Нощите в Ахтопол станаха паламудени
Лови се нощем, когато няма луна, защото пасажите светят и така морските вълци се ориентират кои места да заградят с лодките си и да хвърлят мрежи
Морето ври от паламуд, но само край Ахтопол. Рибарите там влизат всяка нощ и вадят много риба. Влизат за паламуда нощем, когато няма луна. От 19 часа до полунощ в събота беше голяма слука, това разказаха рибари пред "Труд".
По принцип в Ахтопол морските вълци се славят с добрата си флотилия и майсторлък в риболова. Но скромно признават, че цялата работа е в пътя на паламуда- зависи откъде ще реши да мине. Засега си е избрал "магистрала" край Ахтопол.
Лови се нощем, когато няма луна, защото пасажите светят и така морските вълците се ориентират кои места да заградят с лодките си и да хвърлят мрежи. Другата чакана есенно време риба- чернокопът, още не се е появила.
Откриха нелегални мигранти в ремарке за коне
Кирил Вътев: Българските продукти идват на по-ниска цена, но се продават с огромни надценки
Убийство или инцидент? 3 версии за смъртта на момичето в Благоевград
Разкриха схема за укриване на данъци с български ПОС терминали в Гърция
Близо 230 хиляди души са поискали 20-те евро компенсация за скъпите горива
Еврокомисията глоби Temu с 200 милиона евро
Кирил Вътев: Големите търговски вериги имат лоби в ЕП
Ново лекарство срещу рак даде безпрецедентни резултати
Медии в Киев: Невзоров напуснал България след престой в украинското посолство
Турция иска да си сътрудничи с Япония в производството на дронове
Горанов: Чакам да ме извадят от "Магнитски"
Украйна отрече да е атакувала Запорожката АЕЦ

Алоу, какво лято, есен е, бре!
Тъпа и!