Маги Халваджиян към Рачков: Ами, в падение си, какво да правим
Причината за по-малкото хонорари на водещия е липсата му в предаването „Маскираният певец“, където мястото му бе заето от Герасим Георгиев-Геро
„Ами в падение си сега, какво да правим, възходът ти беше преди няколко месеца!”. Така се пошегува с актьора Митко Рачков един от най-успешните ни продуценти Маги Халваджиян на сбирката с двамата и фенове, които им задаваха въпроси.
Причината за по-малкото хонорари на водещия е липсата му в предаването „Маскираният певец“, където мястото му бе заето от Герасим Георгиев-Геро. Феновете обаче също се пошегуваха с Митето, че той не е извън последното шоу, щото се крие под някоя от маските.
Рачков предпочете да не отговори. Междувременно близки до актьора твърдят, че новата му любов към младата блондинка Анита „ще го съсипе и остави без пукнат грош“. Думите на загрижените роднини на Рачков са не без основание. Едрогьрдата силиконова красавица не се свени да си иска от актьора я екскурзия до горещи страни, я подарък като кученце или скъпарски дрешки.
Годежният пръстен пък, който само преди месец й е подарил, според познавачи струва повече от 3 хонорара на Рачков в най-вървежното шоу. Анита и Митето са заедно от половин година и връзката им e не само гореща, но и обещава продължение, гласи градската клюка.
„С него имаме прекрасни отношения! Той изключително много държи на мен и ми предложи брак. Сега сме сгодени, но ще видим кога ще насрочим сватбата нека да мине цялата тази дандания с коронавируса“, признала Анита пред свои приятелки, пише „България Днес“.
Симпатичното момиче дори бе официално представено на колеги на Рачков не само на неговия рожден ден, но и на този на дизайнерката Кремена Халваджиян.
Мощно слънчево затъмнение в Лъв на 12 август: Четири зодии влизат в съдбоносен период
Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА
Левски го направи! На прага е на Шампионска лига
Жените са „кифли“, а мъжете? Архивно видео показа колко се е променил Галин
Бабините локумки с мас, които се топят в устата: Вкусът, който помним от детството
Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка
Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро
Слънчевото затъмнение на 12 август разтърсва Зодиака: Какво се променя за всеки знак
310 340 българи са на максимални осигуровки - вижте къде работят
Само във Флагман.бг! Избраха лидера на "Прогресивна България" за Бургас
Шоколадов чийзкейк без печене: Кремообразно изкушение за горещите летни дни
Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух
