Слънчева неделя с малко облаци, градусите до 25°C
Прогноза за времето - неделя, 11 октомври 2020 г.
В неделя ще бъде предимно слънчево с разкъсана предимно висока облачност. Това съобщи за Агенция „Фокус” дежурният синоптик Христо Христов от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).
В сутрешните часове на места в низините и котловините видимостта ще бъде намалена. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 20° и 25°, в София 21°-22°. Атмосферното налягане през деня слабо ще се понижи и ще бъде малко по-ниско от средното за месеца.
Над Черноморието ще бъде предимно слънчево с разкъсана висока облачност. Ще духа до умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат между 21° и 23°, близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
В планините ще бъде предимно слънчево с разкъсана висока облачност. Ще духа до умерен вятър от юг-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще е 14°-15°, на 2000 метра - около 8°.
Слави Трифонов нападна Терзиев след избора на Бургас за Евровизия
Спряха 11,6 тона пипер от Северна Македония заради пестицид над нормата
Ивелин Михайлов обяви, че съди Народното събрание заради комисията за Исторически парк
Шоколадов кекс с ванилов крем и ганаш - сочен отвътре и неустоим от първата хапка
Вторите осем F-16 за България се забавят до 2030 г.
Едва всеки пети шофьор у нас оставя телефона, докато кара
Август обръща сценария за Лъва: Напрежение в началото, силен обрат след средата на месеца
Пожарникари видяха как 38-годишен влачи куче с кола, полицията го арестува
Пукани люти чушки с чесън и магданоз - бурканче, което свършва първо на масата
Зам.-министър хвърли оставка
Бащата на Михаела от Пловдив със зловещ пост: „Посегнеш ли ѝ - ще ти откъсна ръцете!“
