Училище в Ямбол върна физзарядката от миналия век
Играй гимнастика, бъди здрав, зове, зам.-кметът Енчо Керязов
Ако днес попитате някой ученик дали знае какво е физзарядка, едва ли ще получите верен отговор. Това беше обичайна практика на всички български училища в тоталитарно време. До 1990 година бе задължително в 07:15 часа да започнат упражнения за физическото раздвижване на организма.
Ето как точно изглеждаха 10 минути преди започването на учебния процес преди половин век. В Ямбол играят утринна гимнастина в гимназията по Строителст, архитектура, графика и дизайн „Кольо Фичето”. Инициативата е на зак.-кметът Енчо Керязов.
Вижте как изглежда дворът на гимназията в репортаж на DianaKabelTV.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Наистина похвално!
Сърдечно ви благодарим за добрия пример.
ПОЗДРАВЛЕНИЯ эа идеята-дано в цяла България се наложи с закон...Да опази Децата си от пороци и Дрога...
.... Иначе тулупи евериуеър.... Ми тя стената им за измазване, там квото са зидали....
П.С.
Иначе гимнастиката има и интимни разновидности.... Млади хора.... Сигурно интимната гимнастика им е по-позната .... Ама има и бая пълни .... Те май са по телефона...
Ще имате Здрави и дисциплини рани деца.
Адмирации!!!
Не-винаги старите неща са не-правилни.
Понякога е добър избор,да земен само НАЙ-ДОБРОТО от миналото.
Браво Ямболии!
- Народни хора през голямото междучасие.
- Танцът на пингвина.
- Влакче "Здраствуйте наша Татяна".
Така се става образцово училище.
А тези от Ямбоу големи кифли и кроасани. Никаква двигателна култура и дисциплина.