×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Изкуствен интелект е сред кандидатите за депутати в Колумбия
  • 15-годишното момиче от "Подуяне" остава в тежко състояние в "Пирогов"
  • Мюнхен събира световните лидери за 62-ата конференция по сигурността
  • Трактори блокират Атина: гръцки фермери излизат на митинг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Христо Порточанов: Срещу мен вадят хора, които са перманентно пияни и длъжници


13 Октомври 2020, Вторник, 10:38 ч.
Автор: Флагман.бг

Усилено търсят кого да изправят срещу мен, защото моето присъствие означава морал, почтеност и прозрачност, каза Порточанов

 

Христо Порточанов даде интервю за "Тема: Спорт". Кандидатът за президент на БФС каза, че няма да има лобистки интереси, ако той вземе властта.

"Не могат да се правят по осем промени в състава на националния за един мач, защото някой казал от Изпълкома - този трябва да играе. Лобистки интереси при мен не може да има.Подготвям кандидатурата си. Усилено търсят кого да изправят срещу мен, защото моето присъствие означава морал, почтеност и прозрачност. Част от сегашния състав на Изпълкома искат един човек с куп задължения и изпълнителни листи, а друга искат човек, който е перманентно в алкохолно опиянение. Ако това са лицата, които ще се изправят срещу мен, по-добре да закриваме българския футбол. Аз не се плаша от никой и от нищо", добави бившият бос на Нефтохимик.

Изборите за нов президент на БФС са насрочени за 11 декември.


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Флагман.БГ Сам на 14 февруари - провал или свобода Сам на 14 февруари - провал или свобода 13/02/2026, Петък 22:00 0
Флагман.БГ Руската "Барби" предизвика полемики Руската "Барби" предизвика полемики 13/02/2026, Петък 21:00 2
Тервел ИЛИЕВ Лавина уби трима скиори в голям курорт Лавина уби трима скиори в голям курорт 13/02/2026, Петък 20:41 0
Тервел ИЛИЕВ Провал за биатлонистите ни в спринта Провал за биатлонистите ни в спринта 13/02/2026, Петък 20:20 2
Флагман.БГ Чудна съботна закуска с гъби и кашкавал Чудна съботна закуска с гъби и кашкавал 13/02/2026, Петък 19:00 0
Флагман.БГ Намериха бебе в найлонов плик в София Намериха бебе в найлонов плик в София 13/02/2026, Петък 18:33 1
9
Коментара по темата
9.
*********
16.10.2020 21:14:08
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
....
14.10.2020 21:59:44
2
2
Страх ги е. Няма да го изберат.
7.
Фантафен
14.10.2020 17:47:46
1
3
Щом вадят ченгето от ДС да оглавява бфс , значи не искат да променят нищо
Закривайте и този спорт .
6.
Журналист
14.10.2020 17:31:03
3
5
Крадец от ниво.
5.
бай Оня
13.10.2020 19:30:41
3
8
Само този турбоселяндур липсва на българския футбол...Морал, почтеност и прозрачност. Ха-ха, добре са му го написали, хваща дикиш сред дебилите. Между другото Ичо прави "организацията" за две преизбирания на Батето, така че знае как се печелят избори в БФС-то. Дупе да му е яко на БГ футбола, ако му стане шеф. Явно Ичо е свършил паричките.
4.
Зла като човек
13.10.2020 14:16:37
0
10
Стига с тия чуждици!!!! Убихте ни езика бе, идиоти! “Перманентно”.... не можете да кажете “постоянно”, ‘щото ви е куха главата!!!! Изтрихте ни езика !
3.
Gotti до 1ви
13.10.2020 11:43:52
2
7
Или сегашният или Костадинов
2.
TNT
13.10.2020 11:09:50
18
18
Успех г-н Порточанов!
Вие сте надеждата на Бургас и българският футбол!
1.
?
13.10.2020 10:51:42
1
10
Koi e piqniqt kandidat?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
10 души с АТВ-та видени преди (само)убийството край „Петрохан“ 10 души с АТВ-та видени преди (само)убийството край „Петрохан“ Версията за харакири издиша, свидетел говори за десетки гилзи, които му изглеждат по-големи от тези за пистолет Валери Андреев получил от Калушев вибратор като подарък за 17-та си годишнина Валери Андреев получил от Калушев вибратор като подарък за 17-та си годишнина Шокиращи са разкритията и на 10-годишния Леон, който също е бил разпитан   Поредна изцепка на Георги Дишлиев, той е задържаният с килограм амфети в бургаския жк „Меден рудник” Поредна изцепка на Георги Дишлиев, той е задържаният с килограм амфети в бургаския жк „Меден рудник” 44-годишният бургазлия има доста богато криминално досие и наши читатели питат защо още е на свобода Гюров готви чистка в МВР, знакови лица от ГЕРБ и СДС стават министри Гюров готви чистка в МВР, знакови лица от ГЕРБ и СДС стават министри Очаква се вътрешното министерство да поеме професор Веселин Вучков, а външното - Надежда Нейнски От Малко Търново започва Пътят: Българското Камино тръгва през Странджа към Созопол От Малко Търново започва Пътят: Българското Камино тръгва през Странджа към Созопол Организаторите разкриват следващите стъпки на „Моето Българско Камино“   Царево вдигна високо летвата на „Ваканция и СПА Експо – 2026“ Царево вдигна високо летвата на „Ваканция и СПА Експо – 2026“ На туристическото изложение показаха странджански зелник, сладко от зелени смокини, както и веян паламуд Бойко Найденов: Животът на момчетата в кемпера можеше да бъде спасен Бойко Найденов: Животът на момчетата в кемпера можеше да бъде спасен Затова трябваше да бъдат взети адекватни мерки от страна на разследващите, каза той   Скандал с камери в детска градина, изтекли кадри се появиха в Интернет Скандал с камери в детска градина, изтекли кадри се появиха в Интернет Засега от институциите обаче няма потвърждение дали сигналът от устройствата се е предавал на живо в сайтове Бащата на убития Алекс: Още вярвам на Ивайло Калушев и не смятам да обяснявам защо Бащата на убития Алекс: Още вярвам на Ивайло Калушев и не смятам да обяснявам защо Това училище е едно от малкото в България, в което преподаватели, учители и ученици са в пълна хармония, каза опечаленият родител Бащата на убития 15-годишен Александър: Още вярвам на Калушев. Няма да се аргументирам Бащата на убития 15-годишен Александър: Още вярвам на Калушев. Няма да се аргументирам Това е лично мое вътрешно мнение, каза Яну Макулев
Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Дуа Липа: Раздялата е дезориентиращ процес, а приемането е част от възстановяването Съветита на Дуа Липа за връзките от разстояние и уроците след раздяла Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии Здравният министър на САЩ: Не се боя от микроби, като млад съм взимал кокаин от тоалетни чинии В интервю пред Тео Вон той,  направи публични коментари за миналата си зависимост към наркотици Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Нов кръг от преговори Русия САЩ Украйна ще се проведат в Женева на 17 и 18 февруари Кремъл обяви, че руската делегация ще бъде ръководена от Владимир Медински след разговорите в Абу Даби Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Промени във формата на мозъка се свързват с риска от депресия Ново изследване открива връзка между структурата на определени мозъчни зони и развитието на депресивни разстройства Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Изкуствен интелект сред кандидатите за депутати в Колумбия Виртуалната кандидатка Гайтана участва в изборите за места, запазени за коренните общности Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му Норвежкият биатлонист призна в ефир за изневяра по време на връчването на медала му Стурла Холм се разкая публично и по-късно съжали за откровението в деня на успеха на отбора Отстраниха украински състезател заради каска в памет на жертвите от войната Отстраниха украински състезател заради каска в памет на жертвите от войната Решението за Владислав Хераскевич  е взето 21 минути преди старта в Кортина, а спортистът ще обжалва пред Спортния арбитражен съд Краят на една от последните соц-диктатури Краят на една от последните соц-диктатури Според Reuters от 31 януари 2026 г. „Кубинци от всички слоеве се свиват в режим на оцеляване, справяйки се с удължаващи се прекъсвания на тока и ръстящи цени на храна, гориво и транспорт, докато САЩ заплашват с удушаване на комунистическата държава“ Нов удар по руските енергийни интереси: САЩ ограничиха достъпа до петрола на Венецуела Нов удар по руските енергийни интереси: САЩ ограничиха достъпа до петрола на Венецуела Цените на горивата ще паднат още след свалянето на санкциите, прогнозира американският финансов министър Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Самолет с 55 души на борда излезе извън пистата при аварийно кацане  Машината спря в плитките води на Индийския океан, край Сомалия  
София Андреева, последователка на Калушев София Андреева, последователка на Калушев Дано синът ми живее дълго и да носи позора за смъртта на Ивайло Калушев Виц на деня Виц на деня Жена се гледа в огледалото и казва на съпруга си:
- Чувствам се дебела, грозна и сбръчкана. Имам нужда от комплимент.
- Зрението ти е перфектно!
Виц на деня Виц на деня Основни медикаменти в Българската медицина:
- Газ, мас, оцет, чесън, лук, вино, ракия, пилешка супа, крем "Здраве" и бой!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако искате да снимате п*рно, търсете хора, които пеят на караоке! Тези хора нямат срам!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори