визия на Нолан Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Американският президент обсъди с китайския лидер Си Дзинпин оръжейната политика към Тайван и предупреди за рисковете от отделяне на острова МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия Новата стратегия предвижда полицаите и камерите да бъдат извадени от скритите места по пътищата, като фокусът се измести изцяло върху превенцията, а не върху механичното събиране на глоби Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Почина кучето, което победи времето, за да си отиде обичано Тъжната вест за неговата кончина бе споделена от последната му стопанка, която се е грижила всеотдайно за него до последния му дъх България вече е по-скъпа от Гърция – кой печели от пазаруването? България вече е по-скъпа от Гърция – кой печели от пазаруването? Сравнителна проверка на основни хранителни продукти от Петрич до Северна Гърция показва, че цената на стандартна пазарна кошница е по-ниска отвъд границата
Венци СТЕФАНОВ Венци СТЕФАНОВ Радев е най-голямото попадение, ако си генерал от авиацията, значи че си нещо много повече от другите Виц на деня Виц на деня - Муцка, аз съм спала с моя мъж 2 пъти, преди да се оженим. А ти?
- Аз към 20-тина, ама не знаех, че ще се ожените!
Виц на деня Виц на деня - Бабо, какво би предпочела - с*кс с млад мъж или локум?
- Ох, чедо, от къде зъби за локум на тази възраст!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Страхувай се по-малко, надявай се повече. Яж по-малко, дъвчѝ повече. Говорѝ по-малко, казвай повече. Мразѝ по-малко, обичай повече
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори