Mегз го загази в Дупница
Риалити звездата има доста нарушения на пътя и неплатени глоби
Дизайнерката Миглена Каканашева отнесе глоба, след като полицаи от Дупница я спряха за неправилно изпреварване. Мегз, както е известна в светските среди носителката на "Златна игла", е управлявала луксозното си "Порше" из Дупница, а при проверката се оказало, че документите на автомобила не са в нея, пише в. "Струма".
При справка в КАТ-Пътна полицията се установило и, че риалити звездата от "Вип Брадър" има и доста неплатени глоби за други пътни нарушения.
Срещата с униформените идва, след като Мегз се отдаде на мълчалива медитация през последните дни. Това сподели самата тя, като обяви, че е прекарала една нощ на открито при езерото Окото в Рила. „Реших да се впусна в поредното си приключение по пътя навътре към себе си“, казва Мегз, като добавя, че тази нощ е представлявала едно от най-невероятните преживявания в живота й.
„За мой късмет беше и пълнолуние. Езерата светеха през цялата нощ. А чувството да се събудиш сам на това свещено място от чуруликащите около теб птици - няма еквивалент. За мен това беше тест и подготовка за 15 дневна медитация в мълчание, за която отдавна мечтая“, разказва още Каканашева.
Бърз чийзкейк в чаша с горски плодове: Рецепта без печене
Никола Цолов кара България да мечтае
Как да намалим праха по мебелите: Трикът с омекотител за дълготраен блясък
"Нефтохимик" с много важно попълнение
Заради войната: Презервативите поскъпват с 30%
Черноморец с голям трансфер
Горивата в България поевтиняват
Швеция прехвана два руски изтребителя
Домашен хляб с хрупкава коричка: Най-лесната рецепта без месене
13/06/2026, Събота 14:33
0
Високо напрежение на "Тракия"
Как бързо и лесно да премахнем мазнините от фурната с подръчни средства
Трансферна въртележка: ПСЖ набеляза Феран Торес за заместник на Брадли Баркола
