Намериха обесен мъж на 24, издирвали го цяла нощ
Предната вечер публикувал във Фейсбук пост: "Аз бях дотук приятели"
24-годишен от неделинското село Кундево е намерен обесен, след като местните го издирвали вчера сутринта. Младият мъж излязъл в гората предната вечер, преди това пил една бира. А 22:00 часа публикувал във Фейсбук пост: "Аз бях дотук приятели."
И пратил поста на свои приятели със снимка с въже и в близост до гробищата. Заканвал се, че ще се обеси. Издирван е цяла нощ, а сутринта от полицията поискали съдействие от общинската администрация да се организират повече хора в издирването. Тръгнали да го издирват хора от общинската управа, горският и местно население, пише Лупа.
Намират го увиснал на едно дърво. Младият мъж не е семеен, родителите му са разведени, живеел с майка си. Не е имал здравословни проблеми, наскоро изкарал книжка за по-висока квалификация като шофьор, категория Д, разказаха запознати със случая.
Зловеща автобусна катастрофа в чужбина, има много загинали
Жена обра касата на църква пред детето си
Голяма част от Пловдив остава без вода
Шокиращо убийство на 18-годишно момиче
Много българи празнуват имен ден
23/11/2025, Неделя 08:47
0
Адел дебютира в киното
Десетки наводнени къщи и улици след дъжд и градушка
Сняг в България
Как да си приготвим сок от орехи и защо е полезен
Климатични бежанци ни заливат през 2026-та, а умните градове стават стандарт
