Училище в Ямбол върна физзарядката от миналия век
Играй гимнастика, бъди здрав, зове, зам.-кметът Енчо Керязов
Ако днес попитате някой ученик дали знае какво е физзарядка, едва ли ще получите верен отговор. Това беше обичайна практика на всички български училища в тоталитарно време. До 1990 година бе задължително в 07:15 часа да започнат упражнения за физическото раздвижване на организма.
Ето как точно изглеждаха 10 минути преди започването на учебния процес преди половин век. В Ямбол играят утринна гимнастина в гимназията по Строителст, архитектура, графика и дизайн „Кольо Фичето”. Инициативата е на зак.-кметът Енчо Керязов.
Вижте как изглежда дворът на гимназията в репортаж на DianaKabelTV.
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екъшн! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone

Наистина похвално!
Сърдечно ви благодарим за добрия пример.
ПОЗДРАВЛЕНИЯ эа идеята-дано в цяла България се наложи с закон...Да опази Децата си от пороци и Дрога...
.... Иначе тулупи евериуеър.... Ми тя стената им за измазване, там квото са зидали....
П.С.
Иначе гимнастиката има и интимни разновидности.... Млади хора.... Сигурно интимната гимнастика им е по-позната .... Ама има и бая пълни .... Те май са по телефона...
Ще имате Здрави и дисциплини рани деца.
Адмирации!!!
Не-винаги старите неща са не-правилни.
Понякога е добър избор,да земен само НАЙ-ДОБРОТО от миналото.
Браво Ямболии!
- Народни хора през голямото междучасие.
- Танцът на пингвина.
- Влакче "Здраствуйте наша Татяна".
Така се става образцово училище.
А тези от Ямбоу големи кифли и кроасани. Никаква двигателна култура и дисциплина.