×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Утре е голямото откриване на първия фестивал на бирата в Поморие


Утре е голямото откриване на първия фестивал на бирата в Поморие
Ценителите на кехлибарената напитка ще имат възможност да се насладят на свежа чешка бира
15 Октомври 2020, Четвъртък, 16:57 ч.
Автор: Флагман.БГ

Началото на фестивала е на 16 октомври 2020 г. (петък), от 13.00 ч

Бира “Бритос”, с любезното домакинство на “Клуб Ресторант 24” и Община Поморие Ви канят на първия Бирен фест в гр. Поморие, който ще се проведе в дните от 16 до 18 октомври 2020 г., в центъра на града.

Ценителите на кехлибарената напитка ще имат възможност да се насладят на свежа чешка бира, традиционна българска скара, прясна черноморска риба, музика и добро настроение.

Началото на фестивала е на 16 октомври 2020 г. (петък), от 13.00 ч., пред “Клуб Ресторант 24” – гр. Поморие.


В категории: Поморие


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Тъжна вест: Почина Емил Нейков Тъжна вест: Почина Емил Нейков 15/07/2026, Сряда 18:48 0
12
Коментара по темата
12.
do 2
14.10.2020 10:33:25
0
3
а ти си луд ,ама не за вързване....за ТРЕПАНЕ СИ.....ПЕДАЛ ГНУСЕН.....ИДИ И СЕ ГРЪМНИ,ЗА ДА ОТЪРВЕШ СВЕТА И СЕБЕ СИ,ЧЕ СИ СЕ РОДИЛ ОЛИГОФРЕН......
РАЗБРА ЛИ МЕ....????
11.
ОНЯ СЪЩИЯ
14.10.2020 10:22:52
0
5
Пък то е ясно,че ти си ИДИОТА ТУК....
Видно от коментара ти.....

до 2
10.
do 2
14.10.2020 10:18:17
0
5
Що бе лошо нЕма.....Да се радват и веселят хората....Времето е чудесно за Октоберфеста.....
9.
К.
14.10.2020 09:59:45
0
2
Bravo
8.
Пахама дъртия швестър
13.10.2020 18:46:39
0
4
Брависимо!
7.
ВЪРНИ КОМЕНТАРИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!
13.10.2020 17:51:16
2
0
ПОДАВАМ ЖАЛБА В ПРОКУРАТУРАТА ЗА ПРОТИВОЗАКОННО ЛИШАВАНЕ ОТ МНЕНИЕ ПО ЧЛ.39//1//ТОВА Е ПРЕСТЪПНО ПОВЕДЕНИЕ ПОДЛЕЖАЩО НА САНКЦИЯ!!!!!!
6.
ХАХА 10 ПОЛОЖИТЕЛНИ ВОТА !!!!!!!!!
13.10.2020 17:50:27
3
1
ЗА КОМЕНТАР 1 СА ПОДАРЪК ОТ ФЛАГМАН ЗА КЛИЕНТА!!!!!!!!!!!!ХАХА ДОВОЛЕН КЛИЕНТ ВИНАГИ КЛИЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!
5.
ВЪРНИ КОМЕНТАРИТЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!
13.10.2020 17:46:46
3
0
ПОДАВАМ ЖАЛБА В ПРОКУРАТУРАТА ЗА ПРОТИВОЗАКОННО ЛИШАВАНЕ ОТ МНЕНИЕ ПО ЧЛ.39//1//ТОВА Е ПРЕСТЪПНО ПОВЕДЕНИЕ ПОДЛЕЖАЩО НА САНКЦИЯ!!!!!!
4.
Ценител
13.10.2020 16:07:00
5
6
Браво! Поредното добро нещо в Поморие!
3.
ХАХА ЧЕ И ФЛАГМАН ????????????
13.10.2020 15:09:16
2
1
ТЕ ЗАРЕЖДАТ С ПОЛОЖИТЕЛЕН ВОТ ЗА СЕКУНДА 11 ВОТА ХАХА
2.
ДО 1 ПОРЪЧИТЕЛЯ НА СТАТИЯТА!!!!!!!!!!!!!
13.10.2020 15:05:30
9
2
ТИ ИДИОТ ЛИ СИ !!!!!!!!!!В ТОЯ СТУД ДА КАРАШ ХОРАТА ДА ТИ ПИЯТ БИРАТА?????????????????ХАХА ТИ МОЖЕ ДА СИ ТАМ ЗА ""КЕЛИПИРА""АМА ХОРАТА НЕ СА ТЪПАНАРИ БЕ!!!!!!!!!!!!
1.
ЕДИН ОТ ПОМОРИЕ
12.10.2020 18:20:48
4
18
Браво.....Доживях български октоберфест.......Наздраве.....!!!!!
Там сме.....!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Майката не успяла да отвори блокиралата врата, пожарникари ѝ помогнаха Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Бащата на загиналото момиче твърди, че получава свои снимки и предупреждения за живота си, а по думите му вече е образувана прокурорска преписка Лекари и сестри на протест: Къде потъват парите за здравеопазването? Лекари и сестри на протест: Къде потъват парите за здравеопазването? Бюджетът на НЗОК расте, заплатите не Отказаха на България, докато 5 други балкански държави се гордеят със своите ресторанти „Мишлен“ Отказаха на България, докато 5 други балкански държави се гордеят със своите ресторанти „Мишлен“ Присъдата е болезнена - още не сме готови ГДБОП проверява хотелите на Венелин Ташев по сигнал за незаконно присъединяване към ВиК ГДБОП проверява хотелите на Венелин Ташев по сигнал за незаконно присъединяване към ВиК Появи се информация в интернет, че бил арестуван заради установено нелегално включване на хотела му „Котва“ към водопреносната мрежа Финансиране за иновации: Близо 20 млн. евро се насочват към фирмите от местните инициативни групи Финансиране за иновации: Близо 20 млн. евро се насочват към фирмите от местните инициативни групи Нов финансов импулс за бизнеса: Близо 20 млн. евро се инвестират в иновации чрез местните инициативни групи Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Тази година университетът провежда осмия си пореден прием по специалност „Медицина“, за която са утвърдени 40 места по държавна поръчка и 41 места срещу заплащане Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защита на фирмената информация и спазване на GDPR чрез правилно унищожаване на документи Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Разбирането на тези взаимовръзки помага за по-точна оценка на пазарните рискове и възможности Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Създаване на перфектното кътче за релакс на открито с градинска шатра
21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка 21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка София защити патриарх Кирил, Вагит Алекперов и Искандер Махмудов, но други спорове между държавите членки бавят общото решение ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно Киев предоставя изпитани на фронта технологии, а европейската отбранителна индустрия трябва да осигури инвестиции, мощности и серийно производство 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 40 души попадат в списъка за екзекуция, публикуван в общинският вестник на Техеран, който е свързан с революционната гвардия Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Бившият им адвокат поясни, че дори съдията Никълъс Хилиърд е признал, за Иван Стоянов, че присъдата му се налага за това, че е проявил небрежност, т.е. не е знаел за какво ще се използва информацията С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС Държавите са изправени пред избор: или подкрепят съда и получават санкции, или остават съюзници на САЩ Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Коле, да си виждал някъде метлата?
- Отивай пеша, ма! Ей къде е магазина...
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, купих ти подарък.
- Ооо, така ли, къде е?
- Е, ти да не си сляп?! Облякла съм го...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е алкохолът?
- Преобразовател на душевната болка в главоболие.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори