×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ремонтът пред жп гарата в Бургас продължава и днес
  • Заради бума на AI: Карибски остров удари джакпота с националния си домейн
  • Бившият директор на ФБР е обвинен в заплаха за живота на Доналд Тръмп
  • САЩ пускат паспорти с образа на Тръмп – вижте как ще изглеждат
  • „Хвърляни живи от 16 метра височина“: Откриха масов гроб от Втората световна война
  • България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела
  • Полицейска гонка, спречкване и скъсан пагон: Задържаха шофьор без книжка и с 1,67 промила
  • Министерският съвет се събира на едно от последните си заседания
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Предателството на Елена Йончева ще струва много скъпо на Корнелия Нинова и БСП


Предателството на Елена Йончева ще струва много скъпо на Корнелия Нинова и БСП
Цялата парламентарна група на БСП застана зад Елена Йончева, дори събраха пари, за да й платят гаранцията, независимо, че тя има възможност
10 Октомври 2020, Събота, 14:00 ч.
Автор: Соня КОЛТУКЛИЕВА

Без Корнелия Елена сега щеше да зяпа телевизия между две запръжки и да се гърчи из съдебните зали заради обвиненията на прокуратурата в “пране на пари”

 

Политиката е мръсна работа, казват. Но и в нея трябва да има базисна почтеност, все пак.

Гледам ескалиращата вражда между Корнелия Нинова и Елена Йончева...Хора, срамота е. Без Корнелия Елена сега щеше да зяпа телевизия между две запръжки и да се гърчи из съдебните зали заради обвиненията на прокуратурата в “пране на пари”.

Корнелия приюти Елена, когато Десислава Радева я изхвърли от президентството, даде й обществен статут, депутатски имунитет, трибуна и закрила. Председателката на партията отнесе многобройни дружески критики, задето прононсира толкова явно някого, който не е член на БСП и не е работил никога за нея. Единственото, което свързваше Елена с БСП, бяха дългите години съвместно съжителство със Сергей Станишев, което на другарите не им се виждаше достатъчно. Партийците бяха взривени от избора на другарката Нинова Йончева да бъде водач на евролистата. Бяха страшни драми, среднощни заседания на “Позитано”, интриги и бой последен в НДК, на който Сергей Станишев, Георги Гергов и компания само дето не разкъсаха Корнелия Нинова на парчета.

По време на кампанията БСП не излъчваше послания, не представяше програма и други кандидати, из телевизионните студиа обикаляше само дуетът Нинова-Йончева, изригващи порой ругатни срещу един човек, срещу личния враг на Йончева - Бойко Борисов. Стана евтино, стана досадно, стана лигаво... И непродуктивно за БСП.

От коментари на Богомил Бонев, чиято жена Нона Йотова е депутат, разбирам как цялата парламентарна група е събрала средствата за паричната гаранция, наложена от съда на Елена. Много похвално, разбира се, но необяснимо за мен - Елена е имотна и финансово обезпечена.

Елена замина за Брюксел. Корнелия остана в София и между другото й се налагаше да отговаря на журналистически въпроси: какво прави Елена в Брюксел, нещо замълча.

Докато един ден Елена проговори и ... яростно се обърна срещу Корнелия. Без грам свян и срам. Без грам респект към човека, помогнал й в трудни моменти, заложил името си заради нея. Ей, Богу, това не го разбирам.

Един ден Корнелия ми каза: “уморих се от предателства”. Очевидно, предателството на Елена тепърва ще й коства много. Резолюцията на ЕП вкарва Нинова в жесток капан: по време на предизборната кампания ще има да се обяснява с избирателите си за джендърите, гей-браковете, осиновяването на деца от хомосексуални двойки, толерирането на циганите и сепаратистките тежнения на ОМО “Илинден”... Не случайно Нинова още не е коментирала резолюцията на Европарламента за България.

Тежко и й горко...

*Коментарът е от фейсбук профила на журналиста Соня Колтуклиева, заглавието е на редакцията


В категории: Политика


Соня КОЛТУКЛИЕВА, журналист Автор
Соня КОЛТУКЛИЕВА, журналист
7
Коментара
Мария АРНАУДОВА Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив 29/04/2026, Сряда 11:32 0
7
Коментара по темата
7.
Самоволка
11.10.2020 14:05:58
0
0
Два дни един трол няма коментар. Кво става? Демократ, Пидал, Короната, ги няма. Ако и след конгреса отсъстват, вече става съмнително и редакцията задължително трябва да им изиска PCR. Аз, ако съм им работодател бих им пуснал едно предупреждение за уволнение.
6.
Соня Колтуклиева
10.10.2020 23:33:29
3
1
в последно време много се излага!
5.
Цирк Ориент
10.10.2020 17:35:34
1
16
Дупе и гащи са си! Измислено предателство и измислен конфликт.Иначе отговорите, който Корнелия дължи на обществото стават много трудни. Защо я покри от Гешев, защо лично пререди листите и я плесна най-отпред и какви са тия тъпотии в резолюцията. Йончева, Радан и всички наши евродепутати, който са работили за приемането на тоя парцал са позор за България. Напазарили са си гласове от всеки, който има интерес - зелените ги интересува туризма да не върви, комунистите - македонската нация, либералите - джендърите, с нашите продажници, са въртяли гюбеци на всекиго само, за да се изхрачат на главата на Бойко и ето ви Брюкселски тюрлюгювеч. Вие да не си помислихте, че като отидат там ще ви оправят живота.
4.
ХАХАХА ФЛАГМАН СЪС ВСИЧКИ СИЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10.10.2020 16:43:40
35
5
СЕ ОПИТВАТ ДА ОТКЛОНЯТ ВНИМАНИЕТО ОТ! !!!!!!!!!!!!! REUTERS ""Европейския Парламент наказа България заради липса на върховенството на правото""–
3.
Язон
10.10.2020 16:34:17
13
5
Йончева каза истината. Въпреки това ЛУСТРАЦИЯ КОГА?
2.
...……..
10.10.2020 15:35:18
3
11
Мангала от Долно Езерово няма ли да цуни кожената опашка. Привърженик на еднополовите бракове, агитация на турски език, македонско малцинство. Педро що не вземеш да отидеш на лекар да ти промени хапчетата че тези не те успокояват. Големите букви с ебаното дупе! Долни леви педали, джендър идеологията. Червени боклуци, куртизанки със стари пчели нов кошер не се прави
1.
Аве какви са тея турски тирове в центъра
10.10.2020 14:33:01
2
20
Някой от КАТ може ли да каже какви са тея турски ТИР-ове, които минават през центъра на града, трети засичам на светофара пред обласна управа! Някой няма ли да ги глоби, или вече сме вилает на турците.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Тънково създава възможности за активен и пълноценен социален живот Николай Димитров: Пенсионерският клуб в Тънково създава възможности за активен и пълноценен социален живот Модерният пенсионерски клуб  предлага възможности за активно участие в социалния живот, нови технологии и културни инициативи Населението на България се стопи, в края на 2025 г. сме били 6 423 207 души Населението на България се стопи, в края на 2025 г. сме били 6 423 207 души Населението намалява с 14 153 души през 2025 г., като броят на жените продължава да преобладава в по-възрастните групи Потресаващо! Спипаха Жельо от бургаския кв. Банево да прави секс с куче, твърди, че било по любов Потресаващо! Спипаха Жельо от бургаския кв. Банево да прави секс с куче, твърди, че било по любов Четриногото е иззето и настанено в приют  Нова мода сред звездите - махат си силикона Нова мода сред звездите - махат си силикона Цеци Красимирова и Илияна Лазарова легнаха под ножа Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Алпинист загина при трудов инцидент в Пловдив Мъжът паднал от фасадата на сграда по време на работа Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси Онлайн магазините масово мамят с намаления и такси Капково ценообразуване, спешаване за покупка, фалшиви отстъпки са част от триковете На 7 и 8 май Синята зона в Бургас ще е безплатна На 7 и 8 май Синята зона в Бургас ще е безплатна Целта е да се облекчи паркирането на автомобили в дните, в които градът ни ще е домакин на Giro dItalia Златни момичета и високи залози: Кои са титулярките на букмейкърите? Златни момичета и високи залози: Кои са титулярките на букмейкърите? Как България и международните фаворити доминират в спортния бетинг на художествена гимнастика през 2026 година Мартина Вълова от Несебър: Работих в козметична фирма, експлоатираха ме и не ми платиха Мартина Вълова от Несебър: Работих в козметична фирма, експлоатираха ме и не ми платиха Случаят представлява индивидуален трудов спор, а бившата ни служителка отправи и писмено искане за заплащане на значителна сума, за да „обмисли“ промяна на основанието за прекратяване на трудовия си договор, твърдят от компанията  Ще разбере ли Бойко Борисов днес истинския риск за ГЕРБ Ще разбере ли Бойко Борисов днес истинския риск за ГЕРБ Крайно време е старите лица в тази партия да осъзнаят, че политическият им път е изминат, защото времето не спира за никого
Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Продават кулата на Галилей във Флоренция за 12,5 милиона евро Историческата резиденция в сърцето на Флоренция е свързана с Галилео Галилей и неговите астрономически наблюдения. Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Ген. Решетников: Български власти и олигарси откраднаха 700 млн. долара от Южен поток Въпреки настойчивите въпроси кои са тези олигарси, ген. Решетников каза, че не знае и отказа да спомене каквото и да е име Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Сенатът блокира резолюция за ограничаване на военни действия на Тръмп в Куба Членувете на Републиканската партия отхвърлиха опитите на Демократите да ограничат правомощията на президента Тръмп за военни действия срещу Куба България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела България е в топ 4 на страните от ЕС с най-голямо поскъпване на дизела Пред нас са само държави като Естония, Люксембург и Белгия Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Ислямисти на коне тормозят жените във Великобритания, искат ги с покрити лица Патрулите казват, че са морални пазители на законите на исляма, всички те са мигранти Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Целувки в Белия дом: Чарлз III и Камила посрещнати с топовни салюти и военни почести Тръмп разкри, че майка му била влюбена в краля Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Шезлонгите изчезват на 251 плажа в Гърция Гръцките власти налагат ограничения за защита на екосистемите и борба със свръхтуризма Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Новата битка на Тейлър Суифт за да защити гласа и образа си Извършвани чрез изкуствен интелект (ИИ), включително в създаването на фалшиви видеоклипове и аудиозаписи Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток Яхта за 500 млн. долара, свързана с най-богатия човек в Русия, премина през Ормузкия проток 142-метровата луксозна яхта „Nord“, свързвана с руския милиардер Алексей Мордашов, е плавала от Дубай към Мускат в Оман през уикенда Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Меркел похарчила 65 000 евро за гримьор и фризьор Бившият канцлер Олаф Шолц пък е осъществил четири пътувания за над 6000 евро.
Антон КУТЕВ, съветник на президента Антон КУТЕВ, съветник на президента Правителството не е готово.Тепърва ще гърмят бомби в парламента. Идват трудни времена Виц на деня Виц на деня Мъж в магазин за дрехи пита продавача:
- Жена ми е много капризна! Ще можем ли да сменим тази рокля, ако не и хареса?
- Разбира се.
- Колко пъти?
Виц на деня Виц на деня На опашката в супермаркета мъж казва на този пред него:
- Тази жена Ви пререди. Защо не и кажете нещо?
- Не виждате ли, че е взела вино, шоколад и... превръзки. Да не съм луд да се разправям с нея?!
- Ааа, тогава няма да ходя!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Обява:
"Наемаме само женени мъже, защото те са свикнали да приемат заповеди!"
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори