Училище в Ямбол върна физзарядката от миналия век
Играй гимнастика, бъди здрав, зове, зам.-кметът Енчо Керязов
Ако днес попитате някой ученик дали знае какво е физзарядка, едва ли ще получите верен отговор. Това беше обичайна практика на всички български училища в тоталитарно време. До 1990 година бе задължително в 07:15 часа да започнат упражнения за физическото раздвижване на организма.
Ето как точно изглеждаха 10 минути преди започването на учебния процес преди половин век. В Ямбол играят утринна гимнастина в гимназията по Строителст, архитектура, графика и дизайн „Кольо Фичето”. Инициативата е на зак.-кметът Енчо Керязов.
Вижте как изглежда дворът на гимназията в репортаж на DianaKabelTV.
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование

Наистина похвално!
Сърдечно ви благодарим за добрия пример.
ПОЗДРАВЛЕНИЯ эа идеята-дано в цяла България се наложи с закон...Да опази Децата си от пороци и Дрога...
.... Иначе тулупи евериуеър.... Ми тя стената им за измазване, там квото са зидали....
П.С.
Иначе гимнастиката има и интимни разновидности.... Млади хора.... Сигурно интимната гимнастика им е по-позната .... Ама има и бая пълни .... Те май са по телефона...
Ще имате Здрави и дисциплини рани деца.
Адмирации!!!
Не-винаги старите неща са не-правилни.
Понякога е добър избор,да земен само НАЙ-ДОБРОТО от миналото.
Браво Ямболии!
- Народни хора през голямото междучасие.
- Танцът на пингвина.
- Влакче "Здраствуйте наша Татяна".
Така се става образцово училище.
А тези от Ямбоу големи кифли и кроасани. Никаква двигателна култура и дисциплина.