Училище в Ямбол върна физзарядката от миналия век
Играй гимнастика, бъди здрав, зове, зам.-кметът Енчо Керязов
Ако днес попитате някой ученик дали знае какво е физзарядка, едва ли ще получите верен отговор. Това беше обичайна практика на всички български училища в тоталитарно време. До 1990 година бе задължително в 07:15 часа да започнат упражнения за физическото раздвижване на организма.
Ето как точно изглеждаха 10 минути преди започването на учебния процес преди половин век. В Ямбол играят утринна гимнастина в гимназията по Строителст, архитектура, графика и дизайн „Кольо Фичето”. Инициативата е на зак.-кметът Енчо Керязов.
Вижте как изглежда дворът на гимназията в репортаж на DianaKabelTV.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Наистина похвално!
Сърдечно ви благодарим за добрия пример.
ПОЗДРАВЛЕНИЯ эа идеята-дано в цяла България се наложи с закон...Да опази Децата си от пороци и Дрога...
.... Иначе тулупи евериуеър.... Ми тя стената им за измазване, там квото са зидали....
П.С.
Иначе гимнастиката има и интимни разновидности.... Млади хора.... Сигурно интимната гимнастика им е по-позната .... Ама има и бая пълни .... Те май са по телефона...
Ще имате Здрави и дисциплини рани деца.
Адмирации!!!
Не-винаги старите неща са не-правилни.
Понякога е добър избор,да земен само НАЙ-ДОБРОТО от миналото.
Браво Ямболии!
- Народни хора през голямото междучасие.
- Танцът на пингвина.
- Влакче "Здраствуйте наша Татяна".
Така се става образцово училище.
А тези от Ямбоу големи кифли и кроасани. Никаква двигателна култура и дисциплина.