Футболен скандал в Бургаско: Това ли е стадион, одобрен от БФС?
Нямаше дори студена вода, теренът бе като "лунен пейзаж", щъкаха кокошки, а съдията направо ни закла, оплакват се футболистите на Вихър Айтос
Сериозен скандал разтресе Бургаската областна група, узна Флагман.бг.
Амбициозният тим на "Вихър" (Айтос) се оплака, че вчера буквално е бил заклан от съдията Павлин Тютюнджиян в Планиница при загубата с 0:2 от местния "Балкан", а условията на стадиона били безобразни. Футболистите на айтоския тим се питат кой е допуснал на стадиона на Балкан (Планиница) да се играе футбол.
Това било всичко друго, но не и място, където да се играе официален мач, макар и от Четвърта дивизия. Още преди да започне срещата, домакините имали тежка задача - да прогонят кокошките, които постоянно излизали на футболното игрище.Упражнението се повторило няколко пъти, а домашните пилци продължили да влизат на терена и по време на самия мач.
Настилката била в отвратително състояние, твърдят от "Вихър" (Айтос).
"Не беше терен, а лунен пейзаж. На това жалко подобие, което е по-твърдо и от асфалт трябваше да се играе футбол. Тези момчета, които играят футбол не са професионалисти, всички работят и нещо друго и няма нужда да си трошат краката на това ужасно нещо наречено футболен терен. Да не говорим, че в съблекалните дори нямаше вода. Става въпрос за студена, а не топла! В главен герой пък се превърна реферът Павлин Тютюнджиян , който и друг път ни е рязал, но този път надмина себе си ! То не бяха грешни отсъждания , то не бяха " затваряния " на очи , то не бяха несвирени дузпи в полза, несъществуващи червени картони! Безобразно съдийство", оплакаха се от "Вихър" (Айтос).
Отборът е на второ място в групата, на три точки от водача "Странджа Агрокорн" (Средец). "
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Кои зодии си пасват най-много в любовта
Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България
България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ
Приятелски запой край морето завърши със смърт и тежко съдебно дело
Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола
Златната резерва Лаутаро разкри защо се разрева в ръцете на Меси
Краси Балъков сподели пред бургазлия кой подкрепя от Аржентина и Испания
Вдигат ли ни данъците: Майчинството във фризера, но осигурителният праг расте
Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон
Фармацевти към депутатите: Без устойчиви аптеки няма достъпно здравеопазване

Предлагам да се закрива футбола във България, просто няма смисъл. Най-добрите играчи у нас за разни чернилки дошли от третия свят. Аре нема нужда.